donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 12:15

Ale nudy, Szymek lezy i oglada bajki, maz spi po nocce, ja tez leze i oczy mi sie zamykaja ,

Jenny jak tam po wizycie?

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 12:39

Ja miałam badana tylko IgM i właśnie wiem, że miałam takie niziutkie coś, i ginka mi powiedziała, że jest ok.

u nas porządki jako tako zrobione. wszystko lśni. zaraz zabieram się za obeiranie ziemniaków, buraków i jeszcze obiad zaliczymy przed imprezką.

jenny, jak tam?

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 13:33

Ale super ze Monika urodzila.a u mnie o maly wlos nie byloby dwwoch dzieciaczkow z wczoraj. Wczoraj podlaczyli mi oksytocyne.5 godzin lezalam na ktg. skurcze dostalam takie ze chcialo mi sie plakac. ale na razie cisza. po odlaczeniu mialam jeszcze z 4 i przeszlo. na razie cisza.nie wiem czy beda w poniedzialek powtarzac czy dadza sobie spokoj. Jestem wymeczona w tym szpitalu.teraz czekamy na rozwoj akcji i decyzje lekarzy

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 14:31

Witam Was dziewczyny moje kochane :-)

juz Patryczek jest na swiecie tak jak Was tibby poinformowala. mamy sie dobrze oboje choc ja troche mam obrzek na kroczu mimo ze nie bylam nacinana to mi podczas porodu cos tam popekalo niestety i mam szwy zalozone i teraz zle sie siedzi bo wszystko boli :cry: ale urodzilam silami natury. maz byl caly dzien ze mna do samego konca. kochany uczestniczyl w porodzie i nawet przecinal pepowine :-D jestem dumna z niego ze tyle mi pomogl przy porodzie gdyby nie on to chyba bym nie dala rady urodzic :ico_sorki: nawet nie wiecie ile ja sie wycierpialam :ico_placzek: juz w pewnym momencie to myslalam ze umre z bolu :ico_sorki: ale juz mam to za soba i moge mojego malego smerfika tulic :-D porod jak wiekszosc z Was wie nie nalzey do przyjemnych wiec nawet nie ma co opisywac...
wody mi odechodzily po trochu tak zaczely kolo 7 rano kiedy ja sobie w najlepsze smacznie spalam a tu czuje mokro i szybko zmezem pojechalismy do szpitala. hehe wysiadajac z samochodu to dopiero na parkingu po szpitalem ze mnie chlupnely wody ale dobrze ze mialam czarne spodnie to nie bylo widac i szybko na izbe przyjec i na oddzial. o 7:20 mialam rozwarcie na jeden palec i zero skurczy i boli. dopiero kolo poludnia sie zaczelo rozkrecac ze skurczami najpierw co 12 min potem co 10 i tak doszlo co 5 min.no i rozwarcie sie robilo coraz wieksze najpierw na 3 palce potem na 4. a gdzies blizej wieczora juz mnie tak wzieli w obroty ze bylo na mala piesc rozwarcie i czeste bolesne skurcze. jak mnie wzieli na sale porodowa to zeby przyspieszyc bo sie juz meczylam podpieli mi kroplowke i poszlo tyle ze mi jeszcze malego wstawiali w kanal bo jakos nie chcial sie za bardzo ustawic i to tez ojjjj bardzo bolalo :ico_noniewiem: ale w koncu o 18:40 zrobil PLUM do mamusi i tatusia :-) wazyl 3250 g 54 cm dostal 10 punktow.
potem dwie godziny po porodzie na sali z maluszkiem i uczenie sie karmienia przystawianie do piersi zeby troszke tej siary nawet zjadl.

A dzis z karmieniem to roznie to idzie. lapie cyca ale jakos nie chce tez ssac. musi sie nauczyc i mama zreszta tez dobrze przystawiac.

maz mi dzis przywiozl do szpitala laptopa zebym mogla do Was zagladnac i cos naskrobac :-)

Ale tak mnie to wszystko zaskoczylo wczoraj ze sie zaczelo juz od odejscia wod to sobie nie wyobrazacie. hehe ja w planach mialam na weekend majowy jechac gdzies na grila z mezem a tu plany sie zmienily. ale w urodziny na imprezie wszyscy mi krakali ze wczesniej urodze. a maz wieczorem jak goscie poszli do domu to caly czas mowil do brzucha Patryk wychodz juz. i wczoraj jak juz urodzilam to smial sie ze ma posluch u ojca :-P

takze mam wspanialy prezent na urodziny :ico_haha_01:
moj maz tez mial wspanialy prezent na urodziny tylko ze on w postaci 2 kreseczek na tescie ciazowym a ja synka juz przy sobie mam :-)

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 14:50

To teraz czekamy na kolejna ktora zrobi szybko PLUM :-) jak bede w domku to Was dokladnie doczytam bo teraz maly mi co jakis czas poplakuje i musze sie nim zajac. mam nadzieje ze w poniedzialek juz wyjdziemy wiec wtedy jak znajde czas to wszystko przeczytam i oczywiscie zdam relacje tez co u nas i wrzuce foteczke mojego Patryczka :-) trzymajcie sie kochane ! dziekuje za kciuki ktore trzymalyscie :-) do uslyszenia i pospieszcie teraz po kolei swoje dzieciaczki do wyjscia na swiat mam na mysli misie i po kolei ktora tam z tyg. jest nastepna :-)
wspaniale uczucie jest miec Patryka juz przy sobie. :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 15:24

Monika trochę wycierpiałaś, ale najważniejsze, że wszystko poszło dobrze i tulisz już Patryczka :-) ,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: również dla męża, wiem jaka to jest duża pomoc :ico_oczko: ,
z niecierpliwością będziemy czekać na fotki synka :-)

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 15:29

Moniu super ze masz juz synka przy sobie :) gratuluje wam i uznanie dla ciebie a to ze dalas rade :) ja jak bylam odwazna to teraz sie boje :( bolu....

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 16:19

hej kochane
ja tylko sie melduje i wieczorkiem przyjde bo teraz bede miała gości i doczytam was potem..

Moniczka Jak wspaniale,ze masz juz Ptryczka przy sobie i na prawde baardzo szybko Ci poszło,ale bidulko sie nacierpiałaś,ale masz juz to za sobą jupiiii :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 16:32

Moniko jestem w szoku, że znalazłaś siły i czas na napisanie posta:-)
Shiva oj ze mną też lekarz na problem moja szyjka wg niego ma 17mm stwierdził, że w szpitalu źle zmierzyli nawet powiedział, że on też tak potrafi zmierzyć, aby miała 35 mm. Jego zdaniem jest źle. Ale u Ciebie ładnie te tyg idą do przodu, trzymam kciuki.
Anade to lekarze jednak chcą, abyś już rodziła. Nie chcą już czekać?
Donatko zdrówka dla Was.
Połówkowe dziś lekarz nie zrobił, powiedział tylko, że na rozwój płucek jeszcze nie mogą nic dać. Leże dalej jak przy następnej wizycie szyjka dalej skróci się i dojdzie do 13mm, to wtedy będę zaszywana. Misiu lekarz sam mi przepisał te tabletki co Tobie. Ten fenoterol mam brać co 4 godz. Tobie jak lekarz mówił, że jak go masz w nocy brać. Musisz wstawać w nocy? Połówkowe zrobi mi 9 maja. Czasami zmieniłabym lekarza, bo ten lekarz mnie ciągle straszy, ale zmieniać mam lekarza w połowie ciąży tym bardziej, że moja ciąża nie jest standardowa i łatwo jej nie prowadzi się, bo sam mi to lekarz mówi. No nic ponarzekałam. A w ciągu 10 dni przytyłam tylko 100 g,lekarz na moją wagę nic nie mówi, bo w mojej ciąży pojawiły się poważniejsze problemy. Dziecka dziś nawet lekarz nie oglądał, ale wiadomo niektóre kobiety mają tylko co mc, więc to rozumię. Post pewnie napisałam chaotycznie, ale nie mam humoru.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 17:51

Jenny najważniejsze żeby dziecko było zdrowe i się rozwijało. Nawet jeżeli założą szwy to jeszcze nic nie przesądzone. Dużo dziewczyn boryka się z takim problemem, a później rodzą zdrowe bobasy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość