margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

23 mar 2009, 19:31

Zuza_00, u mnie firankami zajmie sie mama :) a ja myciem okien :) i zmiana pościeli :ico_oczko: tak bym chciala juz swoja pościel wynieśc na balkon i wywietrzyc a tu taka koszmarna pogoda :/

[ Dodano: 2009-03-23, 19:35 ]
zuza w takim razie papa miłej nocki i zeby jutrzejszy dzień był lepszy :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

23 mar 2009, 19:42

beata podaj maial to Ci wśle mailem te fotki jak chcesz
myśmy też malowali,tzn B malował ,ale ja już wstawiałam fotki Nuśki pokoju

[ Dodano: 2009-03-23, 18:43 ]
Zuza ja przy Hani cały czas gł0dna byłam...mogłam non stop jeść

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

23 mar 2009, 19:54

ja to bym chciala kupic farbe taka swiecaca w ciemnosci :ico_oczko: i jakis ciekawy szablon zeby narysowac wzorki na scianie w tym miejscu co lozeczko bedzie stalo :ico_oczko:

osobiscie mialam okazje mieszkac w takim pokoiku gdzie tapeta byla swiecaca w nocy (po naswietleniu) to efekt był zabójczy :ico_brawa_01:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

23 mar 2009, 20:14

Lalka przyjade do Ciebie po te spodenki, ale niech w koncu przyjdzie wiosna. OK? :ico_haha_01: Jak masz jeszcze jakies ciuchalki na zbyciu to naszykuj, ja poogladam i moze sie jeszcze na coś skuszę :-D

Mnie codziennie bolą plecki :ico_placzek: przec co moje samopoczucie nie jest najlepsze. Chce byc sprawna do samego konca :ico_oczko: , a nie taka obolała babunia :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-23, 19:16 ]
U Aurelci w pokoiku zawiesimy jeszcze takie gwiazdeczki i księzyc fluorescencyjny :ico_haha_02:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

23 mar 2009, 20:31

ja też chciałam Hani takie kupić ,ale potem stiwredziłam że dziecko może to potem denerwować jak całą noc coś świeci

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

23 mar 2009, 20:44

jestem wróciłam z 1 zajeć w Szkole Rodzenia, mądrzejsza o akcje porodowa dłuuuugi :ico_brawa_01:
obok mnie siedziało małżeństwo z terminem dzień po mnie
położna super
zajecia tez sie wydaja
super
pytania ojców....mogli by ich nie zadawać normalnie wstyd :ico_wstydzioch:

oczywiście jak ciula siedziałam jeszcze tylko jedna dziewczyna sama była, napisałam sms z sali do T. ze siedze jak kołeczek
to postanowił ze jakoś tak to poukłada ze bedzie chodził ze mną
no ja myśle sama se nie urodze, sama se nie zrobiłam :)
Ogólnie bradzo fajnie sie zapowiada :) jestem zadowolona :)

[ Dodano: 2009-03-23, 19:48 ]
tzn B malował ,ale ja już wstawiałam fotki Nuśki pokoju
wiem wiem widziałam super ma pokoik...to taka moja inspiracjaaa ten twoj pokój :)
@ ci na priv wysłalam

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

23 mar 2009, 21:09

ja juz po kolacji i umyta :ico_oczko: teraz zjadlam czekolade truskawkowa i jestem happy :-D
ja sasiadke zapytam o szkole rodzenia w naszym szpitalu :) ona jest głowna ksiegowa to na 100% wie takie rzeczy :ico_brawa_01: czekam tylko aby do nas przyszla :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-23, 21:10 ]
takie gwiazdeczki i księzyc fluorescencyjny
fajny pomysł moze jeszcze lepszy niz z malowaniem gwiazdek taka farba na ścianie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

23 mar 2009, 21:45

Zadawane pytania przez przyszłych tatusiów na zajęciach :ico_puknij:
Czy zona możne w góry jechać
czy zona 10godzin w aucie moze jechać
Czy zona moze autem terenowym jeżdzić
Dlaczego każecie płacić za poród...-->ten to ok z tym pytaniem, ale jego pytanie potem sie w natarczywa agresje na położną zrobiło wręcz pretensje
jakby ona dyrektorem szpitala była
Ps za poród płace 100zł, ktore po porodzie sie uiszcza, więc jak nie zapłaci nie bedą go ścigać , ani dzieciątka spowrotem w mame nie wsadzą :)

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

23 mar 2009, 22:30

hmm.Beta wg mnie te pytanie nie są głupie,np jeśli o wyjazd w góry chodzi,bo nie dla wszystkich ciężarnych jest wskazany,to samo się tyczy samochodu terenowego,niktóre mogą latac samolotem nawet,a niektóre ni moga tylu h w aucie przebywać,na takie pytania włąśnie położna powinna odpowiadać
wysłąłąm Ci fotki :-D

[ Dodano: 2009-03-23, 21:31 ]
Beata a gdzie Ty rodzisz że płacisz za poród?? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

23 mar 2009, 22:38

hello, witam wieczorkiem, ja niestety bez wiesci, bo mówie wam zwariujej chyab do konca ciazy, bo ciura w głowie mi sie robi :-D pojechalismy z mezem do lekarza i to jeszcze na wariackich papirach bo maz pózniej z pracy wrócił i siedzimy, siedzimy, siedzimy a tam góra ludzi wiec myslelismy ze takei spóznienie ma i nagle mnie cos olsniło i zagladam do ksiazeczki a tam pisze ze 24 mam wizyte a maz wybuchnał śmiechem i mówi do mnie ze to jutro dopiero :-D wiec spakowalismy sie i pojechalismy do domku a jutro wracamy spowrotem :-D

Co do pokoików to te naklejki super ja chyba z autkmai bede kupowac no chyba ze sie jednak sama zdecyduje malowac :-)
a co do tych gwiazdeczek fluorestencyjnych to powiem wam ze one tylko chwilke świeca ja sie swaitło zgasi, a ja maluszkowi nad łózeczkaiem wykleiłam kawałek tapeta taka niebieska z gwiazdkami włąsnie co swieca jak sie swiatło zgasi :-D i powiem wam ze fajna sprawa :-D

[ Dodano: 2009-03-23, 21:40 ]
fajnie Beatko ze ci sie w szkole podoba a faceci to maja pomysły neikiedy,a le w sumie po ta szkołą jest zeby sie czegos dowiedzieli :-) ja jak chodziłąm to tez był taki jeden co zawsze z notesikiem chodził i wszystko notował co połozna mówiła :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość