ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

04 sie 2007, 12:34

Kasiula biedny Kuba nici z polowu,ale jak mu zonka miecho usmazy to od razu mu sie humor poprawi!!!! :-D
Ela ja tez tak pomyslalam,ze czasami kaske chca po prostu sciagnac z rodzicow... :ico_olaboga: a Ty nam jeszcze jestes winna fotki ze zwiedzania :ico_nienie: zebym dwa razy nie musiala poganiac :ico_nerwusek:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

04 sie 2007, 12:52

Kochane,
slicznie dziekuję za ciepłe slowa :ico_sorki: Ja nie ufam temu lekarzowi na slepo, naprawdę... odsiewam ziarna od plew i to do czego miałam podejrzenia to wzięłam pod uwage... nawet leków tez nie podaje na slepo jak on każe tylko minimum, bo ja natylekowa jestem.... a mleko sojowe ją uczulało niestety, miała co jakiś czas biegunki i wysypki...


oooooooooo, i już sie Vikula obudziła....

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

04 sie 2007, 18:38

hej dziewczyny
kasi.k, i ja zycze duzo zdrowka Vikusi na pewno nie jest tak zle ale na pewno martwisz sie glowa do gory na pewno bedzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D
dziewczyny ja tez uwielbiam zakupy zreszta moj L tez tylko ze ja to juz chyba jestem uzalezniona mamy tyle rzeczy w domu ze nie dlugo bedzie trzeba sie do wiekszego przeprowadzic mimo ze ten jest calkiem spory hi hi a ja dalej tylko kupuje i kupuje dzis np kupilam mojemu synkowi ktory ma wszystko od grzechotek po hustawki lezaczki krzeselka itd :ico_puknij: a dzis mu kupilam taki stoliczek w ktory sie go sada a puzniej sie z nigo taki chodzik robi ze sie dzidzia trzyma i jedzie hi hi zaplacilam jedyne 100 funtow :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: naprawde ja chyba na glowe upadlam chc ten zakup bardzo mi sie podoba :-D nie wiem czy tylko dla tego ze jeszcze mi sie nie znudzil bo jeszcze go nie mam zaplacilam i facet w poniedzialek przywiezie nam do domku bo na sklepie nie mial ale moj L obiecal ze jak tym razem to bedzie lezalo nie uzywane to mi glowe urwie hi hi wiec musze sie pilnowac i zawsze zanim tata z pracy wroci Kubusi wkladac hi hi
my mamy dzis tu u nas polska impreze co prawda mogli bys my pujsc ale nie wiem czy sie wybierzemy :ico_noniewiem: ide bo goscie na dole siedz trzeba towazystwa dotrzymac :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sie 2007, 21:54

Witajcie...
Ja ostatnio mam nie zawesoło bo mi syn wariuje i gorączkuje :ico_olaboga:
a sama czuje się nie najlepiej....ale przejdzie.... :ico_noniewiem:
U Antka myslę że to zęby + reakcja po szczepionce, dzisiaj było juz lepiej ale jakoś apetyt stracił, w po. pójdę do lekarza i się o wszystko wypytam bo się już martwię.
Biletu do PL jeszcze nie mamy ale w tym tyg najprawdopodobniej będziemy mieć...najgorsze ze nasz wspóllokator się wyprowadził a był naprawdę dobrym wsppółlokatorem, prawie wogóle Go nie było w domu, a płacił na czas :DD :one:

kasik.k mocno ucałuj maleńką , życzę zdrówka :ico_oczko:

A co do zakupów to ja też je uwielbiam....choć zawsze kupuje najwięcej synkowi i męzowi, i prezenty dla rodzinki, bo na siebie jakoś zawsze mi szkoda kasy, często gęsto maz mnie zmusza żebym kupiła sonbie coś :ico_puknij: jakaś chyba nie tego jestem :ico_puknij: :ico_oczko: :ico_haha_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

04 sie 2007, 23:58

dziewczyny sliczne fotki :ico_brawa_01: jak przeczytalam o vikuli to az uwierzyc nie moglam...mala wyglada jak okaz zdrowia,nie chce mi sie wierzyc w to wszystko :ico_olaboga: na pocieszenie napisze jak to polscy lekarze przesadzaja...jak bylam w polsce zrobilam cytologie ,ktora wyszla zle (to bylo jakies 3 lata temu ) na tyle zle,ze niby mialam raka :ico_szoking: pani mi powiedziala,ze teraz to kwestia ratowania macicyi dzieci pewnie miec nie bede :ico_szoking: oczywiscie byly placze przez 3 dni,bo tyle mi zajelo,zeby sie wziac w garsc i walczyc z choroba ,ktorej jak sie okazalo nie bylo :ico_puknij: poszlam do szpitala,ale to nie byl zaden rak :ico_puknij: zrobili mi jakis zabieg ,poszlam do domu ...po miesiacu okazalo sie,ze wszystko ok :-D dlatego polskim lekarzom tez nie za bardzo wierze,ale i angielskim tez nie wierze :ico_haha_01: kasik trzymam za was kciuki.ja dzis mialam fajny dzionek,spotkalam sie z kolezankami z pracy .jedna odeszla i jest ksiegowa :ico_brawa_01: a druga tez chce odejsc.w poniedzialek idziemy z ta druga szukac jakiejs szkoly,tylko nie wiem jak bede do niej chodzic,bo nie mam z kim malego zostawic,ale cos wymysle :-D ta nasza kumpela co jest ksiegowa,zrobila w uk roczny kurs i znalazla prace z ktorej jest bardzo zadowolona :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-05, 00:00 ]
ilonka gratuluje pomocnego meza :-D :ico_brawa_01:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 sie 2007, 10:45

hejka kochane :ico_oczko:
u nas odiwedzin ciąg dalszy :ico_oczko: wczoraj było bardzo fajnie, mimo, że ten kolega przyjechał ze swoją dziewczyną, a ja obcego towaru na swoim terenie nie trawie :-D ale okazało sie, że jeste fajna, nie tak fajna jak ja oczywiście :ico_haha_01: , lenusia dostała zestaw małej kucharki, kuchnie i jakieś gary, a ja...super ekstra wypasiony zegarek, bo na tym punkcie jestem maniak, był na ebayu i kuba mu powiedzial i mi zamowil, potem moze wkeje zdjęcie :ico_oczko: także jestem zadowolona :ico_oczko: tylko...okazało sie, ze wczoraj poszło właściwie wszytsko, co przygotowałam na dwa dni do jedzienia :ico_szoking: jakieś macie problemy żywnościowe w UK czy co?, ze oni tacy wygłodniali? :-D bo opcja, że było takie dobre to razczej odpada przy moich zdolnościach kulinarnych :-D pojedziemy na obiad do karczy, pełno tego w PL na trasach teraz, a tam jest dużo i dobre jedzonko :ico_oczko:
lenka wrócila z sulejowa i zamieniła sie w dzika :ico_szoking: biegała po mieszkaniu, wszytsko zrzucała, poduchy, zabawki, tupała ciągle, jakby w jakiejś klatce siedziała :ico_oczko:

dziewczyny, później sie odezwe, bo mi tu kuba sygnały daje, ze mam wyłączyć kompa :ico_oczko:
miłej niedzieli, papa!!! :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 sie 2007, 10:56

kasiaa ale fajni znajomi :ico_haha_01: za taki zegarek chyba sie oplacalo odmrozic miecho na czarno godzine :ico_oczko: tylko czemu tak duzo jedza ? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 sie 2007, 11:46

dziewczyny zaczynam od smutnych wiesci.. dostalam rano smska od martuchyfrost.. ze jest z malym w szpitalu.. ma zapalenie pepka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
nie wiem co to jest dokakladnie.. ale oczywiscie brzmi nieciekawie.. i juz sie martwoe o franusia.. napiszcie o co chodzi i czy to powazne????? :ico_szoking: :ico_szoking:
marta napisala " co za gnoje .polozna jak u mnie byla nigdy nie sprawdzila mu pepka a jak jej mowilam to zlewala to.mam juz dosc .rycze razem z malym" :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
przeciez to sie w glowie nie miesci...
boze mam nadzieje ze szybko wroca i bedzie dobrze!!!!
az strach bierze jak sie czyta o tej.... sluzbie zdrowia w uk :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:


[quote="SANDRUSIA))"]
dziewczyny ja tez uwielbiam zakupy zreszta moj L tez tylko ze ja to juz chyba jestem uzalezniona mamy tyle rzeczy w domu ze nie dlugo bedzie trzeba sie do wiekszego przeprowadzic mimo ze ten jest calkiem spory hi hi a ja dalej tylko kupuje i kupuje [quote]

sandra witaj w klubie :ico_haha_01: u mnie trzeba nowej szafy na ciuchy bo ja glownie w graderoba inwestuje... :ico_oczko:

lucy to niezle cie nastraszyli.... masakra.. przeciez rak to nie zapalenie pluc.. jak mozna takie pomylki robic?????????????????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

maggie zycze zdrowka dla twego slicznego synka... :ico_oczko:
a u nas spokojny i upalny poranek 30st w uk :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ale z takim malenstwem nie ma co sie wyprawiac na sloneczne lezanko hihi morze odpada.. basen otwarty odpada.. pozostaje jakis park... wozeczek pod drzewkiem a nasze cialka na sloncu hihi
adas juz pobiegl grac w pile w parku a ja czekam az leonek obudzi sie na karmienie bo juz prawie czas. i co jakis czas jedno oczko sie otwiera..
moj synek je jak z zegarkiem w reku hihi w nocy dokladnie co 3 godz pobudka hihi
jak zasnal po kapaniu to dopiero po 5 godz czyli o 1 jedzonko a wiec potem juz co 3 godz sie budzil.. bo on zalicza tylko jedna 5-godzinna przerwe hihi
wiec lepiej zeby do 23 czuwal a ptem dal nam pospac hih ale nie jest tak zle.. hihi
imprezka grillowa sie udala.. smiechy na maxa.. bo nasi znajomi to tacy jajcarze ze mama sikala ze smiechu a my wraz z nia hihi
i z nimi tak zawsze hihi szkoda ze tylko na wakacje wpadli :ico_oczko:
ale w tym tyg wyladowala kolejna dwojka szalonych kumpli hihi nazywamy ich kołki hiiih to sa dopiero przekrety..
taakie imprezy z nimi zaliczylismy ub lata ze masakra...
tanczylam z nimi na dachu naszego starego auta... hihi oblewalismy sie woda po ogrodze co zakonczylo sie bolem korzonkow u mnie.. i zgubilam wtedy obraczke i polamalam lozko to takie niewielkie szkody.. w tym roku bedzie spokojniej hihi

a na grillu pojadlam za troje hihi a mialam sie odchudzac hihi
dobra przygptpwuje cycka maly sie obudzil hihi//

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 sie 2007, 11:54

dziewczyny ja na chwile do domu wpadłam sie przebrac
mały ma zakażenie pępka ropa mu leci w ch......
dostał antybiotyk, jak mówiiłam połoznej ze mu ropieje to mówiła ze to normalne i minie..... :ico_zly: pojebana
mały ma gorączkę i pępek wyglada tragicznie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
mam juz dosyc tej słuzby zdrowia :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
jak bede cos wiecej wiedziała to npisze smsa do Madzi
pozdrawiam i lece do mojego skarba, moze dzis go puszcza do domu
Boze nawet w szpitalu mu nie przemyli tego tylko kazali dawac antybiotyk, myslicie ze woda utleniona moge przemywac??? bo od spirytu mu zasycha od zewnatrz ale wewnatrz mu ropieje :ico_placzek: Jezu ja chce do Polski :ico_placzek: dzwoniłam do polskiej lekarki mówiła ze mam przylatywac bo mi dzieciaka zmarnują

[ Dodano: 2007-08-05, 11:55 ]
Madziorka dzieki ze napisałas do dziewczyn, ja tylko na chwile sie przebrac do domu wiec wpadłam zeby was poinformowac :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-08-05, 11:57 ]
Ps jeszcze nie chcieli mnie przyjac do szpitala bo powiedzieli ze moja połozna musi o tym wiedziec i mam zadzwonic do niej, matko jakie tu pojeby :ico_zly:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 sie 2007, 11:59

Martuniu! :ico_placzek: mam nadzieje, że szybko zaleczą pępuszek u Frania :ico_noniewiem: kurcze, jak mi zawsze szkoda takich maluszków :ico_placzek: trzymajcie sie kochani, buziaczki!!!!

[ Dodano: 2007-08-05, 12:01 ]
martuchafrost pisze:dzwoniłam do polskiej lekarki mówiła ze mam przylatywac bo mi dzieciaka zmarnują

aż tak źle to nie będzie, nie martw sie :ico_pocieszyciel: a z tą wodą utlenioną to ie wiem, niby pępek spirytem rozcieńczonym każą przemywać, ale w odpowiednich proporcjach :ico_noniewiem: a sam nie zasycha tak na powietrzu? bo to chyba najlepsze na takie ranki :ico_noniewiem:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość