Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

03 maja 2008, 12:05

MONIKAB fr pisze:ciekawe kiedy nasza Zulcia wyjdzie ze szpitala... juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze jej malutka Juleczke
-ja też :)

wspolczuje, znam ten bol... mnie lapia paskudne skurcze w rece :ico_chory: ...
-hm.. w rece do dla mnie nowosc :ico_noniewiem:

MONIKAB fr pisze:ale juz masz Emilko wolne "do bolu" :ico_oczko: mozesz teraz leniuchowac i czekac na na pogode :ico_haha_01:
-co racja to racja :-D
moze sie jeszcze rozpogodzi, w Irlandii pogoda sie zmienia jak w kolejdoskopie :ico_olaboga:

ja juz po sniadanku
zaraz jedziemy do polskiej hurtownii,tam w soboty mozna kupic w detalu i o wiele taniej niz w polskich sklepach :ico_oczko:
pozniej w zaleznosci od pogody to albo nad morze sie wybierzemy na spacer a jesli nic z tego to do kina,a po poludniu ma wpasc moja siostra ze szwagrem i maluchem jej :)

sciskam i do pozniej

moze ktoras do tego czasu bedzie juz po akcji porodowej :-D

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 14:36

ku ku :ico_haha_02: a co tu takie pusteczki? rodzicie juz babeczki? :-D
u nas cisza :ico_noniewiem:
Asia, a jak u Ciebie sie rozwija sytuacja?

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

03 maja 2008, 15:00

MONIKAB fr pisze:u nas cisza

U nas również.
Czekam aż Michał skończy oglądać mecz i idziemy na ostatnią już pewnie przed rozwiązaniem randkę.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 15:15

szczako pisze:Czekam aż Michał skończy oglądać mecz i idziemy na ostatnią już pewnie przed rozwiązaniem randkę.

:ico_brawa_01: szczako :ico_brawa_01: tylko pozazdroscic :ico_brawa_01:

u nas piekna pogoda, ale i masa obowiazkow w domu...moj A sprzata samochodzik a ja po porannych porzadkach i gotowaniu jestem masakrycznie wyczerpana :ico_olaboga: wiec teraz odpoczywam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

03 maja 2008, 15:28

a ja każdą wolną chwilę przesypiam :ico_wstydzioch: Wam tez sie tak ciągle chce spać?

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 15:32

to dobrze babe_boom, odpoczywaj kochana jak masz mozliwosc...ja w zasadzie nie jestem spiaca (srednio co drugi dzien :ico_oczko: ) ale nie mam mozliwosci"przyciac komara" :ico_oczko: ... Wiktorek mi nie daje :ico_nienie:
a jak twoje samopoczucie? jak sprawa z czopem?

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

03 maja 2008, 17:42

Hello!
U nas po porannych porzadkach, pozniejszej wyprawie do polskiego klubu, obiadku i kolejnych porzadkach - czas na relaks :-D
Pogoda jest ok - choc teraz nie widze slonka (a bylo wczesniej :ico_oczko: ).
Ale Filipek jakos nie ma ochoty na wychodzenie z brzusia....

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 18:34

widze ze majowkowe emigrantki spedzaja polonijnie weekendzik( felicity - klubik, emalia- hurtownia polska :ico_oczko: ) a u nas nic sie nie dzieje...tj.siedzimy w domku( na podworku)... a mnie naszlo na gofry :ico_wstydzioch: ciasto juz mam zrobione i gofrownica sie grzeje a meza wyslalam po jakies smakowite dodatki :ico_haha_01:
ma ktoras z was ochote na kaloryczna bombe przed porodem? dla mnie to chyba ostatni taki smakolyk przedporodowy :ico_noniewiem:
a zapomnialam dodac... zauwazylam dzis cos jak czopik...tylko bez krwi :ico_noniewiem: czekam co dalej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

03 maja 2008, 19:57

Asia, a jak u Ciebie sie rozwija sytuacja?
_________________

no sie właśnie nie rozwija :ico_noniewiem: czytałam że tak moze być przez kilka dni może nawet tydz. albo jeszcze dziś w nocy jak mnie nagle weźmie...brzuch mi sie napina ale mam tak juz dłuższy czas ,wiec tylko obserwuje wydzieline na wkładce i jest brązowa krew była tylko rano 2 razy(dokładnie nitki krwi...)

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

03 maja 2008, 20:05

w takiej sytuacji zycze Ci aby juz dzisiaj malenstwo zachcialo pojawic sie na swiecie :-) i jakby cos sie dzialo to informuj nas :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość