Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 cze 2007, 19:36

Kristi pisze:JESTEM W CIAZY
kochana ..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a to ci niespodzianka .... gratulacje i trzymamy kciukasy normalnie cieszę się jak z własnej ciąży ..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 cze 2007, 19:40

Iza ogromniste brawa dla Matusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ciesze sie ze malutki jest taki madry i sprytny..
Ja tez bym umiala sie caly czas moja Nicole chwalic ze chodzi juz tylko za jedna raczke wszedzie jej pelno,bez problemu otwiera sobie moje szafki w kuchni.. :ico_oczko: I nasladuje to co malutkiej pokaze np.jak mala zrobi kupe to mowie fuj fuj i macham przy tym reka przy buzi a malutka teraz tak podchwycila to ze caly czas tak robi :ico_brawa_01: Albo juz daje piatke wystawia szeroko raczke i czeka az jej piatke przybije a jak wezme Nicole smoczka do buzi to mi sama go raczka wyciaga bo to jest jej smoczek tak mi pokazuje to albo jak sie do mnie pieknie przytula wezme ja na rece a ona tak sie mocno przytula oh teraz ja sie rozpisalam za bardzo.. i za bardzo pochwalilam no ale taka juz jestem.. :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 cze 2007, 19:41

Maggie pisze:Aginka, to widzę że rozmowa poszła Ci dobrze....


całkiem inaczej ... bardziej na luzie idzie się na rozmowę o pracę w mojej sytuacji .... i choć mi zależy na zmianie to jednak idę na żywioł .... bo mam niezłą prace narazie .... i nikt mnie z niej nie wygania .... a wręcz odwrotnie ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

26 cze 2007, 19:45

Aginko dziekuje mile to naprawde tak ze az nie wierze :ico_oczko: Brak mi slow dziekuje i trzymaj za mnie za nas kciuki mamy przed soba dlugie 9 miesiecy ty pierwsza mi pogratulowalas dziekuje buziaczki wielkie sama jeszcze jestem w szoku chociz juz tydzien minal.. :-D :ico_brawa_01:

Ide bo moja dziewczynka sie obudzila i bedzie chciala cos zjesc wejde pozniej buziaczki paa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

26 cze 2007, 20:06

Kristi, :ico_szoking:

ale się cieszę!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .super!!!!!!

[ Dodano: 2007-06-26, 20:07 ]
Kristi, i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla MĄDRUSIEJ NICOLKI

[ Dodano: 2007-06-26, 20:17 ]
Kristi, :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: ale siupel!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 cze 2007, 21:36

JESTEM W CIAZY

Kristi no to :ico_brawa_01: trzymam kciuki zeby wszystko było po Waszej myśli.
iza :ico_brawa_01: dla Matusia :ico_haha_02:
Mój Antol też jest taki mądry i czuły też mi daje buziaczki , przytula głaska, ale potrafii tez mi paluszkiem pogrozić.
No i dostał od nas piłkę, bo Antoś uwielbia piłki jak tylko zobaczy jak dzieci gająa to o mało nie wjdzie z siebie i woła "bencu bencu"
I samochody uwielbia...i majsterkowanie, ostatnio mój B npaprawiał pralkę..o Antoś bł zachwycony , podawał śruby, srubeczki i śrubokręty..... :-D mój mały mężczyzna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

26 cze 2007, 22:10

iza pisze:w ogole jest kochany...brak słów....pieknie spi w nocy..w dzien tez slicznie.....tak duzo juz rozumie ze czasami jeste w szoku...mówie ..daj nionio....on wyciga smczek z buzi i mi daje....i tak pieknie daje buzi
do tego chodzi juz super,...wlasciwie cały czas na nogach....

ale sie nachwalilam.....

Widzisz Iza - jak dobrze że oprócz tych złych chwil są i takie cudowne momenty ... tali miodzik na dusze ..... skąd ja to znam .... jak dobrze że mamy takie chwile ... i zapewniam was ... będzie ich już coraz więcej ......

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 cze 2007, 08:10

Aginka pisze:Widzisz Iza - jak dobrze że oprócz tych złych chwil są i takie cudowne momenty ... tali miodzik na dusze ..... skąd ja to znam .... jak dobrze że mamy takie chwile ... i zapewniam was ... będzie ich już coraz więcej ......


to prawda

mnie sie wydaje ze nasze dzieciaczki to takie niemowlaczki jeszcze....az ciezko mi uwierzyc ze martuś jest już taki duży...jeszcze niedwano marzylam aby mój synek mnie uscisnął.....a taraz robi to co chwilę..w ogóle topieszczoch jest niesamowity...tylko tylkic sie chce....a ja sie ciesze..bo za kilka lat to mamie już buzi nawet nie da!!!!!

maggie słodziak z twojego księciunia....mały majsterkowicz

[ Dodano: 2007-06-27, 08:10 ]
my dzis caly dzien w domu bo pogoda okropna..wieje strasznie i pada.wiec bede zagladac do was:-D

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

27 cze 2007, 08:35

Kristi, GRATULUJĘ !!! :ico_ciezarowka: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Cudowna wiadomość !!! Już Ci zazdroszczę Kochaniutka...

Iza, widzisz jaka wielka zmiana u Mateuszka? Jeszcze niedawno narzekałaś, że jest niegrzeczny, nie chce spać... Rośnie Ci chłopisko i wiele rzeczy rozumie. :ico_brawa_01:

Ja wczoraj wieczorem wyskoczyłam do koleżanki. Kinga już przy moim wyjściu marudziła, a kiedy przyszłam po 2 godzinach, była taka zaikana, zapłakana... Podobno nie płakała przez ten cały czas, ale to bardzo niedobrze, że jest ze mną aż tak bardzo związana... Przecież została ze swoim tatusiem... Dopiero kiedy wzięłam ją na ręce, wtuliła się bardzo mocno, to się uspokioła. Ale kiedy położyłam ją do łóżeczka, to tak mocno trzymała mnie za rękę... Mój mały Skarb... A kiedy już wydawało się, że śpi i odchodziłam, ona w płacz... Chyba bała się, że znowu gdzieś pójdę...

Oj, z tego wszystkiego nawet się nie przywitałam... Witajcie Kochane!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 cze 2007, 10:28

Witajcie
Ja na chwilke wpadlam bo mam dzisiaj troche roboty :ico_oczko:
Na poczatek dziekuje wam za gratulacje to takie slodkie,ja tez mam gleboka nadzieje i wierze ze wszystko sie uda i szczesliwie bedzie i bede miala malutka dzidzie ja sama nie wierze w to jeszcze ale ciesze sie niemozliwie i nigdy nie myslalam ze to tak szybko bedzie ale jest i jest OK :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Moja Nicole sobie spi bylysmy na malym spacerku na poczcie i teraz zasnela a ja mam czas cos porobic :ico_brawa_01:

Maggie fajnie to wiesz ze masz w domku takiego malego mezczyzne jak sie juz za majsterkowanie bierze :ico_oczko: i w pilke sobie pogra super.. Wielkie :ico_brawa_01: dla Antosia :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Iza dokladnie mysle jak Mama_Kingi najpierw Matus dawal ci popalic a teraz prosze jaki grzeczny chlopczyk przeszlo mu z czasem troche urosl i jest madrzejszy i ciesze sie ze taki grzeczny i przytulanka hehe moja Nicole to tez taki maly pieszczoszek ale tylko ze mna sie przytula co jest ciekawe hehe z mezem sie tylko bawi a ze mna przytula :ico_oczko:

Mama_Kingi wiem cos o tym jak kiedys na walentynki poszlismy sobie z mezem na kolacje to mala Nicole zostala z moja tesciowa i bawila sie z nia i wszystko ok bylo ale potem mala chciala spac i odrazu krzyk i placz przez prawie godzine bo zawsze ja usypialam mala i Nicole wiedziala ze to nie jest mama.. Takze moja Nicole tez jest ze mna bardzo zwiazana jak juz mowilam wczesniej ja nawet jak moj maz jest ide do ubikacji a moja coreczka tate za raczke i pedzi po calym domu mamy szukac az w koncu znalazla w ubikacji.. :ico_oczko: Takze ja mam podobnie jak ty.. tylko mam nadzieje ze sie to w jakis sposob zmieni jak Nicole bedzie miala za niedlugo :ico_oczko: rodzenstwo.. no ale zobaczymy jak bedzie :ico_brawa_01:

A u nas pogoda dzisiaj tez nie za bardzo.... :ico_noniewiem: Wieje strasznie wiatr.. no ale dobrze ze nie pada.. padalo dzisiaj w nocy znowu.. a teraz jest jakos brzydko i wietrznie.. no nic ja uciekam ciesze sie ze was mam ze tworzymy to super forum i ze zawsze mozna sie wygadac dzieki wam Buziaczki wielkie i milego dzionka ja ide wlasnie sprzatac.. :ico_duzepranko: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: takze mam troche zajecia ale jak skoncze to zajrze do was napewno a wiec papatki do pozniej paa

[ Dodano: 2007-06-27, 10:30 ]
Aha pochwale sie jeszcze jak wczoraj moj maly slodzik kochany Nicole zrobila sama swoje kroczki za bardzo nie widac ale nie trzymala sie niczego tylko normalnie poszla sobie sama.. :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_oczko: :-D :ico_brawa_01: popatrzcie same:

Obrazek

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość