Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 gru 2011, 23:31

buuuu,ciekawe jak wyglada taki maly interesik w 3D :ico_oczko:

[ Dodano: 05-12-2011, 22:36 ]
ja jutro rano ide na wizyte,ciekawe czy zrobi mi USG :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

05 gru 2011, 23:57

a ja dzisiaj po wizycie widziałam "ogonek" mojego syna w 3D
już chyba nie odpadnie, wtedy dopiero byłby psikus :-D
Ja się z mamą dzisiaj śmiałam, że jakby się jakimś cudem dziewczynka urodziła, to chyba sama ją na chłopca przerobie bo wszystko szykowane pod synka, czasami aż przesadnie.

Kiedyś kurde to było, do samego porodu nie wiedziały kobiety co będzie, ale miały cierpliwość, chyba bym oszalała :ico_oczko:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 gru 2011, 00:43

Biniu, ja w 1 ciazy nie chcialam wiedziec i powiem ci ze to najlepsze uczucie pod sloncem jak sie dowiadujesz przy porodzie. :ico_brawa_01: Ale ja wtedy, mloda ;-) 20 lat to i cierpliwosc mialam :-D

Rybka, ale twoj mezu jest the best, choc tak mysle ze "na twoj sposob" to i nawet mojego by wzielo :-D

biniu, ale sliczna z ciebie ciezaroweczka :ico_brawa_01:

Jagodka, haha, jeszcze sie napatrzysz w realu :-D

dziewczyny, moje 2 opryszczki sa mega :ico_chory: jutro mam spotkanie wazne na uczelni na 9.30 i az sie boje co to bedzie jak to spuchnie przez noc, cala gorna warga bedzie podwojnej grubosci i obolala... wstyd sie ludziom pokazac, a buuuu Nawet jesc nie mam ochoty bo boli, wiec jem teraz winogronka bo po 1 bo buzi wrzucam :ico_olaboga:

Dobra, lece do wyrka, buziaki!

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

06 gru 2011, 10:17

Hej :P

Asiab, Biniu Piekne brzuszki!! :))

Ja dzis koncze 17 tydz!! :)) a mały sie jeszce nie rusza :(( znaczy ja go nie czuje :((

[ Dodano: 06-12-2011, 09:17 ]
w zasadzie jutro koncze ale dzis ostatni dzien czyli sie juz ciesze z kolejnego tyg :P

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

06 gru 2011, 12:03

hejka

brzuchy i ciuszki macie sliczne!!!!


ufff dzis juz lepszy dzien niz wczorajszy...... :-D :-D

ide za 30 minut na spacerek bo sie ladnie za Oknem zrobiło....

jak tam przyszedl juz do was Mikolaj??

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 gru 2011, 13:00

witam!!!

ja juz po wizycie u gina wszystko ok pozamykane wyniki morfologii i moczu tez ok i dostalam skierowanie na usg bede miala 19 grudnia a 20 ide po zwolnienie
a od dzis moje dziecko bez smoka od samego rana. narazie nie placze ale zobaczymy przed snem

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 gru 2011, 13:46

choc tak mysle ze "na twoj sposob" to i nawet mojego by wzielo :-D
- :-D :-D :-D
moje 2 opryszczki sa mega
- wspolczuje,nie znam tego cale szczescie al musi byc upierdliwe :ico_olaboga:

Maz wczoraj bawil sie z Zuzka i ona uderzyla go niechcacy kubkiem aventowym w warge,az mu sie krew polala,wyglada dzis tak - jak by go ktos z piąchy strzelil :ico_oczko:
a mały sie jeszce nie rusza :( ( znaczy ja go nie czuje :( (
- wiem cos o tym,w poprzednich ciazach o tej porze to czulam juz baaardzo wyraznie,a tu 3 ciaza i niespodzianka,bo dzidzia siedzi cicho jak trusia :ico_zly: No ale od kilku dni puka do mnie coraz wyrazniej,wiec trzeba czekac cierpliwie :ico_sorki:

Ja to sie boje co to bedzie,bo powiem wam,ze moje dzieci w brzuszku szlalay na maksa,a potem na zewnatrz doslownie aniolki - ladnie spaly,jadly,bawily sie - moglam wszystko przy nich robic,nie czulam,ze mam w domu noworodka,a teraz pewnie ta pchelka w brzusiu spokojna,to po tej stronie da popalic :ico_oczko:
jak tam przyszedl juz do was Mikolaj??
- no pewnie,ja jestem grzeczna wiec mialam kalosz pelen ulubionych slodkosci :-D

A radosc Andrzejka - bezcenna :ico_brawa_01: Wchodze go budzic do przedszkola,a ten podjarany na maksa mowi - mama,zobacz - mikolaj byl u mnie jak spalem,a ja go nie widzialem ale zostawil mi prezenty i pokazuje nawet do Zuzki skarpety zajrzal :ico_brawa_01: :ico_oczko: A taki byl szczesliwy,cudowne uczucie - Zuzka tez sie cieszyla ale raczej tak zwyczajnie,nie kuma jeszcze tej instytucji jaka jest mikolaj :ico_oczko:
a od dzis moje dziecko bez smoka od samego rana
- powodzenia,moja w dzien nie wola,ale do spania "titi" obowiazkowe :ico_wstydzioch:

Ja tez dzis na wizycie bylam,slyszalam dzidziusia - polozna sluchala tetna i bylo slychac pieknie serduszko :ico_brawa_01: Przytylam cale 300 gram,wiec jest git.Dosalam tez skierowanie na badanie krwi,moczu,glukoze 75 i jakies jeszcze specjalistyczne,ale mam zrobic po swietach :ico_sorki: No i 28 grudnia mam u niego USG polowkowe ale niech spada,bo 20 bede miala prywatnie na super sprzecie :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 gru 2011, 14:02

Przytylam cale 300 gram
ale ci dobrze a ja 2 kg a przeciez wymiotuje caly czas.

dzis w koncu jedziemy do manufaktury na zakupy i kupie sobie jakies leginsy lub spodnie ciazowe bo ciasno juz. pewnie mikolaj bedzie wiec wezme aparat i zrobie zdjecie z zuzia. a kuchnie bedziemy rozpakowywac jak maz wroci z roboty i ja skreci.

zuzka zaczyna ziewac ale narazie nie :ico_placzek:

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

06 gru 2011, 14:11

iw_rybka, wisnia3006, super że na wizytach wszystko ok :-) ja jutro ide, ma mi robić usg i mam nadzieje ze maluszek rozłozy nozki i pokaze co tam ma :-)

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

06 gru 2011, 14:19

wisnia3006, iw_rybka, super wieśći po wizytkach szkoda tylko że bez usg no ale jeszcze troszkę i bedziecie wiedziały co nosicie pod serduszkami i bedzie wyrażniej widac :ico_brawa_01: :-) .

Franek dostał pod podusię chomiczka zuzu ale zadowolony cieszyłsie mówił kocham cie chomiczku bede sie tobą opiekował. A ja sama sobie prezent sprawiłam czapkę rekawiczki i komin bo zimno sie zrobiło strasznie. Byłam u mnie w pracy po wniosek na bony na świeta i paczkę od mikołaja dla Franka same słodycze za 150 zł :ico_olaboga: bedziemy mieć wyżerkę :-D .

No i po drodzę wstąpiłam po kebaba :ico_wstydzioch: a teraz czuję sie jak ciężarówka :ico_haha_01: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość