Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 lut 2008, 00:30

aaaaa niespodzianka ja zajrzałam, ale pustki tu u nas straszne.... :ico_placzek:
więc lecę do łózeczka, bo jutro na chcrzciny się wybieramy....

Asiu cos mi sie wydaje, że juz zimy nie będzie....
jak słonko swieci to od razu człowiekowi radosniej....ja mam w planach po niedzieli okna umyć....no zobaczymy jak to będzie...

jeszcze tylko sobie paznokietki pomaluję i lulu :ico_spanko:

dobrej nocki kochaniutkie....

aha i nie usnęłabym jakbym wam nie pokazała.... :-D znowu kiecka :-D http://www.allegro.pl/item305504121_woj ... 68_74.html wiem, wiem.... wariuję.... no ale nie mogłam sie oprzeć... :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 lut 2008, 15:51

NO hejka widze ze tu pustki, ładna pogoda to pewnie wszytskie na spacerkach :-D a my w domku siedzimy :ico_noniewiem: bo maluszke cos nam od wczoraj gorączkuje :ico_noniewiem: i tak mi sie wydaje ze chyba przez te ząbki jednak bo ani katarku, ani kaszelku nie ma, ale jak jutro tez bedzie gorączkował to chyba sie do lekarza z nim wybiore :ico_noniewiem: ale naszczescie daje mu syropem i goraczka spada, teraz juz buszuje z tata na podłodze :ico_haha_02:

Violu sukienusia jak zawsze cudo :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 lut 2008, 19:44

violu to chyba jednak prania nie będzie przez cały roczek :ico_oczko: , ale kiecunia przepiękna, świetna na chrzciny
a właśnie... jak się udała imprezka i jak się czujesz?
uleńko mam nadzieję, że Pawełek szybko ząbki "wykluje", żeby nie straszyć mamusi gorączką
trzymamy kciuki, może to już dziś będzie

a nam dziś Tadziu dał taki koncert w kościele, że aż ksiądz i połowa ludzi omało nas wzrokiem nie zabiła
no cóż, fakt że poszliśmy wyjątkowo nie na 11 i akurat Tadziu był po zupce co jest równoznaczne z krótką przerwą do następnego posiłku (max. 1,5 godzinki, a po cycu przynajmniej 2h) i w dodatku organista go obudził, jak wjechaliśmy do kościoła
więc wszystko było nie tak
ale jakoś przeżyliśmy, dobrze że jeden z braciszków był miły i nam otworzył drzwiczki, żebyśmy mogli się nakarmić nie przy ludziach

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 lut 2008, 20:21

Kurcze mój maluszek dalej gorączkuje, jzu sama nie wiem od czego to :ico_noniewiem: ani katarku, ani kaszelku, apetyt tez mu dopisuje :ico_noniewiem:
A jak myslicie mozna go kąpać jak ma 38 stopni gorączki czy raczej sobie odpuścić, tylko sie boje ze bez kapieli mi nie zaśnie :ico_noniewiem:

Basiu, Tadzik pewnie chciałs obie pospiewać, jak to w kościele przystało :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 lut 2008, 21:19

Hej,hej
Violu sukienka ekstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chcialam taka kupic.Ale jak dostaniesz to napisz mi czy ta bawelenka jest gruba?Bo chce na maja na chrzest lub komunie Juli ubrac.
Ula wstrzymaj sie z kapiela a Pawelek usnie Ci napewno. :ico_chory: :ico_chory:
A my dzis sprzedalismy na ebay jedna partie ciuszkow 50/56.Jutro wystawiamy dalej.
A pogoda jak cudo wiosennie.Violu chyba masz racje :-) Zimy nie bedzie,ale co z dziecmi ktorzy maja teraz ferie.Kiedys my mielismy sniegu po kolana a nasze pociechy to snieg w TV chyba beda ogladac :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-10, 20:20 ]
A ja od dzis zaczelam Juli dawac polowe jaja.Smakowalo oj tak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-10, 20:30 ]
A teraz zastanawiam sie nad tym wyborem :ico_brawa_01: :-D :-D :-D :-D http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.e ... urlparams=
http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.e ... urlparams=
http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.e ... urlparams=
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA juz nie musze sie martwic o wozek "parasolke"babcia mowila ze kupi jak przyjedziemy do Polski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 lut 2008, 21:41

no my jednak wykapalismy maluszka w troszke chłodniejszej wodzie i pomogło bo gorączko troszke spadła :ico_haha_02: a teraz maluszke juz sobie smacznie śpi i mam nadzieje ze nocka nam dobrze minie, i juz pozegnamy sie z tą niedobrą gorączką :ico_noniewiem:

Joasiu co jedna sukienusia to piekniejsza, wiec ja to bym chyba nie wiedziała na która sie zdecydować :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

10 lut 2008, 21:43

Witajcie...
my juz po chrzcinach, po kapanku..teraz Milenka juz spi po dniu pełnym wrażeń...
chrzciny udały się super!!!
zaraz wkleję Wam Milenkę w kreacji...

Joasiu ta sukienusia jest extra...bawełenka pod spodem nie jest wcale gruba..tylko taka milusia :-D super się prezentuje... powiem Ci, że mam taka jeszcze jedna tylko w rozmiarze 80 z metki a w rzeczywistości jest to 86 :-D
teraz mi się trafiła okazja...w takiej cenie jak za darmo :-D więc musiałam kupić... :-D

Ula...jak Pawełek ? nadal gorączkuje? :ico_olaboga:
ja bym wykąpała....w takiej letniej wodzie...

[ Dodano: 2008-02-10, 20:54 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

10 lut 2008, 22:35

Violu maluszek już spi, i mam nadzijez ze gorączka mu spadła :-)

a foteczki przepiekne, takie gwiazdunie dwie, beda kiedys chłopakom serduszka łamać :-D

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

10 lut 2008, 23:08

witka

Joasiu
mnie się najbardziej podoba ta http://www.quelle.de/is-bin/INTERSHOP.e ... urlparams=
choć wszystkie są piękne

Ulamam nadzieję że synuś ładnie prześpi nockę a rano nie będzie śladu po gorączce
Viola fajniste zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas dzionek spokojny, bez większych sensacji...... Natala namiętnie ćwiczy wstawanie przy opieraniu się o cokolwiek :-D :ico_brawa_01:
Za to wczoraj mieliśmy prawdziwy nalot: obie babcie plus dziadkowie :ico_olaboga: :ico_olaboga: ale było wesoło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 lut 2008, 23:32

uleńko ja zdecydowanie jestem za kąpielą przy temperaturze, to nawet pomaga maluchom, wiem z doświadczenia
a może to trzydniówka ?
ooo... dopiero doczytałam, że wykąpałaś jednak

joasiu wszystkie mi się podobają, ale najbardziej dla takiej malutkie panienki to chyba ta druga różowa byłaby super
i :ico_brawa_01: dla babci za wózeczek

w polskim quelle są akurat zupełnie inne kiecuszki dla maluchów
a zobaczcie co znalazłam dla trochę starszych panieneczek:
http://www.quelle-international.com/pl/ ... 9bGlzdGVy/

violu Milenka prezentuje się fantastycznie, pięknie jej w tej sukieneczce, pewnie kreacją zakasowała inne maluchy :ico_brawa_01:
super, że imprezka się udała
abegano ta sukienka też mi się podoba, ale wydaje mi się, że lepiej prezentowałaby się na dziewczynce już chodzącej
dobrze, że to nie ja muszę wybierać

[ Dodano: 2008-02-10, 22:37 ]
mała korekta:
w niemieckim quelle jest więcej rzeczy, u nas z tego maleńka namiastka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość