Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

23 kwie 2009, 20:25

młody około po 13 raban robi, bo chce na spacer
to mój tak się awanturuje po 18 o kąpiel...
młody pije tylko herbatkę raz lub dwa razy dziennie
już Cie kiedyś pytałam, ale coś nie pamiętam :ico_wstydzioch: jakie herbatki mu podajesz?

my po kontroli - wszystko ok i jutro ola idzie do przedszkola. z jednej str sie ciesze bo troszke lzej mi bedzie a z drugiej szkoda mi bo przyzwycziłam sie ze moja świergotka jest w domku...

nasz dom na razie czeka na lepsze czasy - są ściany i dach papą pokryty...może kiedyś....też mamy parter z poddaszem użytkowym.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 kwie 2009, 20:25

diewczynki a jaka wode dajecie do mleczka i herbatek??
ja daję normalnie z kranu

[ Dodano: 2009-04-23, 20:27 ]
my po kontroli - wszystko ok im.
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 09 lip 2008, 12:15

23 kwie 2009, 20:34

Witam u mnie chłopaki dalej chorują. Ignasiowi skończyła się zółtaczka zaczeło przeziębienie i dostaliśmy antybiotyk :ico_placzek: a Fini złapał chyba jakąś grypkę żołądkową bo go brzuszek boli troszkę biegunki ma do tego katarek. Marudzą obaj na przemian, ale mam nadzieje że niedługo wszystko przejdzie.
Jeśli chodzi o domek to mój naszczęście już stoi :ico_brawa_01: udało nam się z mężem pobudować, teraz troszkę kaski brakuje żeby się wprowadzić ale mam nadzieję, że na przyszłą wiosnę się uda.
ananke mój domek troszkę podobny do tego Twojego na projekcie.
Zaplanowałam chrzciny na 24 maja będą w domku takie malutkie rodzice moi, męża chrzestni i dwie babcie.
Jesli chodzi o smoczki to ja używam avent, kupiłam najpierw nuka ale Ignaś się sprzeciwił i używamy Aventa.
Sorki, że rzadko wpadam, ale czasu brak :ico_olaboga: postaram się poprawić. Może w przyszłym tygodniu mężuś będzie miał troszkę mniej pracy.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 kwie 2009, 21:36

Marudzą obaj na przemian, ale mam nadzieje że niedługo wszystko przejdzie.
zdrówka życzę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 kwie 2009, 22:06

aga29, Aguś, o marudzeniu to ja dziś mogę encyklopedię napisać... Alek dał mi taki wycisk, że się poryczałam :ico_olaboga:

zmykam wypić kawę, wziąć długi prysznic, ułożyć puzzle i pójść spać...
no i Chłop dziś też nadgodziny, więc zasypiać będę w ogóle zdołowana :ico_sorki:
tak mi się humor zjeb**, że dalej mi się wyć chce... :ico_sorki:

dobra, spadam, nie brzęczę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 kwie 2009, 22:16

tak mi się humor zjeb**, że dalej mi się wyć chce...
nie mozna nie mozna :ico_nienie: :ico_nienie: jakis polepszacz humoru musze Ci podesłac

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 kwie 2009, 22:26

jakis polepszacz humoru musze Ci podesłac
oooo, poproszę :ico_sorki: może jakiś młotek, żebym doły sobie z głowy wybiła?? :ico_noniewiem: :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 kwie 2009, 22:32

może jakiś młotek, żebym doły sobie z głowy wybiła??
koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 kwie 2009, 23:41

hej

u nas pogoda cudna , a więc od rana do wieczora siedzimy na podwórku :-D
jutro wybieramy się na szczepienia i mierzenie :-D

Marciamy nie zmieniamy smoczków, bo butelki mały nie ciągnie, nawet herbatki, a smoka nie chce zassać ani aventa ani mam :ico_noniewiem:

jedwabna szkoda , ze tak często musicie się z mężem rozstawać
a na kiedy planujesz chrzciny ??

aga29, zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

donatka jak tam nowa fryzurka??
pochwal się :ico_sorki:

gaga to świetnie , że będziecie się budować :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i spora różnica jest między budową a kupnem :ico_szoking:
nie wiedziałam, że aż tak duża :ico_olaboga:

ananke, a jakie puzzle układasz??

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 kwie 2009, 07:27

witam witam jak pierwsza dzis :ico_szoking: :-D
maly super przespal cala noc i obudzil sie dopiero o 6.30 - moje najukochansze grzeczniutkie malenstwo :-) jak go nosze na raczkach to az nie moge sie powstrzymac zeby go nie calowac te dwie buleczki :ico_haha_01: :-D

maz jednak zostal w domu :ico_sorki: zrezygnowal z tego wyjazdu, ale za to w niedziele wczesniej musi juz jechac. ale nie mysle o tym na razie. ciesze sie wspolnym weekendem :ico_sorki: :ico_haha_01:
na kiedy planujesz chrzciny ??
Alek dał mi taki wycisk, że się poryczałam
tak mi się humor zjeb**, że dalej mi się wyć chce...
oj kochana ja to mam tak prawie codziennie jak chlopa nie ma i sama jestem po calych dniach i nocach :ico_placzek: w dodatku poklocilam sie z mama o to ze skro ma wolne dni i nie pracuje to moglaby od czasu do czasu na spacer z nim isc zebym ja miala chwilke wytchnienia. a ona ze ciezko pracuje i nawet jak ma wolne to chce odpoczac :ico_zly: jaaasne - 3 dni wolnego pod rzad i ona musi wszystkie te dni odpoczywac i nie moze nawet wygospodarowac 2h zeby isc z malym na spacer :ico_zly: :ico_zly:
jutro wybieramy się na szczepienia i mierzenie
daj znac koniecznie po badaniu jak tam z malym :ico_sorki: :-D
na kiedy planujesz chrzciny ??
na maj albo poczatek czerwca. musimy bo chrzestna ma mnustwo pracy i nie dostanie pozniej wolnego :ico_noniewiem:

my wlasnie skonczylismy sniadanko i popijamy kawke. jak to jest super jak nie jestem sama w domu i mezus siedzi obok :ico_sorki: :ico_haha_01:

milego dnia dziewczynki :ico_sorki: :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość