Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 cze 2007, 11:53

Kristi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicolki

to prawda..narzekałam i już narzekac nie bede...ale łobuzuje mój synek bardzo.....ale ja nie jestem juz nerwowa.....mam na wszystko czas..mati spi 2 razy po godzince..mam czas zeby popsrzątac i odpocząć.....i dzieki temu jestem wypoczęta....i szczesliwa

Mama_Kingi, chyba kazde dziecko sie przywiązuje do mamusi swej..w koncu to z nią spędza najwiecej czasu...mati tez już zaczyna histeryzowac.....chodzi za mna wszedzie...a jak gdzies wychodze to placze.....zreszta jak marek wychodzi do pracy tez mati troszke poplakuje......ale zawsze sie z nim zegnamy i mówimy ze wrocimy


:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
dla naszej slicznej Malwinki za skonczenie 11 miesiecy!!!!!

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 cze 2007, 15:36

Iza to ciesze sie ze tak jest ja tez mam czas wszystko porobic i nawet dla siebie mi tez zostaje tego czasu jestem ciekawa jak to bedzie jak bedzie taka mala dzidzia... juz teraz mysle jak sobie poradze jak trzeba wszystko zoorganizowac zeby wszystko ladnie gralo zeby Nicole nie czula sie odtracona bede ladnie tulmczyc ze to jest brat albo siotra itd.. bedzie dobrze ale takie mysli powoli mi sie nasuwaja .. mysle pozytywnie i bedzie ok ..

A ja juz mam w domku czysto,mala Nicole usnela sobie i spi moze jeszcze pospi.. I przyszla wlasnie i poszla juz tesciowa pogadalysmy troche i powiedzialam jej co mysle na ten temat mojego tescia sluchala i nic nie mowila potem jeszcze tylko patrzyla na mnie powiedziala ze tylko nie rozumie dlaczego ja nie umiem niby nic nie powiedziec no ale ja jej na to ze ludzie sa rozni i ze ja jestem taka i sie juz nie zmienie i wyszlo na to ze tesciu jest na mnie baaaaardzoo obrazony i ze mu juz niby nie przejdzie hehe a jutro jak zadzwonie to mnie zawiezie a jak nie zadzwonie to niby niee ah szkoda gadac no ale tak czasami bywa przejdzie mu mam nadzieje :ico_oczko:
Musze teraz odpoczac i o czyms milym pomyslec bo jestem w ciazy i niemoge sie denerwowac.. :ico_nienie: :ico_oczko:

Dla Malwinki na 11 miesiaczkow wszystkiego Najlepszego duzo zdrowka,milosci radosci i wszystkiego Pieknegoo buziaczki do cioci Kristi i Nicole :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

A moja Nicolcia dzisiaj tez sobie chodzila sama porobilam jej tyle foteczek jak sama chodzi.. pokaze wam ale innym razem ok buziaczki paaa

[ Dodano: 2007-06-27, 15:48 ]
ok ide bo moja slodka krolewna sie obudzila

Maggie ja bym chciala nareszcie zobaczyc tabelke z aktualnymi danymi mojej Nicole jakbys mogla to prosze o tabelke Babos Desperados :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 cze 2007, 18:02

:ico_brawa_01: WIELKIE :ico_brawa_01: dla Nicoli za pierwsze kroczki .....
Kristi, z Twoich okollic płyną same radosne nowiny ..... ..


Tak na marginesie tak sie przejęłam i ucieszyłam Twoja ciążą że tej nocy mi się śniło że i ja jestem 2 w 1 .... :ico_szoking: .... ale ja wiatropylna nie jestem ..... :ico_wstydzioch: niedługo zapomnę co to sex :ico_wstydzioch:


A mój tato zwariował .... wrócił z Niemiec z samochodem (cudo) i dodatkowo kupił Kacperkowi quada .... Kapik ma już jednego - na akumulator, na którego sam uskładał sobie kasiorke i kupiliśmy mu go rok temu (chyba wklejałam wam zdjęcie ) a teraz dziadziu kupił quada na paliwko .... i co ciekawsze ... wyczytałam na dokumentach z niego że on jest przeznaczony od wieku 16 lat ..... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: - porobię zdjęcia i wkleję kiedyś ....


No i Malwinka z Mamusia bardzo dziękuje za życzenia ..... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 cze 2007, 18:33

Aginka ciesze sie ze przejelas sie moja ciaza moze w podswiadomosci tez bys chciala byc w ciazy? Niewiem tak sobie tylko pomyslalam ale jakby co to trzymam kciuki ze wam sie jeszcze dzidzia zdarzy mam na mysli ciebie i twojego faceta z :gitara: Powodzenia jeszcze nie wszystko stracone :ico_brawa_01: :ico_oczko:
To fajnie teraz Kacperek sie cieszy napewno ma teraz dwa quady dziadek kocha swojego wnuczka i wnuczke ok ja uciekam potem wpadne bo moja mala Nicole za bardzo marudzi ok paaa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

28 cze 2007, 08:08

Aginka, no to niezle dziadzia rozpieszcza twojego synka....ale Kapik to mądry chłopiec
czekamy na fotki

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 cze 2007, 09:33

Witajcie baboski ja tylko na chwilke bo dzisiaj do lekarza ide,i zaraz ide sie ladna zrobic,prysznic makijaz itd.. O rety od rana mi serce mocniej chodzi bo jestem ciekawa co mi lekarz powie.. ktory to tydzien itd.. ale bedzie dobrze.. :ico_oczko: Trzymajcie kciuki
A mala Nicole przebudzila sie juz o 7 00 potem wstalysmy jakos kolo 8 00 zjadla,pampers i teraz malutka sobie znowu spijusia to dobrze bedzie wyspana i nie bedzie marudzila u lekarza mojego ginka :ico_oczko: :ico_brawa_01: Caly czas mysle o tym jak bedzie.. ale co ma byc to bedzie ok ja uciekam sie ladna zrobic bo nie zdaze nic zrobic jak tak dalej bedzie :ico_oczko:

Aginka ja tez czasami tak mowie jak za dlugo sexu niemam mowie zawsze wtedy do mojego meza "ze za niedlugo zapomne jak sie to robi " i to jakos zawsze dziala.. :ico_oczko: :ico_brawa_01: :-D Wiadomo czlowiek zmeczony i nie zawsze ma ochote.. ale nie jest zle :ico_oczko: :ico_wstydzioch: Oj tak mla coraz czesciej sie rwie zeby sama chodzic wczoraj to szla raz do mnie a raz do mojego meza i jak jej sie podobalo moja mala spacerowiczka kochana :ico_oczko: Do roczku poleci smialo sama .. :ico_brawa_01: :ico_oczko:

OK ide i zajrze pozniej po lekarzu i jak bede miala czas papatki milego dzionka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

28 cze 2007, 10:20

witams erdecznie strasznie dlugo mnie nie bylo ale jakos czasu brakowalo ostatnio a tu takie wiesci Kristi szczere gratulacje
niesttey nic wiecej nie doczytalam bo zajelo by mi to bardzo duzo czasu,mam nadzieje ze u was wsyztsko ok.pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

28 cze 2007, 12:19

Cześć Babki :ico_haha_01:
U nas pogoda paskudna. Od rana pada deszcz, więc ze spacerku nici. Kinga spała do godziny 9 a po 11 zasnęła znowu i śpi... Wczoraj byłyśmy pierwszy raz na spacerku "za rączkę". Oj, jak się ten mój mały skarb cieszy z tego, że sam chodzi... Po domu to już biegać zaczyna :ico_szoking: .

Kristi, napisz Kochana jak maleństwo w brzuszku... Ja to bardzo jestem tego ciekawa !
Aginka, :ico_buziaczki_big: dla Malwinki na 11 miesięcy. Ja jak zwykle spóźniona jestem z życzeniami...

OJ BRAKUJE NAM TABELKI !!! Brakuje!!!

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

28 cze 2007, 13:32

Kristi pisze:Aginka ciesze sie ze przejelas sie moja ciaza moze w podswiadomosci tez bys chciala byc w ciazy? Niewiem tak sobie tylko pomyslalam ale jakby co to trzymam kciuki ze wam sie jeszcze dzidzia zdarzy mam na mysli ciebie i twojego faceta z Powodzenia jeszcze nie wszystko stracone



:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ja juz mam wszystkie dzieci ... no co prawda :gitara: nie ma jeszcze syna .... ale nie sądzę by chiał mieć jeszcze jedo (ma 2 .... )

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

28 cze 2007, 13:48

Hallo
I jestem juz po lekarzu i jestem szczesliwa i w siodmym niebie.. A wiec tak:
Jestem w 6 tygodniu ciazy,moje malenstwo w brzuszku moim ma juz 4 mm,i widzialam na monitorze takie malutenkie bijace szybko serduszko normalnie cos pieknego i niesamowitego ciesze sie ze jest wszystko ok,aha termin lekarz mowil ze mialabym na 21 luty wow.. w lutym w naszej rodzinie jeszcze niema nikt urodzin hehe za to lipiec jest bardzo bogaty w urodzinki :ico_oczko: Takze jest wszystko pieknie,zawiazalo sie i nawet dal mi lekarz zdjecie z usg takie male serduszko moje oh a co sie ze mna dzieje??? Ja mam jakies dziwne smaki.. wiecie co teraz robie?? Wcinam sama kapuste kiszona cos pysznego normalnie heh a moja mala krolewna sobie spijusia Bylam z tesciem ale to prawda obrazil sie na mnie ze niema co.. chodzil z mala to znaczy jezdzil z nia we wozku i pozniej jak juz wyszlam od lekarza to nawet mu nie powiedzialam co i jak powiedzialam tylko ze wszystko jest ok,i ze lekarz powiedzial ze jest Ok a on nawet nie pytal co i jak ze mna to co sie mu bede narzucac .. jest obrazony i koniec poczulam sie tak chocby mi laske zrobil ze pojechal ze mna no ale pierwszy i ostatni raz mialam termin tak w poludnie.. teraz bede jezdzic z moim kochanym mezusiem hehe ok takze juz wiecie co i jak i ze jest wszystko OK jestem szczesliwa i modle sie zeby tylko tak dalej sie ladnie ukladalo wszystko :ico_brawa_01: :ico_oczko: Jest mi tak delikatnie nieobrze,ale nie mysle o tym tylko sie zajadam ta kiszona kapusta hehe

Aginka jak uwazasz.. myslalam tylko ze chcialabys miec dziecko z tym :gitara: bo jesli sie kochacie to czemu nie?? Ok juz nic nie mowie bo zaczynam powoli za daleko isc.. Nic nie mowilam ciesze sie ze masz wspaniale dzieci i ze jest wszystko ok..Pozdrawiam :ico_oczko:

Mama_Kingi moge cie smialo informowac co i jak z moja dzidzia w moim brzuszku ja jestem taka gadula a zarazem lubie sie dzieli dobrymi nowinami :ico_oczko: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-28, 13:53 ]
Mama_Kingi wielkie ogromniaste :ico_brawa_01: dla Kinguni za samodzielne spacerki i za bieganie w domku :ico_oczko: Oj tak moja Nicole tez powoli zaczyna sama chce chodzic,a tak to za jedna raczke zasuwa.. no ale nie potrwa dlugo i tez poleci sama boze jak to szybko leci ten czas..

A wiec ja juz musze skonczyc gadac i zabieram sie za jakis obiadek moze jeszcze poodkurzam i koniec pracy na dzisiaj hehe dobrze ze sobie wczoraj poprasowalam to mam z glowy a i tak niemoge sie za bardzo przemeczac :ico_oczko: bo jestem w ciazy i musze uwazac na moja druga dzidzie wow przezywam to wszystko jak mrowka okres ale taka juz tez jestem no to buziaczki dla was i do pozniej papap

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość