Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

17 sie 2007, 08:02

witam z rana :-)
Mi wczoraj tt też szwankowało i sobie odpuściłam :ico_zly:

madziarka81 pisze:Dobrze ze był z Tobą mąż

Mąż też prawie zemdlał,a to kawał chłopa jest :ico_smiechbig:

kaska28 pisze:Maluch kopie na całego, ja czuje sie dobrze
:ico_brawa_01:
Kasiu jak ja tobie tego zazdroszczę,ze czujesz sie świetnie,ja sie modle żeby skończył sie ten 5 miesiąc bo zwariuję :ico_olaboga: ,wiecznie coś mnie boli :ico_placzek:
A wizyta u lekarza dopiero 27 sierpnia!!

Co chodzi o krem na rozstępy to ja na razie nic nie stosuję,łudzę sie ,ze mnie to ominie :ico_puknij:,pewnie dopiero sie obudzę jak będe cała w pakach :ico_oczko:
Przyznam sie ,ze mam troche lenia :ico_wstydzioch:

Życzę miłego dnia :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 sie 2007, 08:07

Cześć dziewczyny!

Mnie bardzo denerwuje akt ze ostatnio bardzo często szwankuje tt. Nigdy nie wiem czy uda mi się tutaj dostać :ico_zly:

Co do wizyty u lekarza to miałam wizytę na poniedziałek ale wczoraj zadzwonili z przychodni ze przekładają na piątek bo w poniedziałek nie będzie jeszcze lekarza. Cieszę się ze chociaz zadzwonili bo poszłabym na marne a wiadomo mąż w pracy a ja musze przeciez zostawić z kimś synka.

Teraz biorę się za sprzatanie bo ostatnio trochę popuściłam i widać efekty :ico_oczko:

Kasia super ze juz ostatni dzien w pracy. Tylko nie zaniedbuj nas :ico_nienie:

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

17 sie 2007, 08:22

Obiecuje że będę zaglądać :-) Może tylko ostatni tydzień sierpnia zaniedbam bo wyjeżdżamy do Jastarnii :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 sie 2007, 09:56

Witajcie!!

Jak fajnie, ze dzisiaj piatek i znowu weekend! :ico_haha_01:

W sprawie kopniakow u mnie dalej bez zmian, czyli nic nie czuje :ico_placzek: ale czekam dalej cierpliwie......

Ja sie zastanawiam, czy farbowac wlosy to zanczy zrobic balleyage (jak zwykle), pewnie sie nie powinno, ale przeciez musze jakos wygladac jak czlowiek, a Wy jak uwazacie??
Raz juz sobie farbowalam, ale wtedy jeszcze nie wiedzialam ze jestem w ciazy.....

Pozdrawiam i zycze milego dzionka!

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

17 sie 2007, 10:08

Gosiu ja słyszałam że farbowanie włosów w ciąży nie szkodzi dziecku. Ja tez farbuję bo nie wyobrażam sobie jak bym wyglądała z 9-miesiecznymi odrostami :ico_olaboga: Farba działa tylko na włosy ale nie przenika głębiej :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 sie 2007, 10:15

Kasiu,

No dokladnie ja tez sobie nie wybrazam jakbym wygladala za pare miesiecy bez farbowania.... i chyba jednak ufarbuje :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 sie 2007, 10:39

Gosia ja w poprzedniej ciąży robiłam sobie baleyage kilka razy, teraz tez juz raz farbowałam, myślę ze spokojnie mozesz farbowac. Nie zaszkodzisz dzidzi :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 sie 2007, 10:44

Dzieki Dziewczyny!
Teraz to juz jestem pewna ze sobie nie odpuszcze farbowania :-) i napewno wtedy samopoczucie tez mi sie poprawi i jak mama bedzie zadowolona to dzidzia tez!! :593:

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

17 sie 2007, 10:47

Ja też byłam farbować włoski miesiąc temu i nie było zadnych przeciwskazań :-)
kaska28 pisze:Obiecuje że będę zaglądać

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Gosiu ,a Ty jak długo zamierzasz pracować?
A co chodzi o kopniaczki to od wczoraj coś ucichło u mnie w brzuszku,ale liczę sie z tym ,że na razie to będzie tylko sporadyczne pukanie,dopiero w 3 trymestrze maleństwo pokaże pazurki hehe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 sie 2007, 11:00

Monia,

Ja jak bede sie dobrze czula zamierzam pracowac do Bozego Narodzenia. Niestety nasza sytuacja finansowa nie pozwala, zebym sobie odpuscila prace. Jak do tej nie mialam zadnych wiekszych dolegliwosci, wiec chodze do pracy bez przerwy..... fakt, ze mam bardzo blisko...ide sobie spacerkiem ok. 3 minuty, jakbym miala jechac np. autobusem to troche bym sie bala....
Poza tym mam wspanialych szefow (malzenstwo) ... co sie rzadko zdarza..... i zawsze moge na nich liczyc. I tak to u mnie wyglada wlasnie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Devinnut i 1 gość