Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

29 sie 2011, 11:21

Witam i na początku serdeczne życzenia urodzinowe i imieninowe dla was potem gratki za kolejne tygodnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: .

Kocura witaj i wolnej chwili powiedz co u ciebie jak tam poród i samopoczucie twoje i małego.

Sorki że nie wpadłam wczoraj ale jakoś dużo roboty dzieci kaw u rodziców itd obiady zakupy no i zmęczenie.
Czytam was i czytam i słyszę że już tu za chwilkę kolejne mamusie się rozpakują skurcze itd a ja nic jutro mam wizytę u ginekologa zobaczymy co mi powie :ico_sorki: pozdrawiam was moje kochane i czekam na informację co u was.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sie 2011, 11:28

Hej i ja witam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Jeszcze 2 w 1 :ico_noniewiem:
Ale dziś w końcu ładna pogoda to ruszę na spacer może cosik wychodzę :ico_oczko:
Dzień mnie nie było, a wy tyle naklikałyście :ico_szoking:

Wczoraj skoczyliśmy do znajomych na kawkę wieczorkiem. Trochę skurczybyki mnie
pomęczyły ale jak widać nic z tego nie wynikło :ico_noniewiem:

Izabela to Ci się teście trafili :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
współczuję bardzo, najważniejsze, że już masz ich wizytę za sobą :ico_oczko:

Pati ja kocham zwierzęta, ale jakby trafił się taki pies co by mi dzieci gryzł to by
miał ciężko :ico_nienie:
A te trzęsidupki to są bardzo często agresywne bo są małe i uważają, że każdy i
wszystko im zagraża.
Może faktycznie spróbuj poszukać jej jakiegoś domku, na pewno jakaś starsza babcia
by chciała takiego "pupilka".

Kocura witaj i czekamy jak będziesz miała chwilkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kwiatunio i Pati wszystkiego najlepszego z okazji imienin :ico_brawa_01:
ale smakołyki wkleiłyście tylko się do monitora dossać :-D

Elibell to miłego rodzinnego dnia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 sie 2011, 11:40

Kocura Bura, ale fajnie, że już jesteś :-D Czekamy na relację i fotki Synka :-D

Ja się tylko melduję (ostatnio, to norma), nie mam normalnie kiedy Was doczytać, jakoś musicie mi wybaczyć.

My walczymy z pchłami, pojawiły się u nas w mieszkaniu, najbardziej kochają moje stopy i Wiki główkę :ico_placzek: Albo od kota teściów przeszły, albo od zwierza, który od kilku dni szlaja się po mieszkaniu i nie jest to mysz :ico_noniewiem: Ryczeć mi się chce, dodatkową i to nie łatwą pracę mam przez to, musimy się ich jakoś pozbyć bez stosowania drastycznych, chemicznych metod. Na pewno nie ma ich dużo, ale jednak...

Jestem tym załamana :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sie 2011, 11:52

Inia o kurcze współczuję i to bardzo :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking:
Zaraz maluszek się pojawi a tu taki problem. Tak jak piszesz pewnie bez chemii nie da
rady tego wytępić :ico_olaboga:
Życzę dużo siły kochana :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

29 sie 2011, 11:55

My walczymy z pchłami, pojawiły się u nas w mieszkaniu, najbardziej kochają moje stopy i Wiki główkę Albo od kota teściów przeszły, albo od zwierza, który od kilku dni szlaja się po mieszkaniu i nie jest to mysz Ryczeć mi się chce, dodatkową i to nie łatwą pracę mam przez to, musimy się ich jakoś pozbyć bez stosowania drastycznych, chemicznych metod. Na pewno nie ma ich dużo, ale jednak...
masakra, jeszcze tylko pchel Ci brakowało do szczęścia. Kurde nawet nie wiedziałabym jak je wygonic z domu.
Ja się tylko melduję (ostatnio, to norma), nie mam normalnie kiedy Was doczytać, jakoś musicie mi wybaczyć
większośc piszemy o pierdułkach, także nie przejmuj się. A masz dośc zajęć poza czytaniem forum. Wazne że sie meldujesz i wiemy że z toba i dzidzia wszystko ok.
to Ci się teście trafili
i tak już od 6 lat mam :-D

Ide robic rolady wołowe na obiadek i zaraz kolejne pranko wlączę :-D

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 sie 2011, 12:08

hej :ico_ciezarowka:

inia1985, ojej :ico_olaboga: straszna sytuacja, zycze zebyście szybko sie tego dziadostwa pozbyli :ico_olaboga:

Karolina1980, melduj sie jak tam samopoczucie

Kocura witaj z powrotem, pochwal sie synkiem bo my tu wszytskie jak na szpilkach czekamy zeby zobaczyć pierwsze "nasze" dzieciatko

izabelllla123, współczuje teściów :ico_puknij: a imię Jagoda śliczne, tez mi sie bardzo podoba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sie 2011, 12:09

No i nonono ze spacerku takie chmurska naszły, że pewnie zaraz lunie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
tak już od 6 lat mam
To już chyba kwestia przyzwyczajenia :-D

Ja mam mielone w sosiku z wczoraj to dziś tylko coś do nich dogotuję :ico_sorki:
Kurde nawet nie wiedziałabym jak je wygonic z domu
Ja też zupełny brak informacji :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

29 sie 2011, 12:12

oczywiście stawiam Obrazek Obrazek Obrazek

za skończone dwa latka mojej królewny Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

29 sie 2011, 12:16

Inia chwilkę poczytałam w necie i w zoologicznym musisz kupić taki proszek na pchły.
Wysypać na podłogę w całym domu, na dywany, chodniki, panele itd. po podanym czasie odkurzyć całe mieszkanie.
A kota na odrobaczenie i odpchlenie do weta wysłać.
Z tym proszkiem to pewnie nie raz trzeba podziałać :ico_noniewiem:

Izuś hej :-D

[ Dodano: 2011-08-29, 12:17 ]
Wszystkiego najlepszego dla królewny Majusi, zdrówka szczęścia, spełnienia wszystkich
dziecięcych marzeń
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

29 sie 2011, 12:20

Wszystkiego najlepszego dla królewny Majusi, zdrówka szczęścia, spełnienia wszystkich
dziecięcych marzeń
dołączam się do życzeń dla Majeczki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], koszulaula i 1 gość