Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

06 paź 2007, 09:58

Witajcie z rana Słoneczka,
poprawiłam mojego wczorajszego posta i już wszystko powinno byc ładnie widac :-D

edit53, ehhh z tymi teściami... my też sobie sami na wózek zbieramy, bo wiemy, że nikt nam nie kupi moja mama kasiasta nie jest, na pewno coś dorzuci lub coś kupi, zaoferowała się, że chce nam na pościel dac, ale nie bardzo mi to pasuje, bo pościel jaką sobie wybraliśmy kosztuje 220 zł. a ona nie ma pieniędzy i niezręcznie by mi było...
a na teściów też nie ma co liczyc, bo oni nigdy nie mają pieniędzy, pewnie teściowa coś rzuci , bo to w końcu dziecko Piotrusia ojejej ( :ico_zly: ), no ale szczerze to mi to lotto i mogłaby nic nie dawac... ale wolę aby dała kasę a my kupimy co potrzebne niż, żeby ona coś kupiła - bo pewnie mi się nie spodoba, bo ja mam tak, że żadne misie dupisie na pół ubranka mi się nie podobają, normalne, że może by jakiś misiu ale aby był taki fajny a nie jak patrzę na te niektóre rzeczy fe... ale co się będę denerwowac, będą chcieli to dadzą co będą chcieli...

echo1978, fajnie, że babcia Ci się tak zaoferowała, ale domyślam się że pewnie Ci trochu niezręcznie by było wziąc od niej te 2500 zł.... a fakt wydatków będzie sporo a u Was to jeszcze podwójnie, ale najważniejsze aby dzieciaczki były zdrowe, a wszystko inne samo się fajnie poukłada :ico_oczko:

buziaki i miłego dnia moje Słoneczka kwietniowe

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

06 paź 2007, 11:57

ja juz po zakupkach na imprezke teraz przedemna sprzatanie a ja juz mam lenia na 102 :ico_olaboga: obym tylko przed impra sie wyrobila :ico_noniewiem:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

06 paź 2007, 13:35

witajcie dziewczynki. Wlasnie wrocilam z lotniska i pol drogi przeplakalam bo tak mi sie robilo smutno co chwila. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ostatnio bylo tak dobrze miedzy nami, ze zal mam straszny, ze moj Kotek polecial w sina dal. Tak mi jest smutno, ze juz nic nie bede pisac.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

06 paź 2007, 14:02

asika82, trzymaj sie i nie smuc sie bedzie dobrze a potem ta radosc z powrotu i to czule przywitanie :ico_haha_02: nie martw sie bedzie dobrze

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

06 paź 2007, 14:19

Edit wiem, ze bedzie dobrze, musi byc tylko teraz tak smutno, ze jego pidzamka lezy na lozku a on nie przyjdzie wieczorem ja zlozyc.

[ Dodano: 2007-10-06, 14:22 ]
Myszka ladne zdjecie malusza a rozek zupelnie w moim stylu nie przesadnie kolorowy i z mnostwem zwierzaczko. Bardzo ladny.

[ Dodano: 2007-10-06, 18:46 ]
pogadalam sobie z M. na skypie i jest mi o wiele lepiej. Ciesze sie, ze ma swietne warunki mieszkaniowe i super szefowa. Bedzie dobrze. A i juz sie dowiedzial, ze jak nasz baczek sie urodzi to dostaniemu 300 funtow miesiecznie na niego. A na kolejne dziecko 700! Dlaczego u nas nie ma takiego dofinansowania na dzieci? Szok w jakim kraju zyjemy.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

06 paź 2007, 21:23

dla wszystkich :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
a tu konkursik:)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

popijawa na maxa

Obrazek
i tance...przytulance
Obrazek
Obrazek
Obrazek
no to was zasypałam:)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

06 paź 2007, 21:45

Witajcie wieczorową porą :ico_oczko:
asika82, kochana trzymaj się, dasz radę, super że M ma fajną szefową, że ma dostęp do neta - zawsze jakaś alternatywa takie pogaduszki przez skypa. Dasz radę, a jak Ci będzie smutno to pamiętaj, że my tu jesteśmy :-D
edit53, eee widzę, że impreza się udała, noi mimo lenia dałaś radę hehe - jestem z Ciebie dumna, a syn to już w ogóle, ale tego sprzątania i zmywania to Ci nie zazdroszczę :ico_oczko:
ja się dziś tak na sprzątałam, że masakra! ale jestem z siebie dumna, ostatnio przez moje nie za dobre samopoczucie nie nadawałam się do niczego a dziś, dałam czadu, a mąż był w szoku, ale oczywiście opierniczył mnie, że oszalałam z tym sprzątaniem, ale też dumny był ze mnie :-D

życzę Wam miłego wieczorku i słodkich snów, buźka

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

06 paź 2007, 22:10

Myszka_ pisze:edit53, eee widzę, że impreza się udała, noi mimo lenia dałaś radę hehe - jestem z Ciebie dumna, a syn to już w ogóle, ale tego sprzątania i zmywania to Ci nie zazdroszczę :ico_oczko:
:ico_sorki: :ico_sorki: ja tez jestem z siebie dumna :-D naszczescie pozmywałam juz wiec mam spokuj ufff
Myszka_ pisze:ja się dziś tak na sprzątałam, że masakra! ale jestem z siebie dumna,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

07 paź 2007, 08:17

Edit ja chce taki tort!!!!! Taka mnie chec naszla jak zobaczylam, ze az slinka leci. Chyba skocze dzisaj do cukierni na oslode moich smutkow.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

07 paź 2007, 13:13

asika82 pisze:Edit ja chce taki tort!!!!!
jeszcze troche zostało to wpadaj do mnie na kawke i torcika :ico_haha_01: ja wlasnie obiadek gotuje i cos mi glowa peka jakbym na kacu byla hehe

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość