Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 paź 2008, 16:52

wiesz co ciemny granat
średnio pasuje ale za to jaka kreska :)

ale i tak ją chwale bo strasznie grzeczna jest
wczoraj poleciałam kupic jej jakies dobre buty do chodzenia i wybór padł na elepanthen
i jestem bardzo zadowolona
mała o wiele lepiej w nich smiga tylko ze ja musiałabym non stopa z nią chodzic
a moj kregosłup woła o pomoc

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 paź 2008, 18:17

Majeczka swietnie wyglada w tym berecie :ico_brawa_01:

a wiecie co wyszło z ta praca..przypuszczam ze napisza mi jutro ze mi dziekuja, bo ja powiedzialam ze chce dalej kontynuowac nauke, a dzis znalazłam ta sama oferte pracy na stronie urzedu pracy i tam w warunkach pisze ze potrzebuja osob ktore nie beda kontynuowac nauki i tak sie zastanawiam czemu mi od razu o tym nie powiedziała ta babka tylko kaze mi czekac niby na odp :ico_noniewiem: a wogole to znajoma juz mi powiedziała ze odkad ta firme przejeła corka po matce to ponoc nie panuje tam za fajna atmosfera i na zarobkach niby ciula i juz duzo osob zrezygnowało ze wspołpracy z nia..no nic poczekam na ta od nich odp :ico_noniewiem:

Mila nie spała po południu, a obiadek dla odmiany zjadła calutenki sama :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 paź 2008, 18:43

Lady,wiesz ze moze byc jak piszesz...ta corka do sympatycznych chyba nienalezy-z opowiadan kolezanki....no kiedy odpowiedz-jutro?

bylismy na drugim spacerku juz dzisiaj,piekna pogoda...bylismy zobaczyc z gps'em gdzie mieszka ta babka z placu zabaw-blisko nas :ico_oczko: ....spotkalismy przy jej domu pieknego kota wiec Maya miala radooche,potem poszlismy na ten duzy plac zabaw i tam tez byl kot i piesek a poza tym dzieci!!Maya biegala ze starszakami a te sie nia opiekowaly,ogolnie smiali sie w glos i gonili za kotem...szkoda ze nie nagralam,aparat mialam ale bateria padla w najlepszym momencie :ico_zly: ....

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 paź 2008, 18:49

lady ale wiesz wymagania mogą sie zmienic
a ty to tak piszesz jakbys nie chciala tej pracy dostac? :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

08 paź 2008, 19:18

Lady,a jak nie ta praca to masz cos jeszcze na oku? :ico_noniewiem:

Jagodka,pokazuj te nowe butki!!!wiesz co z tym codzeniem w butach to roznie bywa,w jednych dziecko faktycznie lepiej chodzi w innych gorzej...nam Maya na samym poczatku wcale w butach nie chciala chodzic,siadala na odlodze i nie dala sie podniesc...a w skarpetach smigala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

08 paź 2008, 19:30

Jagoda Ty sie ciesz ze mała tak spokojna ... a dyslekcja jest do wypracowania ... i nie koniecznie dziedziczna ....

Ciekawe jak tam Zborra dzisiaj ...
Lady a szukasz czegos jeszcze ??

CZapki super ... ja tez musze czegos poszukac po kurtki mam ...

ide polozyc Filippa ......

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 paź 2008, 19:43

kurna no szukam, ale tak jak juz wczesniej pisałam u mnie w nonono z praca, samych fizoli chca, albo przedstawicieli handlowych, no byłaby jeszcze praca w jakims banku typu getin bank, czy ing itp i jak juz nic nie znajde to bede składa papiery :ico_noniewiem: no i czekam na kolejne konkursy w UM, tam (czyli tym salonie) by mi sie w sumie moze i podobało, na stronie PUP'a pisza ze wynagrodzenie 1300 zł, to by mnie nawet urzadzało na poczatek, chciałam powiedziec im ze 1500 :-D no ale ze szkoły nie zrezygnuje :ico_nienie:

glizdunia a ty wkoncu byłas juz u tej babki??

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

08 paź 2008, 19:59

mmmmmmmmmm jak mi dobrze. Zaliczyłam jeszcze masaż bo okazało sie ze mam kilka godzin masażu w miesiącu gratis więc żal by było nie skorzystać. Teraz sie wykąpać muszę po tych balsamach :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

08 paź 2008, 20:16

ladybird23, moja rada , kobiety ktora juz wiele lat co jakiś czas szuka pracy , jets taka ze trzeba wysyłac jak najwiecej ofert
nawet takich ktore początkowo nie wydają sie atrakcyjne
w czasie rozmowy kwalifikacyjnej można sie wiele nauczyć i jak potem pojdziesz na taką co ci bedzie zależało to bedziesz bardziej pewna siebie

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

08 paź 2008, 20:17

ewcik oj jak ja ci zazdroszcze :ico_wstydzioch:

ja zas od przyszłego tyg zaczynam basen, bo jakos po tych wczasach sie zastałam, a wpierdzielam ze az wstyd i tylko czekam kiedy zas pojawia sie jakies nowe fałdki :ico_wstydzioch:
a wczoraj moja kumpela (fryzjerka)opowiadała o swoich wczasach i tez miała porazke, a była w Tunezji, ja nie wiem czy po sezonie to juz we wszystkich krajach sraja na gości czy jak :ico_noniewiem:

a dzis pierwszy finał You can dance, patrzycie?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość