Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 paź 2007, 14:15

Ehhh dziewczyny jaka ja dzis chodze otępiała cały dzień to masakra...chyba przez tą pogode,ciagle chce mi sie spac,a przy Julci to sie nie położe....

[ Dodano: 2007-10-23, 17:29 ]
Co tu taka cisza?? Ja ide sobie frytki usmazyc bo mnie cosik wzieło :ico_haha_01: ,a mały dostał takiej czkawki,ze ogień :ico_haha_01: .Buzka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 paź 2007, 21:44

No wlasnie jakas cisza u nas ja ostatnio nie moge dlugo siedziec dobrze ze mam laptopa to moge nawet lezec i do was pisac :ico_haha_01:

jutro rano jade sie dowiedziec jakie papiery potrzebuje zeby dostac macierzynski ciekawe co tu znowu wymysla wole takie sprawy miec wczesniej pozalatwiane zeby pozniej z bobasem nie gonic

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 paź 2007, 21:49

No ja tez musze podopinać na ostatni guzik sprawy urzędowe,ale to dopiero po 15-tym listopada jak kase dostane bo trzeba tez opłaty porobic chociazby za nowy DO :ico_zly: ,wkurzaja mnie takie urzędowe opłaty nie dość,że tego wymagają to jeszcze każą za to płacic :ico_zly: porażka.....

Ja wlasnie dowiedzialam sie,ze mezus juz polozył kafelki :ico_brawa_01: bo wygonil mnie z Julcia do rodzicow zebysmy mu nie przeszkadzały i jutro juz kladzie tylko fuge :-D ....No i musze wam sie pochwalić,ze jutro jade odebrać fotelik dla Mirusia i laktator :ico_brawa_01: to postaram sie porobic foteczki i wam pokaze-nie bedzie to nic specjalnego bo uzywane,no ale co zrobic jak pieniazkow nie ma.Dobra uciekam moja kochane do wyrka bo mordeczka mi sie drze :ico_spanko: Buziolki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 paź 2007, 23:21

no ja juz tez uciekam choc moje nocki sa ostatnio okropne co chwilke sie budze i jeszcze musze zwracac uwage na mojego pieska zeby jej nie przygniesc cos to lozko ostantio male sie zrobilo nie wiem moze przez to ze ja wieksza jestem :-D

zycze udanej nocy do jutra

[ Dodano: 2007-10-24, 08:49 ]
widze ze ostatnia wychoze i pierwsza sie loguje u mnie dzisiaj nawet dobrze przespana nocka nie musialam tyle wstawac co ostatnio ide zaraz robic sniadanko i jade zalatwiac papiery

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

24 paź 2007, 09:30

Witam was kochane.Iwonko ja o tej godzinie juz spie co ty buszujesz :ico_haha_01: ,a wstaje o 7:00,ale musze jeszcze chwile polezec,pozniej zrobic Julci i sobie sniadanko wiec wchodze o tych mnie wiecej godzinkach.Poki co uciekam pomysc podłogi mamusi Buziaczki

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

24 paź 2007, 09:55

A ja się kładę ok. 23 23.30 bo jak pójde spać wczesniej to budzę się ok. 4-5, bo kości nie bolą :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-24, 09:57 ]
Asikk śliczny wózeczek :ico_brawa_01: Jaka to firma?

[ Dodano: 2007-10-24, 10:00 ]
Jola ja tez mam dużo używanych rzeczy dla niuni. Nawet wózeczek odkupiliśmy od znajomej bo nie jest wcale zniszczony, więc po co wydawać kupę kasy na nowy jak sie trafia okazja :-) I tak mamy teraz mnóstwo wydatków związanych z dzidzią :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

24 paź 2007, 11:50

Dziękuje wam barzdo moje kochane!! :ico_brawa_01: Wózek to polski producent Jędroch wózki dobre i stosunkowo tanie bo można już kupić taki za około 700zł. Ja zapłaciłam 1.000zł ale dodatkowo płaciłam za lepsze koła bo chciałam pompowane do tego śpiworek z polarkiem i pokrowiec przeciw deszczowy chciałam jeszcze parasolke a stwierdziliśmy z moim ze na zime to nie jest potrzebna , a na lato to zawsze mogę domówić bo pracuje tam moja koleżanka. Wiecie ja to chyba sie rozkładam narazie co prawda mam tylko katar normalnie gile zwisają mi do pasa, tak mi leci , i co naj gorsze nie wiem co mam brać na ten katar bo tak to mleko z miodem czy herbata z cytryną i malinami albo syrop z cebuli a tu na katar ??? Sama nie wiem :ico_olaboga: W dodatku w nocy tak koło 2 obudziłam się ze strasznym bólem głowy i tak do rana , co prawda spałam troszke ale rano znowu mnie bolała wypiłam kawke bo okazało się że miałam niskie ciśnienie 100/80 ale teraz już mi przeszło tylko ten katar!!!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 paź 2007, 11:58

Jola ja tez nie kupowalabym nowych rzeczy gdybym miala od kogo odkupic ciesze sie ze juz to mam za soba i tylko zostalo mi do kupienia kosmetyki a ubranek duzo przywiozlam z polski siostry mi daly mam tylko kilka nowcyh rzeczy na jakies wyjscia bo wiadomo male dziecko szybko z tego wyrasta

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

24 paź 2007, 12:47

Ja mam szwgierke która ma dla mnie siatke ubranek, ale wszystkie różowe bo ma dziewczynke wiec jeszcze nie wiem jak to bedzie, fotelik do samochodu dostałam od mojej przyjaciułki. Wózek kupiłiśmy sami ponieważ mija szwgierka to nizła sknera za swój używany wózek chciała odnas 700zł wię woleliśmy dołożyć i kupić swój nowy, a za ubranka o ile mi się przydadza też pewnie słono sobie krzyknie bo ona to wszystkie firmowe ciuchy kupowała. Ja jak by moja siostra spodziewała się dziodziusia to ja bym jej wszystko oddała za darmo bo poco by mi to było , bo ona ma juz 2 dzieci i już więcej nie chce mieć więc poco jej to. no ale tak jest z rodzina . :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-10-24, 12:51 ]
A malutkie ciuszki te na wyprawke to kupiła mi moja przyjaciółka u takiego faceta ktory to szyje więc duzo taniej niż w sklepach, może nie sa to jaikieś super ciuszki ale 100% bawełny częśc cieplutkie bo z frotki no i tanio.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 paź 2007, 13:44

Asikk dziwna ta twoja szwagirka troche ja dostalam wszystko od siostry za darmo jeszcze mialam wziasc lozeczko ale moja druga siostra tez jest w ciazy wiec ona je ma teraz pewnie jak moja mama przyjedzie to tez cos przywiezie moja przyjaciolka kupila mi kocyk reczniczek taki z misiami i jakis komplecik
pewnie ze kazdy by chcial wszystko nowe ale zkad na to wszsytko wziasc pieniadze na razie z ubranek nic nie bede juz dokupywac chyba ze jednak dzieciatko sie urodzi bardzo male to posle meza do sklepu po te najmniejsze ciuszki bo na razie najmniejsze mam rozmiaru 56

[ Dodano: 2007-10-24, 14:56 ]
Dziewczyny zapomnialam sie pochwalic dzisiaj zaczynam 35 tydzien wiec stawiam wam :ico_tort: no i :ico_kawa: do tego

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość