Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 cze 2008, 15:27

hejka

Rybko naprawdę?????No to trzymaj za nas kciuki, żeby I Olcia zaakceptowała

Mróweczko :-D ogromne gratulacje, ale wyobrażam sobie Twoje zdziwienie w pierwszej chwili.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

08 cze 2008, 20:47

Cześc Laseczki
Mróweczko naprawde jesteś w ciązy, ale szok, a czego tu się bać, fajowo, no to nastepna w dwupaku, to czekamy na kolejną.

delicja, ohc wy to macie sie z ta alergia, pomalutku powinnaś olci wprowadzać i wasze posiłki, Kamil juz od dawna je nasze posiłki, i nieraz mu coś na bużce wyskoczy, ale na drugi dzień zniknie.

syla zdjecia superaśne,

kari ja wciązy napewno nie jestem, lekarz mnie zbadał powiedział że wszystko jest ok żadnej nadżerki, bałam sie tego bo przed ciążą jakieś dwa lata usuwała, i myslałam ze mi się nawroci, ale jestem czyściutka. Na te bolące jajniki przepisał mi hormony troche bolje się je wykupić bo nie chce przytyć, a jeszcze zostały mi kilosy po ciązy (5)

No i zaczął się mecz lece z męzusiem pokibicować naszym, och żeby tym niemcą dokopali.
PAPA

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 cze 2008, 07:48

Mróweczko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , tak się cieszę, nie będę osamotniona, a kiedy miałaś ostatnią@? Super :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Oglądałyście mecza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

09 cze 2008, 08:25

Mróweczko wooooooooooooooowwww no i bedzie Basia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jeny ja też miała stres ale na szczecie na stresie sie skonczyło

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

09 cze 2008, 10:51

Oglądałyście mecza :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ja oglądałam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

oooo muszę zmykać, potem odpiszę....

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

09 cze 2008, 13:14

Mróweczko cały czas o Tobie myślę......a wogóle masz jakieś objawy...oprócz braku @ oczywiście :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

09 cze 2008, 14:09

Cześć :-D
MRÓWECZKA - :ico_haha_01: - serdeczne gratulacje dla Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak już dziewczyny pisały będzie Basia super :-D
CARO - świetne zdjęcie w podpisie, prawdziwi z was kibice :ico_brawa_01:
A ja w sobotę mówiłam, że przegramy ten mecz 2:0 i się nie pomyliłam, mogłam u bugmachera obstawić, wygrałabym kasę :ico_noniewiem:
I tyle jak na razie, strasznie mi kompa muli :ico_zly: więc spadam papa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 cze 2008, 17:18

caro, brak mieisaczki jeszcze mnie tak niezastanawiał,ale to że jestem zmęczona...mdłości niemam...tzn tylko w samochodzie i raz mi sie wyadaje ze rano miałam...ale sama niewiem
miesiaczki własnie niezapisalam i dokladnie kiedy sie zaczeła niewiem...ale to był początek maja...wiec jakos na luty bym miała termin...a do lekarza ide dopiero w Pl czyli za miesiac...
a te testy to są wiarygodne?? mam nadzieje ze tak...
bo z tego że bedzie Basieńka się ciesze :-D :-D Eryk bedzie miał kim rządzić...nie mama hehe
ale i tak mam pare wątpliwości...

a mecz oglądaliśmy...LIPA...a i po meczu pierwszy raz po angielsku musialam kierowac samochodem do domu bo sobie chłopaki popiły :-D i szło mi bardzo dobrze :ico_brawa_01:

Eryczek oszołomek ma humorki ale nie takie jak wczesniej :ico_sorki: ale nerwus straszny...

wczoraj nad morzem cały dzien siedzieliśmy no a pozniej ten mecz :-D
A dzis jakto z poniedziałku mam lenia i nic mi sie niechce...pogoda upalna tzn duchota a tak mi sie niechce na dwor isc :ico_olaboga:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

09 cze 2008, 21:37

hej
Mróweczka, to kup drugi teścik jak jesteś nie pewna jak robiłam dwa razy bo nie wierzyłam, ze jestem w ciązy

No i przegraliśmy :ico_zly: , a w czwartek to musimy wygrać.!!!!!!!! :-)

Mam cosik jeszcze dla was

>Małżeństwo zostało zaproszone na bal przebierańców, jednak tego wieczora żonę rozbolała głowa i nalegała aby jej mąż poszedł sam. Długo się sprzeciwiał, ale w końcu uległ i poszedł. Żona położyła się do łóżka, jednak po godzinie obudziła się bez bólu głowy. Ponieważ jej mąż nie wiedział, jaki strój kupiła sobie dokładnie, zdecydowała się pójść na zabawę i go poszpiegować. Szybko go tam wypatrzyła. Tańczył ze wszystkimi kobietami, całował po rączkach, szyjach, szeptał na uszko, podszczypywał, niby przypadkiem dotykał "tu i ówdzie". Ponieważ należała do zgrabnych osób, szybko została zauważona przez rozbawionego mężusia i poproszona do tańca. Spodziewała się niezłej zabawy, on przecież nie wiedział, że podrywa własną żonę. Po paru tańcach zaproponował jej "zwiedzanie pięterka", ona się zgodziła bezoporu ( bo to przecież JEJ mąż!) Postawiła jednak warunek, że nie zdejmą masek z twarzy. Było im razem wspaniale, wręcz jak nigdy dotąd. Byli anonimowi względem siebie, więc bez skrępowania spełniali swoje najbardziej ukryte marzenia erotyczne. Jednak po tym numerku, ona szybko pobiegła do domu, żeby oczekiwać męża i zadać mu kilka pytań. Gdy już wrócił ona się go pyta (rzecz jasna z dziką satysfakcją w głosie):
>
> - No i jak się bawiłeś skarbie. Dużo tańczyłeś?
>
> - Nie tańczyłem ani razu i bawiłem się kiepsko. Spotkałem Zenka, Wieśka i Tadka, moich kolegów ze studiów i całą noc graliśmy w pokera na pieniądze. Ale powiem ci, że facet któremu pożyczyłem kostium podobno bawił się zajebiście!!!!!!!

PAPA

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

09 cze 2008, 22:01

MRÓWECZKO DUZA BUŻKA DLA CIEBIE ZA BASIE NO I NIECH BEDZIE DLA M TEŻ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ERYS BEDZIE MIAŁ TOWARZYSTWO
RYBKO BARDZO SIE CIESZĘ ŻE W KOŃCU SIE PRZEPROWADZACIE I DALISCIE RADE
MECZ LIPA DALISMY PLAMĘ :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
DELICJA TRZYMAJCIE SIE Z OLCIA DACIE RADE A MOŻE SPRÓBUJ TAK JAK RYBKA Z TYM MLEKIEM?
POZDROWIENIA I BUZIACZKI DLA WSZYSTKICH KWIETNIÓWECZEK I DZIECIACZKÓW (MARCÓWECZEK,MAJÓWECZEK)

[ Dodano: 2008-06-09, 22:03 ]
MARTYNKA DAJE MI TAK POPALIC OSTATNIO ŻE NIE NADAZAM ZWIEWA MI ,NIE CHCE W WÓZKU SIEDZIEĆ TYLKO LATAC BY CHCIAŁA KOSMOS,PYSKUJE MI KŁÓCI SIĘ :ico_szoking: I CIĄGLE SIE ROZBIERA NAJCHETNIEJ BY LATAŁA NA GOLASA

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości