Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 wrz 2008, 22:49

tylko jak do rana nie bedzie sie nic działo to nie wzlekaj za długo bo sączyc ciagle sie nie mogą tylko zgłos sie do szpitala
:ico_sorki: tak wlasnie zronie jak sie nic nie zacznie to pojade rano-niech sprawda ile jest tych wod czy co :ico_olaboga: ide teraz moze sie poloze i troche pospie :ico_noniewiem: :ico_buziaczki_big: dziekuje za wszystkie rady

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

27 wrz 2008, 22:49

oj marta :ico_brawa_01: bóle krzyżowe bedą sie nasilać , brzuch nie boli

[ Dodano: 2008-09-27, 22:51 ]
myśle ,że do południa powinnas urodzic ,chociaz pierworódni meczą sie w bólach czasem i wiecej godzin ,róznie to bywa......życze powodzonka ja myśle ,ze tej nocy juz se nie pospisz :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

27 wrz 2008, 22:59

tak wlasnie zronie jak sie nic nie zacznie to pojade rano-niech sprawda ile jest tych wod czy
Martunia ,badz dzielna ,poloz sie i odpocznij,poki dasz rade.U mnie tez oba porody rozpoczely sie od pobolewania krzyza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jutro Igusia bedzie z nami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Trzymam kciuki kochana,i dawaj znac co sie dzieje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 wrz 2008, 23:20

mmarta81, ale fajnie, już się coś rozkręca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 wrz 2008, 07:21

Dziewczyny jestem :ico_noniewiem: caly czas :ico_ciezarowka:
nic sie nie rozkrecilo :ico_noniewiem: bol sie nasilil kolo 2 w nocy wzielam kompiel i do teraz jest ok :ico_noniewiem: dzwonilam wlasnie do szpitala i mam jednak przyjechac chyba mi KTG czy USG zrobia czy z tymi woadami ok :ico_sorki:
pani powiedziala z jak nie bylo ich duzo -czuje normalnie ruchy dziecja -i woda byla czysta to nie mam sie co martwic :ico_nienie:
U mnie tez oba porody rozpoczely sie od pobolewania krzyza
krzyz mnie caly czas pobolewa ale nic ten bol sie nie nasila :ico_nienie:
Jutro Igusia bedzie z nami
no jednak nie :ico_placzek: cos mi sie nie wydaje :/

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 wrz 2008, 07:25

mmarta81, cały czas trzymam kciuki :-)
dzwonilam wlasnie do szpitala i mam jednak przyjechac chyba mi KTG czy USG zrobia czy z tymi woadami ok :ico_sorki:
no i bardzo dobrze, przynajmniej ocenią, czy się rzeczywiście cos ruszyło, czy jeszcze troszkę musisz poczekać...

będzie dobrze :-) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 wrz 2008, 08:02

mmarta81, cały czas trzymam kciuki
:ico_sorki: :ico_sorki: dziekuje Ci bardzo :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

28 wrz 2008, 08:48

jestem na chwilke,m pojechal odebra moja mame wiec udalo mi sie wleciec na sekunde.
marta Mialam to samo co ty.Tez mi cos polecialo i tak duzo.MYslalam ze to wody,ale to nie byly jednak wody.Poprostu przy koncu ciazy nasz pecherz nie jest w stanie na tyle wstrzmywac mocz i czasem bez naszej ingerencji sie posiusiamy :-D sorrki za slowo.
(mialam to w pierwszej ciazy)

Moja sis mi teraz napisala ze dzis albo jutro napewno urodze bo miala bardzo realistyczny sen.Dodam tylko ze ona czesto miewa takie sny ze sie sprawdzaja.No i juz mnie nastrachala i sie boje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

28 wrz 2008, 09:52

Witam was dziewczynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D
wczoraj wyszlismy troszke późno z szpitala wiec dopiro dzis sie stawiam :ico_sorki: :ico_sorki:
wklejam kilka fotek malego i znikam na chwiloke bo cos czuje ze zaraz sie obudzi ta moja kluseczka :-D :-D
Obrazek
pierwszy dzien :ico_brawa_01:
Obrazek
drugi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
trzeci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
czwarty :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D
Obrazek
i droga do domciu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zmienia sie z kazdym dniem to jst niesamowite :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

28 wrz 2008, 10:24

wczoraj wyszlismy troszke późno z szpitala wiec dopiro dzis sie stawiam
Oj Przepiekny jest ,naprawde!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak ja uwielbiam takie malenstwa :ico_brawa_01:
Moja sis mi teraz napisala ze dzis albo jutro napewno urodze bo miala bardzo realistyczny sen.Dodam tylko ze ona czesto miewa takie sny ze sie sprawdzaja.No i juz mnie nastrachala i sie boje
Nic sie nie boj ,tylko rodz szybciutko,bo ja czekam na Was z watkiem wrzesniowe mamusie,bez Was tam nie ide :ico_nienie:
no jednak nie cos mi sie nie wydaje
Oj chyba jednak tak-zobaczysz na KTG,wyjda Ci nieregularne skurczyki ,a wtedy tylko czkac.U mnie od Ktg z lekkimi nieregularnymi skurczami ,do narodzin Natalki minelo 15 godzin :ico_sorki: Wiec glowka do gory :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość