Awatar użytkownika
ivkaJ
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 115
Rejestracja: 11 lut 2008, 18:56

13 mar 2008, 18:54

no ja zbieralam sie 3 razy do wyjscia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i ciągle zatrzymywal mnie deszcz i jak juz w koncu wyszlam,bo pokazalo sie slonko, to Patryk stwierdzil,ze bedzie plakal calą droge,bo chce spac. Musialam zawrocic na pięcie, bo prawie sie zachodzil :ico_olaboga: :ico_olaboga:
wczoraj padal grad :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 mar 2008, 18:58

hej kochane po pracy

u mnie pogoda za oknem dzis znośna:)-przestało wiać,choć papduje i jest 11 stopni

powiem Wam kochane,ze od tygodnia szukam na allegro lozeczka z materacem i calego do niego wyposazenia i nikt nie chce mi isc na reke i wyslac do Irlandii :ico_placzek:
I choc sa to nawet sklepy w ktorych pisze,ze zaplace za wszystko i dokupie wiele jeszcze innych rzeczy jakich maja w swojej ofercie to tez nie chca :ico_zly:
jestem zla i zalamana,tutaj nie ma takich lozeczek a jak sa to 2 razy drozsze a ja musze patrzec na koszta tez niestety
moze ktoras z Was zna albo slyszala o jakiejs firmie,ktora swiadczy tego typu uslugi??

sciskam mocno kazda z was-kurujcie sie i wasze pociechy a wszelkie choroby goncie tam gdzie pieprz rosnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 mar 2008, 19:55

Emalia a u nas są dosyć tanie i łądne tylko nie wiem ile chcesz wydać , ja kupiłam piękne łóżeczko z materacem, łóżeczko firmy mamas papas dałam ok 100 F, juz nie pamiętam dokładnie ( z jednej strony spuszczane na dół, i regulowany materacyk na trzy poziomy) i to jest juz z materacyie, bałam sie ze materac bedzie miękki i niewygodny, ale jestem zadowolona

[ Dodano: 2008-03-13, 18:58 ]
http://www.argos.co.uk/static/Product/p ... niture.htm

teraz juz jest droższe to łóżeczko i na zdjęciu nie widać ale ono jest bardzo solidne i naprawde łądnie wygląda

a mój misiek rzyga czyli ma jakiegoś wirusa, dużo śpi i nie chce pić ani jeść, ale nie płacze i jest pogodny, mam nadzieję, ze mu przejdzie do jutra, mój biedaczek kochany

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 mar 2008, 21:39

martuchafrost pisze:a mój misiek rzyga czyli ma jakiegoś wirusa, dużo śpi i nie chce pić ani jeść
-wiesz cos musi byc w powietrzu,moja sasiadka ma tez cos z żołądkiem,mysle,ze to tzw grypa zoladka i tak sie tez objawia-zwracaniem,temperatura,biegunka itd i trzyma kolo paru dni do tyg
mam nadzieje,ze Franio szybiuctko wyzdrowieje-DUZO ZDROWKO KOCHANY FRANECZKU OD CIOCI EMILKI :-D

a co do lozeczka to fajniutkie jest,chyba najwiekszy problem to w materacu,bo najlepszy to jednak gryczano-kokosowy a tutaj takich chyba nie ma

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 mar 2008, 00:10

emalia30, sa firmy kurierskie ale mysle ze to sie nie oplaci i wyjdzi na o samo.Mysle ze znajdziesz tu dobry materac a jak chcesz to spytam znajomej bo pracuje w takim sklepie i moze poleci ktorys :ico_haha_01:
martuchafrost pisze:a mój misiek rzyga czyli ma jakiegoś wirusa, dużo śpi i nie chce pić ani jeść

Marta koniecznie podstawiaj mu cos do picia chociaz po kilka lyczkow bo niemowleta bardzo szybko sie odwadniaja :ico_olaboga: Franus nie szalej wracaj do zdrowka :ico_olaboga:
A ja padnieta jestem po silowni wypocilam sie strasznie ale powiem wam ze na efekty trzeba chyba nprawde dlugo czekac :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 mar 2008, 09:29

Obrazek

ja do pracy zaraz ,ale ten weekend jest moj i moj syn bedzie mial jutro 9 latek,wiec torcik bede robic i znajomi przyjda jak i siostry :)

Magda Sz. pisze:jak chcesz to spytam znajomej bo pracuje w takim sklepie i moze poleci ktorys
-jasne,ze chce i dziekuje kochana :ico_haha_02: :ico_sorki:

buziole kochane

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

14 mar 2008, 20:42

a co tu takie pustki?? :ico_olaboga: :ico_olaboga:

emalia30 pisze:moj syn bedzie mial jutro 9 latek,

a to dla Kacpra
"W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!"

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 14 mar 2008, 20:51 przez mikusia1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 mar 2008, 20:48

emalia30 pisze:Magda Sz. napisał/a:
jak chcesz to spytam znajomej bo pracuje w takim sklepie i moze poleci ktorys
-jasne,ze chce i dziekuje kochana

wiesz co Emalia poszlam dzisiaj do tego sklepu i niestety nie bylo tej znajomej ale za to.... dostalam tam prace :-D :-D :-D az nie wierze zostawilam cv i za godzinke oddzwonila do mnie menadzerka zebym przyszla poszlam no i jutro startuje Obrazek ale sie ciesze tym bardziej ze jest oddalony od mojego domku o 10 minut :-D ide jutro na trening na 10 godz :ico_szoking: ale dam rade tylko nie wiem jak to zniose bo to taka moja pierwsza rozlaka z dziecmi :ico_wstydzioch: jutro wieczorkiem zdam wam relacje i moze juz sama bede mogla doradzic ci materac :ico_haha_01:
emalia30 pisze:moj syn bedzie mial jutro 9 latek
wow ale duzy mezczyzna :ico_brawa_01: wiec ja juz dzisiaj pozwole sobie zlozyc Kacperkowi zyczonka Obrazek wszystkiego co w zyciu najlepsze,spelnienia marzen,duzo usmiechu i radosci Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

14 mar 2008, 20:55

Magda Sz. pisze:dostalam tam prace

madziu ogromniaste gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
,Madziu bardzo ale to bardzo ci gratuluje tym bardzije ze wiem ze abrdzo chcialas miec prace superrrrrrrr wiesci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 mar 2008, 21:20

mikusia1 pisze:Madziu bardzo ale to bardzo ci gratuluje tym bardzije ze wiem ze abrdzo chcialas miec prace superrrrrrrr wiesci

dzieki Monia ta praca to tylko po to zebysmy jak najwiecej przez rok nazbierali i zeby sie spelnilo moje marzenie takie samo jak tobie-zeby wrocic do Pl :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość