moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 maja 2011, 21:37

moni nie dostała się do żadnego.. :ico_placzek:
uuu to szkoda, bo za pewno mała chętnie chodziła

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 19:21

hej

no i u nas Hania nie dostała się jednak do pkola :ico_sorki: ale siostra A ma doglądać i jak się zwolni jakieś miejsce to ją ma tam wcisnąć :ico_oczko: zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_sorki:
chociaż mi już to obojętne bo i tak w domu będę siedziała,choć przyznam,że byłoby dużo lżej dla mnie jakby jednak chodziła do pkola :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 maja 2011, 13:22

ale i tak szkoda dzieciaków, bo jednak w przedszkolu integrują się z innymi dziećmi i uczą fajnych ciekawych rzeczy.


U nas będzie przedstawienie z okazji dnia mamy i taty. Dostaliśmy do nauczenia się 4 wierszyki - strona kartki A4... Przedstawienie dla mamy i taty a w wierszykach tylko o mamie mowa :-D Do tego dowiedziałam się że Martyna będzie kotkiem i mam jej przygotować przebranie z długim ogonem....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 maja 2011, 14:21

U nas będzie przedstawienie z okazji dnia mamy i taty. Dostaliśmy do nauczenia się 4 wierszyki - strona kartki A4... Przedstawienie dla mamy i taty a w wierszykach tylko o mamie mowa :-D Do tego dowiedziałam się że Martyna będzie kotkiem i mam jej przygotować przebranie z długim ogonem....
to się tatusiom przykro zrobi jak tylko o mamusiach będą mówić :-D kostium fajny,może gdzieś wypożyczysz,chyba że sama zrobisz :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 maja 2011, 18:47

Hej!
no i u nas Hania nie dostała się jednak do pkola
oj, to przykro :ico_noniewiem: Ale jak piszesz,że jest szansa to może się uda :-)

U nas też przygotowania do Dnia Mamy i Taty, ale dzieciaczki uczą się w przedszkolu, Zuzia nas katuje od miesiąca gdzieś :ico_haha_01: I jeszcze będą baji w nowym wydaniu nawiązujące do święta, Zuzia jest Czerwonym Kapturkiem, który zbiera stokrotki dla rodziców, a wilk pomaga :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 maja 2011, 19:18

Martyna gorączkuje mi drugi dzień. Mam nadzieję że to tzw 3dniówka, ale i tak jutro pójdę z nią do lekarza.
Teraz miała 39,5 stopnia. I cholera nie ma jak tego zbić. dobrze że jeszcze miałam czopki i nimi się udało, bo te nurofeny w syropie to nic nie działają :ico_zly:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 maja 2011, 11:18

moni26 i jak Martynka się czuje?

Kocura Bura fajne przedstawienie się szykuje :ico_brawa_01:

u nas 27 maja jest dzień rodzica w pkolu tylko zapomniałam o któej godzinie :ico_wstydzioch: muszę się w poniedziałek zapytać i mam nadzieję się tam stawić bo Hania od poniedziałku wraca do pkola to nie chcę żeby jej przykro było :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

20 maja 2011, 13:10

moni26, jak tam córa dziś?

aniawlkp86, a Twoja nowiutka córeczka jak się miewa?
u nas 27 maja jest dzień rodzica w pkolu
u nas też 27 maja i Zuzia sie już doczekać nie może i ciągle pyta, kiedy przyjdziemy.

A 26 maja całe przedszkole jedzie do Pacanowa, do Europejskiego Centrum Bajki.
Trochę się martwię jak to moje dziecię sobie samo poradzi na tej wycieczce, ech... Ale mało miejsca w autobusie, no i na razie tylko dwoje rodziców jedzie z naszej grupy.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 maja 2011, 15:09

aniawlkp86, a Twoja nowiutka córeczka jak się miewa?
mała ma się dobrze,drzemie już 2 godz i czekam aż wstanie a później na spacer pójdziemy bo teraz to mi nawet za gorąco :ico_sorki:
w nocy budzi się w sumie 2 razy - około 2-3 i 6-7 :-)
A 26 maja całe przedszkole jedzie do Pacanowa, do Europejskiego Centrum Bajki.
Trochę się martwię jak to moje dziecię sobie samo poradzi na tej wycieczce, ech... Ale mało miejsca w autobusie, no i na razie tylko dwoje rodziców jedzie z naszej grupy.
super wypad a mała na pewno sobie poradzi :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 maja 2011, 15:56

Okazało się że mała ma już obrzmiałego migdała, nawet stan ropny zaczął się. Wszystkiemu winna alergia :ico_zly: ale na czas zareagowaliśmy, dostała antybiotyk i jest już dużo lepiej.
Jak nie ma gorączki to możemy chodzić po dworze... i chwała bo utrzymać ją w domu ciężka sprawa :-)

Ja też muszę się dokładnie dowiedzieć kiedy to przedstawienie u nas.


Apropo przedszkoli. U na 5-cio latków przyjęto 37, a grupa może liczyć maks 25 osób. I okazało się że ta obecna grupa 4-latków przechodzi jako cała grupa na przyszły rok, a te pozostałe 5-latki będą chodzić razem z 6-cio latkami, będzie jedna mieszana grupa.
Moim zdaniem nie jest to dobry pomysł.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość