Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 cze 2009, 22:23

mmarta81 Witaj w klubie zębowo-cycowych mam :-D :ico_brawa_01: No to tak kochan, uzbrój się w cierpliwość ... u mnie jest tak, że mała od czasu do czasu mnie dziabie niestety- czasami do krwi choć bardzo rzadko jej się to zdarza. Musi się nauczyć że teraz ma ząbki i mamę boli jak zaciśnie ..kiedyś miała tylko dziąsełka i tak nie bolało. Wyczai szybko co i jak..tylko od razu jak dziabnie to reaguj. Tylko nie krzycz-podnieś głoś, bo jak raz krzyknęłam bardzo to potem nie chciała ssac wcale bo się bała.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2009, 22:32

Małgorzatka, no to chyba musze sie w ta cierpliwosc uzbroic i zyc nadzieje ze mi nic nie odgryzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 cze 2009, 23:24

mmarta81, te gryzienie zalezy chyba od dziecka, bo mi Milan tylko 2 razy ugryzl i wiecej nie
A za to Nathan raz ugryzl, ale jego ssanie cyca bylo jakies dziwne, bo praktycznie caly czas szorowal zabkami , ze pod koniec karmienia go mialam znow poranione sutki , w szoku bylam ze musze znow masci stosowac, ja nie wiem jak on tego cyca jadl, ze tak sie stalo.
Czy juz moze przez to ze w cizy jestem to sutki abrdziej wrazliwe i sie poranily??
Bo kurde jakos nie myslalam ze mozna gdzies po 10 miesiacach karmienia znow mniec poranione sutki :ico_szoking:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

09 cze 2009, 07:50

to pewnie tez kwestia bolesnego zabkowania. dawajcie chlodne gryzaczki i smarujcie dziaselka zelem to nie beda sobie dzieciaczki o wasze piersi tak trzec. po protu je to swedzi ii boli. a cycus pomaga :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2009, 10:16

siunia pisze:za to Nathan raz ugryzl, ale jego ssanie cyca bylo jakies dziwne, bo praktycznie caly czas szorowal zabkami
:ico_olaboga: no to u mnie wlasnie to samo :ico_placzek:
dorotaczekolada, pewnie masz racje :ico_olaboga: wszytko wskazuje na zabki bo znowu Igula odmawia jedzenia tylko cyc :ico_noniewiem: wiec zebole na bank...

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 cze 2009, 14:59

siunia pewnie ze w ciąży są bardziej wrazliwe sutki :ico_sorki:

mnie ola raz ugryzła, ale była juz starsza bo jej pierwszy zab wyrósł jak 6 m-cy miała, ugryzła - oderwałam ja odruchowo od piersi i zrozumiala chyba bo wiecej sie nie powtórzyło.

niktusia, nie pomoge bo nigdy nie przechowywałam pokarmu i nie zostawiałam maluszka, ale na pewno tam na wyjezdzie bedziesz pokarm musiała odciagac by nie zanikł.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2009, 22:23

Beatris60, Mnie Milan chyba jak mial 7 czy 8 miesiecy , ale normalnie az cyca schowalam tak bolal i po 2 takich wyczynach zrezygnowal

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 cze 2009, 22:32

siunia bo jak sie zabierze to dociera do nich - bede gryzł, nie bedzie cycusia - wiec chyba tak trzeba robic, na ugryzienie tak reagowac.

korci mnie by małemu dac cos do jedzonka, tak sie patrzy jak ja cos jem, tak buźke otwiera jakby chciał....

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2009, 22:45

Beatris60 pisze:korci mnie by małemu dac cos do jedzonka, tak sie patrzy jak ja cos jem, tak buźke otwiera jakby chciał....
heheh mnie przy 1 dziecku tylko korcilo, przy drugim aby na latwizne pujsc i tylko cyca dac :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-06-09, 22:50 ]
Marta, czasem na te zahaczanie zabkami o cyca sie nic nie poradzi jedynie moge ci dobra masc poleciec, chyba ogolnoeuropejska jest Medela - Purelan , rewelacja, dzialanie natychmiastowe, najlepsze co znalazlam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

10 cze 2009, 22:03

dziewczynki jak długo planujecie karmic??

Ja najpierw planowałam rok, teraz,jak Piotruś ma roczek,to mówię,że półtora roku,a pewnie po tym czasie nzowu mi się wydłuży :ico_haha_01: Jakoś żal mi się rozstawać z cycowaniem, tym bardziej,że tak dobrze nam idzie :ico_sorki:

siunia pisze:mmarta81, te gryzienie zalezy chyba od dziecka, bo mi Milan tylko 2 razy ugryzl i wiecej nie

Piotrek też tylko 2 razy mnie złapał ząbkami, krzyknęłam z bólu, za pierwszym razem śmiał się, za drugim razem chyba wystraszył się i rozpłakał. Ale od tej chwili już mnie nie próbuje gryźć :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość