Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 kwie 2009, 08:36

plum :-)

heh... mój mały tez nockę przespał caluteńką :ico_sorki: chyba chciał mi wynagrodzić wczorajszy dzionek :ico_oczko: teraz dosypia z tatusiem, ale i tak musiał się do mnie przytulić, żeby zasnąć :ico_noniewiem:

ja piję spokojnie kawę, bo jedziemy do Edynburga do konsulatu polskiego :ico_zly: juz mnie trzęsie :ico_chory: jak pomyślę o polskich urzędnikach :ico_chory:
ananke, a jakie puzzle układasz??
a takie między innymi :-)
http://puzzles.about.com/od/freejigsawp ... icGallery/
no i wynalazłam jeszcze w necie inne on-line :ico_sorki:
maz jednak zostal w domu :ico_sorki: zrezygnowal z tego wyjazdu, ale za to w niedziele wczesniej musi juz jechac. ale nie mysle o tym na razie. ciesze sie wspolnym weekendem :ico_sorki: :ico_haha_01:
noo, suprrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
chłop mój też dziś i jutro wolne, w niedzielę zaczyna kolejny tydzień roboczy i znów II zmiany, więc trochę będzie teraz w domku... a na jutro umówiliśmy się ze znajomymi, więc popiwkujemy sobie :-D

a jakie macie plany na dziś??

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 kwie 2009, 08:56

mój mały tez nockę przespał caluteńką chyba chciał mi wynagrodzić wczorajszy dzionek
no to extra :-D jak by tak bylo caly czas nie? :-D
a na jutro umówiliśmy się ze znajomymi, więc popiwkujemy sobie
same mile i dobre rzeczy:))
a my prawdopodobnie zostawiamy z soboty na niedziele malego u babci na wsi i bedziemy miec wieczore i nocke tylko dla siebie :ico_sorki: wiec troche odpoczne i pewnie tez podrinkujemy troszke...
w planach mamy dzis jechac na wies do tesciowej z wozkiem i pospacerowac troszke z dzieckiem. tam przynajmniej nie ma tyle spalin i gwaru co tu w miescie :ico_sorki: poza tym nic konkretnego.
na obiad robie mrozone pierogi bo wczoraj praktycznie caly dzien w kuchni spedzilam i byla na obiad i zupka i nalesniki z miesem a na kolacje zrobilam jeszcze nalesniki z serem podsmazane wiec garow bylo fuuure i jeszcze wczoraj odwiedzil nas mojego meza znajomy wiec i jemu sie dostalo nalesniczkow :-)

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 kwie 2009, 08:57

witam :-D
moja Ola pognała szczęśliwa do przedszkola, M mówił że musiał jej przypomnieć o buziaczku bo tak sie rwała. więc dziś mam troszke luzu, zaraz zjem śniadanko, potem posprzątam i na spacer na pocztę bo paczkę mam do odbioru. miłego dnia dziewczyny :-)

ja jestem ciągle sama, mąz wychodzi 7-8, wraca ok 20. ale sie przyzwyczaiłam i pogodziłam z tym - przecież dla nas to robi, żebym mogła z dziećmi w domu siedzieć. coś za coś. mama moja pracuje (teraz jest w szpitalu) a wogóle schorowana, tesciowa ciągle zajęta i znikąd pomocy, ale powiem Wam że mi to nawet odpowiada - jak nikt nie pomaga to nikt sie nie wtrąca a mi o to chodzi.

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 kwie 2009, 08:57

a ja dla odmiany popijam wode mineralna z wcisnietym sokiem z pomaranczki :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 kwie 2009, 09:05

na obiad robie mrozone pierogi
oo, jak mi brakuje takiego jednego fajnego punktu sprzedaży :-) moja znajoma sprzedawała gotowe jedzonko: placki, pierogi, krokiety, kopytka i inne cudeńka naprawdę pyszne....
jak Mały jadł w przedszkolu czy w szkole potem, a Krzychu już był tutaj to sobie kupowałam garść pierogów albo cosik innego, w domku do mikrofali i byłam o obiad do przodu :-)
ale powiem Wam że mi to nawet odpowiada - jak nikt nie pomaga to nikt sie nie wtrąca a mi o to chodzi.
noo, z jednej strony fajnie... ale mi by się przydało, żeby raz w tyg chociaż ktoś zabrał małego na spacer, żebym mogła kawę ciepła wypić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

24 kwie 2009, 09:09

ale mi by się przydało, żeby raz w tyg chociaż ktoś zabrał małego na spacer, żebym mogła kawę ciepła wypić
wlasnie wlasnie

moj maly lezy w lezaczku i przyglada sie zabawkom. czasami ruszy je raczka i z taka minka zdziwiona a kto to je poruszyl? hehehe
i tak wykrzywia mordke jak by chcial cos powiedziec. czasami uda mu sie jakies dzwieki wydobyc ale to jeszcze nie czesto.
ja gram w literaki a w zlewie cala fura garow :ico_puknij: a tak mis ie nie chce za nie wziasc...

[ Dodano: 2009-04-24, 09:13 ]
ananke tak z ciekawosci pytam - bylas juz kiedys mezata? :ico_wstydzioch:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 kwie 2009, 09:14

witam :-)
u nas nocka OK jak zawsze
słonko świeci także po 11 pójdziemy na spacerek :-D
my dziś na obiad kopytka

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

24 kwie 2009, 09:14

dziewczynki uważacie że 1 wypita przeze mnie kawka rozpuszczalna dziennie z mlekiem może maluchowi mojemu zaszkodzić?

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

24 kwie 2009, 09:14

. mój mały tez nockę przespał caluteńką?
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-24, 09:16 ]
maly super przespal cala noc
maz jednak zostal w domu
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-04-24, 09:19 ]
jeśli chodzi o rodziców, to my mieszkamy z moimi rodzicami, tylko, że u góry mamy pokoje, a kuchnię i łazienkę wspólną na dole, bo u góry nie ma możliwości zrobić, mama się nie wtrąca do nas, pomaga mi przy małym, także mam troszkę luzu, teściowa jest super, także jak chcemy to zawsze zajmie się Szymkiem :-D

[ Dodano: 2009-04-24, 09:20 ]
aaaa zdjęcie fryzury wrzucę pod wieczór, bo jeszcze mąż mi nie zrobił

[ Dodano: 2009-04-24, 09:20 ]
dziewczynki uważacie że 1 wypita przeze mnie kawka rozpuszczalna dziennie z mlekiem może maluchowi mojemu zaszkodzić?
ja myślę, że nie zaszkodzi :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

24 kwie 2009, 09:37

witam ..u mnie niesety mała nie przesypai całej nocki ale jedna podbudka to nie tragedia :-D tylko dzis na to ranne karmienie wstała o 6 troche
e jeszcze do 8.30 :-D
chłop mój też dziś i jutro wolne, w niedzielę zaczyna kolejny tydzień roboczy i znów II zmiany, więc trochę będzie teraz w domku... a na jutro umówiliśmy się ze znajomymi, więc popiwkujemy sobie :-D
to chyba humorek juz lepszy??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość