Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

21 kwie 2007, 17:07

hej kochane całujemy Was mocno z Kornelkiem niestety znowu nie mam czasu poczytać co naskrobałyście a szkoda bo tęsknie baaardzo! całuje

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

21 kwie 2007, 23:31

Margot dziękuje za rade , juz wcześniej pisałam że mam wrażenie że moja pierś mu nie wysarcza bo ciągle się domaga o jedzeni i wpycha piąstki do buziaka niewiem ale chyba będe musiała mu może dawać jeszcze sztucznego mleka :ico_placzek: .

Szkrab może żeczywiście jdą u twojwj małej ząbi i dlatego ta biegunka ty masz biegunke a Kuba nie ma wcale kupy ciągle coś :ico_olaboga:

Maju co do tego lakcidu to będe musiała kupić a ale to dopiero w poniedziałek ale nie wiem czy nie jest na recepte nie wiesz czasem? A co do tego siedzenia samej w domu to coś wiem na ten temat :ico_zly: bo ciągle się sprzeczam z mojm męzem o to praktycznie cały czas jestem sam bo jak nie załatwia coś odnośnie budowy to komuś musi pomóc albo auto naprawić i tak ciągle też mam dość :ico_zly: Ale cóż takie życie :ico_olaboga:

Obrazek

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 kwie 2007, 08:01

moniś lakcid jest bez recepty :-) . Jeśli moge ci doradzić to kup lakcid w ampułkach bo łatwo go rozpuscic i podać dziecku. Mnie ostatnio w aptece polecili lacidofil w fiolkach, ale jak rozerwałam tabletkę to tego proszku nie mogłam za nic w świecie rozpuścić i podawałam małemu z tartym jabłkiem. Byłam strasznie zła że dałam się namówić na abletki :ico_zly: . Ale człowiek uczy się cały czas na błędach :ico_oczko: .

Mały budziła się kilka razy w nocy a na dobre obudził sie o 6.00. Mała znowu wstała ze strasznym kaszlem i katarem :ico_olaboga: . Zwariowac mozna czasami . Buziaczki i miłej pogodnej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

22 kwie 2007, 11:54

WItam a u nas ciagle zmagania z biegunkom. Daje malej jeszcze extra mleko z bakteriami biofiudus + piers mam nadzieje ze bedzie poprawa. A jutro idziemy do lekarki zobaczymy co powie.

MIlego pieknego dzionka zycze!!!

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

22 kwie 2007, 14:51

Co do tego że wydaje Ci się że Kubuś ma za mało mleka z twojej pierśi....mi położna poradziła żeby Anię dostawiać jak najczęściej i wtedy ruszy produkcja mleka :-) Nie poddawaj się tylko walcz!!!! Powodzenia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

22 kwie 2007, 16:51

szkrab na biegunke też polecam lakcid, wypróbowane :ico_oczko: bo ja zmagałam sie też z biegunką u małego.

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

22 kwie 2007, 20:11

Widze ze nie tylko ja zmagam sie z biegunka u dziecka,z Oli dzis tak lecialo ze za kazdym razem bieglam z nia do wanny.Mysle ze to od zebow bo do jedzenia nic nowego jej nie dawalam.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

22 kwie 2007, 20:40

Jest troche lepiej z biegunka u nas :ico_brawa_01: Zobaczymy jeszcze co bedzie w nocy. W kazdym razie jutro mamy jeszcze badanie moczu i wtedy bede wiedzeic czy to jakas infekcja wywolala biegunke czy to wlaasnie od zebow. Te dzieci z brakiem kupy zle a jak za duzo to jeszcze gorzej!

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

23 kwie 2007, 00:16

Witam :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Dziś Kubuś zjadł zupke bez problemu ale dostał jak był głodny może to jest sposób narazie dałam mu tylko 3 czubate łyżeczki bo pierwszy raz i nie wiedziałam jaka będzie jego reakcja. No i cały dzień odciągłam mu mleko bo chciałam zobaczyć ile zjada, rano zjadł 100ml. i po 2 godz. był głodny, a z kolej na wieczór mu dałam też 100ml. i było mu mało i już nie mialam mleka w cycu a on jeszcze chciał i musiałam jechać do sklepu i kupić mleko w proszku ale zrobiłam błąd bo kupiłam z klejkiem ryżowym i żle mu leci z butelki ale kurcze wszystkie sklepy były pozamykane a w jednym tylko takie było :ico_zly:. A teraz mam tak dłużo mleka w tej jednej piersi że jak Kuba nie obudzi się do rana to chba mi pęknie :ico_haha_01:

Maju ale ze mnie ciapa lakcid pomyliłam z debridatem. Mam lakcid i podam Kubusiowi ale może we wtork bo dziś dałam mu czopka i zrobiół kupke ale coś zaczyna robić taką zbitą wcześniej była taka bardzo rzadka coś mi się wydaie że on ma poprostu zaparcia.

Margot ja nie chce się poddawać ztym moim mlekiem ale tak sobie pomyślałam że może to moje mleko zrobilo sie mniej tłuste czy to jest możliwe i może dlatego mu jest mało.

Szkrab a jak u was z tą biegunką byłas u lekarza dzisiaj?
Jde spac :ico_spanko: do jutra .

Obrazek

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

23 kwie 2007, 09:36

Czesc dziewczyny! dawno mnie nie było bo pojechalismy z FILIPKIEM ODWIEDZIC DZIADKA korzystajac z ostatnich wolnych dni przed praca. Filip teraz ostatnio dotał zupke HIPP jarzynowa i musze powiedziec ze ta zupka działa na niego przeczyszczajaco. jak on robi kupke raz na 3-4dni tak po tym jedzonku na nastepny dzien juz jest i to taka zółta jak ta zupa :-) Poza tym filp ani mysli przewracac sie z cleców na brzuch, jeszcze nie wpadł na ten pomysł. Obróty odwrotnie sie zdarzaja ale rzadko- chyba mu nie zalezy :-D zmiana jest duza z wychodzeniem na spacery. Kiedys lezał sobie w wózku i ogladał swiat, teraz wrzeszczy i jest niezadowolony. najchetniej chciałby aby go nosic na rekach a on by sie rozgladał :-D Ale sie rozpisałam. Buziaki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość