Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 lip 2012, 12:22

Mira,Kalina i Jagna
ładne :-D

myślę, że to też kwestia przyzwyczajenia się do imion dzieci. Jak znajomi słyszą imię naszego syna, też z początku robią wielkie oczy (i spojrzenie pt. "skąd to imię wytrzasnęliście?"), ale z czasem dochodzą do wniosku, że ładne i oryginalne. :-D :-D

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

22 lip 2012, 17:49

Ale tak się zastanawiam czy później np w szkole nie będą mieć problemów, bo wiadomo dzieci potrafią być różne.
to dorosłym przeszkadzają imiona a nie dzieciom.To normalne Polskie imiona.Lepsze niż wszystkie dziwne amerykańskie twory typu Kevin,Alan itp
ale z czasem dochodzą do wniosku, że ładne i oryginalne.
bo tak jak pisze to dorośli maja jakieś uprzedzenia,dzieci nigdy nie pytają dlaczego ktoś ma na imię tak czy inaczej.Jakby koleżanka w przedszkolu nazywała się Konewka to tak by do niej mówili i nie dziwili się :ico_oczko:

Ja już mam łóżeczka dla maluchów,była okazja kupić dwa takie same więc kupiliśmy.
Są zwykłe drewniane ale marzy mi się pomalować je ładnie we wzorki

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

22 lip 2012, 18:08

Agnieszka, ty już dziś zaczęłaś 7 miesiąc!!!!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

22 lip 2012, 20:20

Jakby koleżanka w przedszkolu nazywała się Konewka to tak by do niej mówili i nie dziwili się :ico_oczko:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Powiem Ci, że zgadzam się z Tobą całkowicie, bo nawet jeśli dzieci jak to dzieci przyczepią się do imienia, to do każdego znajdzie się przezwisko. Np. Agata, niby takie zwykłe imię, a na pewno każdy słyszał kiedyś "Agata nogą zamiata". Tego jest nie sposób uniknąć, bo jak jedno dziecko drugiemu chce coś takiego powiedzieć, to już ono coś wymyśli (np. mi w podstawówce jak kolega chciał dokuczyć, to przekształcał imię Agnieszka tak, by brzmiało jak imię męskie).

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

24 lip 2012, 11:22

Agnieszka, ty już dziś zaczęłaś 7 miesiąc!!!!!!
no właśnie teraz zauważyłam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Powiem Ci, że zgadzam się z Tobą całkowicie
:ico_sorki: :ico_sorki:

a jak u was z zakupami? macie już coś konkretnego kupione?
my mamy łóżeczka,jakies tam pojedyncze ubranka,elektroniczną nianię i ochraniacze do łóżeczek.Udało mi się kupić tanio w ciuchaczu więc brałam.
Wózek ma mi załatwić koleżanka z Anglii więc mam nadzieję że będę miała mój wymarzony. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

25 lip 2012, 14:25

hej dziewczyny :-)

Agnieszka, szczerze mowiac to jeszcze nie mam nic kupionego :-)
zaczne dopiero we wrzesniu cos kupywac typu łozeczko czy wózek.jeszcze poczekam :ico_sorki: :-)

U nas upał eh,a mi ciezko znow przez ten gorac zaraz ide pod prysznic :ico_sorki:

Jak tam Wy sie czujecie? ja wreszcie zaczelam pic kawe,bo takto mnie obrzydzała :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

26 lip 2012, 08:57

Ja czuję się ok,zgaga trochę odpuściła,już mi trochę ciężko a gdzie tam koniec.

ja zaczęłam kupować bo tak do mnie doszło że w sumie to za 5-6 tygodni może się coś zacząć albo wcześniej wyląduję w szpitalu bo taką ewentualność mój lekarz też zakłada więc wolę najważniejsze rzeczy już mieć

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 lip 2012, 09:33

no tak, z bliźniakami to różnie bywa. A jak była z poprzednią ciążą? w terminie?

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

26 lip 2012, 11:19

no tak, z bliźniakami to różnie bywa. A jak była z poprzednią ciążą? w terminie?
o to samo miałam zapytać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

27 lip 2012, 09:36

no tak, z bliźniakami to różnie bywa. A jak była z poprzednią ciążą? w terminie?
tak Miłosz urodził się dokładnie w dniu terminu :-D
a w 6 mcu wylądowałam w szpitalu z małym rozwarciem i ryzykiem przedwczesnego porodu,potem dwa tygodnie przed terminem też wylądowałam na porodówce a w sumie dochodziłam do terminu.Teraz jestem ciekawa jak to będzie.Lekarz powiedział byleby dochodzić do 35tc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość