Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 wrz 2008, 20:16

marta , schodzi ci ta galereeta jeszcze? i jaka jest nie jest podbarwiona ?????

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

27 wrz 2008, 20:20

nasmazylam tylko 12 kotletow w razie czego i wlosy wyprostowalam
krzyz mnie pobolewa ale wiecie...te objawy takie do nonono ...niejednoznaczne
no najwazniejsze ze masz kotlety :-D :-D włosy tez musisz miec zrobione jakby sie trafił jakiś młody przystojny lekarz :-D :-D a ze objawy do nonono to już nie fajnie ale moze coś się zmieni

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 20:22

marta , schodzi ci ta galereeta jeszcze?
:ico_placzek: wlasnie narazie nic
i jaka jest nie jest podbarwiona ?????
tak taka bezbarwna :ico_noniewiem:
pewnie to nie to ... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 wrz 2008, 20:23

ehh....... no jeszcze nie,chyba ,ze nagle od razu sie cos ruszy :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 wrz 2008, 21:23

witam ja tylko na chwilke ale przypomnialo mi sie jak przeczytałam o tych jakiś galaretach marty, ze ja ciągle czekalam na krew ,bo wszędzie czytalam i słyszalam ze najpierw odchodzi czop i jest podbarwiony krwią,ale powie ze w moim przypadku żadnej krwi nie było,tylko poczułam silny kop maluszka i ból ostry miesiączkowyi chlup poszły wody,i żadnek krwi nie było tylko czyste wody,,aż do przyjazdu do szpitala,a dalej to juz nie wiem bo leżałam na łóżku,takze z tym czopem to nie wiem!!! pozdrawiam i lece bo synus sie juz kręci!! Marta już nie długo i ty będziesz tulić w swych ramionach swoje maleństwo!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 21:53

wiecie co stoje na korytarzu a tu mi nagle cos pocieklo :ico_szoking: ale nie duzo tej wody bylo :ico_noniewiem: tyle co ,,maly talerzyk,,ze to tak nazwe :/
jezu ja juz nie wiem czy to e wody :ico_olaboga:
chyba bym w majtki nie narobila :ico_noniewiem:
teraz nie wiem co robic :ico_placzek: siedze i czekam co bedzie dalej...a jak nic to powinnam jechac do szpitala??????????????
jezu jakie to wszystko zawiklane :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 wrz 2008, 22:13

mmarta81 jejciu mi się wydaje że to już wody Ci się sączą, przecież nie zawsze jest ich dużo u niektórych kobiet chlupią a u niektórych się sączą.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 wrz 2008, 22:15

wiecie co stoje na korytarzu a tu mi nagle cos pocieklo ale nie duzo tej wody bylo tyle co ,,maly talerzyk,,ze to tak nazwe
No to jutro Igusia bedzie z Toba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Martus ja mialam tak samo pamietasz?Tak ze szklanka,to nie wody byly ale zaczal sie porod i wieczorem Natalka byla juz z nami :ico_brawa_01:
teraz nie wiem co robic siedze i czekam co bedzie dalej...a jak nic to powinnam jechac do szpitala??????????????
Poczekaj na pierwszy bol,bo Cie odesla do domu!!!
jezu jakie to wszystko zawiklane
Nic sie nie boj ,czekaj jak sie akcja rozwinie!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 22:32

:-) czekam na rozwuj akcji
ciekawe czy sie rozwinie
brzuch mnie zaczol pobolewac ale nie sa to taki typowe skurcze bardziej to mnie chyba krzyz boli :ico_noniewiem:
Poczekaj na pierwszy bol,bo Cie odesla do domu!!!
Miszka a jak do rana sie nic nie rozkreci to powinnam pojechac zeby to sprawdzili :ico_noniewiem:
bo kurde nie chce jachac jak nic sie nie dzieje ale znowu bede sie martwic czy mam ok :ico_noniewiem:
zobaczymy :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 wrz 2008, 22:45

agusia no bo nie u wszystkich czop odchodzi , u niektórych wody odejda ,a u reszty czop odchodzi ,a wody przebijaja potem juz przy porodzie , musze wam powiedzieć ,że czop to bardziej na dziewczynki odchodzi ale nie zawsze tylko przeważnie i to sie sprawdza lecz nie w 100 % u kazdej :ico_nienie: ja za chłopaków nie miałam czopa ,dopiero przy meli

marta
wody ci sie sączą :ico_brawa_01: tylko jak do rana nie bedzie sie nic działo to nie wzlekaj za długo bo sączyc ciagle sie nie mogą :ico_nienie: tylko zgłos sie do szpitala

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość