Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 18:19

Moni wiem, a Twoje kciuki wiewórki i kotka zaraz mnie rozbawiły :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 18:23

Monika ale masz już fajnie, że po wszystkim :ico_brawa_01: w sumie może dobrze bo się nie zdążyłaś nastresować za bardzo tym porodem
najgorzej jak już jest po terminie i nic i człowiek siedzi jak na szpilkach...
ja też jestem w szoku że napisałaś do nas tak szybko :) ja po porodzie to przez kilka dni w innym świecie byłam, dni mi się z nocą mieszały i w ogóle na nic siły nie miałam, ale to może też dlatego że w nocy rodziłam do 3.55 potem wiadomo jeszcze te dwie godziny na porodówce więc spać poszłam dopiero ok 6 rano... i potem kolejne noce też jakieś nieprzespane... ech ciekawe jak to teraz będzie

Jenny moja koleżanka też miała szewek zakładany, druga ten krążek, szyjka na prawdę często się skraca, trzymam kciukasy żeby było oki a lekarz wiesz może tak Cię straszy żebyś się oszczędzała - niektórzy mają taką taktykę, choć według mnie bez sensu, moja raczej z tych uspokajających jest

Donatka zdrówka dla Was

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 21:08

Moni gratulacje!! ważne, że dzidzia już po tej stronie. Dochodź do siebie szybko.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 22:21

Jenny tak jak mowia dziewczyny.najwaznsiejsze ze dzidzia zdrowa. pewnie bedziesz musiala lezec ale dass rade.czego sie nie robi dka wlasnych dzieci :) misia ty sie przejmujesz waga Milenki wiem ze glupio porownywac do gorszych przypadkow ale tak.sie dzis tym prrzejelam jak uslyszalam. Na patologi lezy dziewczyna kttora jest w 37 tygodniu a jej dzieciatko wazy 1500 gram ;(

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: wiosna-lato 2013

27 kwie 2013, 23:44

Monika, nie było mnie chwilke a tu takie nowiny !!!Kochana gratuluje :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :ico_tort: super że Patryczek jest już z wami i gratuluje że byłaś takak dzielna na porodzie.

U nas bez zmian musze sie zmobilizować i spakować torbe do szpitala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

28 kwie 2013, 01:15

Witajcie
monika bardzo Ci gratuluje. Nie spodziewalamnsie, ze tak szybko urodzisz.
Patryczek postanowil nie czekac zbyt dlugo. A Ty widac bylas bardzo dzielna. Podziwiam, ze mialas sile juz sie do nas odezwac. Duzo zdrowka dla Ciebie I Patryczka.
Ja dzisiaj mialam bardzo silne klujace bole brzucha. Zadzwonilam do szpitala i kazali mi przyjechac. Zrobili ktg I wszystko ok. Pozniej ginekolog zrobil wymaz. Wynik na infekcje za 48h. Lekarz mi z usmiechem na twarzy powiedzial, ze to nie jest poronienie, wszystko wyglada ok, a bol nie wiadomo skad.
Juz sie boje tam jechac rodzic. No , ale nie ma sie co stresowac na zapas. Bardzo sie wystraszylam tych dzisiejszych boli. Nigdy czegos takiego wczesniej nie mialam. Normalnie oddechu nie moglam zlapac. Moj dzielny Oli musial zostac u sasiadki, ale ja mu wytlumaczylam gdzie jade I, ze go odbiore.On juz wszystko rozumie, Wiec nie chcialam mu bajek opowiadac. Oli od Razu zaczal bawic sie z kolega I kolezanka. Zasnal tez u nich.
Ciesze sie, ze James wszystko w porzadku, a ja skoro mam te bole to najwyrazniej musze je zaniesc.
Dobranoc

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

28 kwie 2013, 08:53

Monika! Ty to jesteś szalona! Taki gigant post napisać zaraz praktycznie po porodzie! Super!
Karmienie weź na spokojnie, dopiero uczycie się siebie nawzajem, Ty synka,Synek Ciebie!

Sosna,jak u Was? Maluszek grzeczny, napisz co tam, jak się macie, bo tak mało nas odwiedzasz!

Remont :ico_sorki: my już po, wczoraj mąż szafę zrobił :ico_brawa_01: i jestem taaka zadowolona. Posprzątałam, prasowałam i myłam..

...a na koniec migrenę dostałam i myślałam, że nie wyrobię.

U nas ciepło ale pada i pięknie się wszystko zieleni.

Jenny
, połówkowe robi się chyba po 20 tc dopiero.
Ja wstawiałam w nocy na kepi, brałam tylko w dzień, chyba, że coś mi się działo- silne skurcze czy coś ale lepiej podpytać lekarza dokładniej.
A wiesz, ja już Ci pisałam o tym lekarzowi ...jakiś taki nieciekawy od początku mi się wydawał. Może zostaw"go sobie" ale chodź też do innego równolegle? Hm? Jakaś opcja jest też.
Najważniejsze, że dzidzi zdrowe!

Misia,
kaczorek, jak się macie?
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2013, 08:59 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

Re: wiosna-lato 2013

28 kwie 2013, 08:59

Monika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziwna dziewczyna jesteś :-D No i mąż świetnie się spisał :-)

Jenny, wiem co przezywasz i mocno trzymam kciuki za Twoją szyjke. Fenoterol bralam w szpitalu tuż przed podszyciem i prawie 2 tyg po. Dawka 4/dobę wypadala u mnie 6, 12, 18 i24. A zaraz po zabiegu miałam podawany przez 3 Dni dozylnie non stop. Niestety na początku miałam kolatanie serca, trzęsienie kończyn. Do tego dostawalam 3 razy dziennie staweran na t dolegliwości. Co do mierzenia szyjki to niestety lekarz ma rację, jak przyszłam do szpitala moja szyjka miała 12 mm, a wg lekarza w szpitalu 19. Badanie ginekologiczne wykazało rozwarcie na 1 palec a usg bez droznosci . Niestety wiele zależy od sprzętu i dokładności mierzącego. Wszyscy jednak zgodnie twierdzą najlepsze lekarstwo to lezenie plecakiem, wstawać tylko do wc :ico_noniewiem: początki są ciężkie ale warto :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

28 kwie 2013, 09:01

Tak, jedynie co można robić to leżeć...a leki tylko wspomagają.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

28 kwie 2013, 09:53

Witam się.
Monika, ty szalona babo! Na forum wskoczyłaś mimo porodu! Jesteś wielka. Dziekujemy za opis. Namęczyłaś się, ale sama przyznasz, że warto.
karmienie, wiem, że ciężkie, ale może jak już będzie kryzys z bólem, to nakładki pomogą do czasu wygojenia się ran? Może poproś położne by pomogły.

U nas po imprezie. Foty później. Młody zadowolony z Lego.
Tort świetny nam wyszedł i dobry!

Jenny, wieści mało optymistyczne, ale pozostaje słuchac lekarza i czekac.

Mi sie zdaje, że faktycznie brzuch mi poszedł już w dół. dziś z rana mieściły mi się 3 palce!!! (wiem, że to mało znaczy, ale po wypłacie chyba wezmę się za zakupy w końcu takie kosmetyczne dla młodego)

zioło, jak dacie na imię synkowi? dobrze widziałam JAMES?

misia, dla ciebie :ico_tort: i :ico_brawa_01: za DONOSZONĄ CIĄŻĘ!!!!!! 37tc za Wami! Teraz waga poleci malutkiej w górę i z pewnością w dniu porodu będzie miała ta 3kg. Nie martw się niczym.

kaczorek, jesteś więc następna!!!!! Bo Tobie zostało mniej dni do porodu :ico_buziaczki_big: Jak się masz? Bierz się za torbę!!! :ico_sorki:

anade, wywołują ci poród? szybko, ledwo skończyłaś 36tc.. :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość