Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

07 sie 2010, 11:50

Agnieszka26 jak dobrze ze sie odezwalas!!!!napewno juz bedzie dobrze tylko lez i odpoczywaj!!!!!!!!!GRATULUJE CHLOPACZKA I POZDRAWIAM TRYMAJ SIE CIEPLUTKO!!!

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

07 sie 2010, 15:24

Agnieszka26 jak dobrze że wszystko oki nie ukrywam że też myślałam o tobie co się dzieje że się nie odzywasz trzymam kciuki aby wszystko się dobrze ułożyło! I serdecznie gratulacje syneczka :) Wybraliście już imię??

U mnie oki jakoś leci powoli mdłości już prawi nie mam czasem wieczorem jeszcze mi się zdarzy. Brzucho rośnie jak szalony wydaje mi się że z dna na dzień jest dużo większy!
Nie wiem jak wy moje kochane ale ja już czuję moją dzidzie i jestem pewna że to on/ona!
Dziś w nocy jak się 4x obudziłam na sisiu to tak szalał/a że szok :ico_szoking: pierwszy raz tak mocno czułam ale to było cudowne uczucie już się nie mogę doczekać tego pierwszego prawdziwego kopniaczka bo jak na razie to czuję ale to jest takie delikatne pukanie i jakby mi się coś tam przelewało :) Wszyscy mówią ze to za szybko ale ja wiem swoje i wiem ze moja dzidzia mamę zaczepia :-D :ico_ciezarowka:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

07 sie 2010, 18:32

Aniula, Dziekuje dam rade co nas nie zniszczy to wmocni :ico_oczko: Ale fajnie że tu zaglądam i mam wsparcie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-08-07, 18:36 ]
Aga_86, Dziekuje za miłe słowa. :ico_haha_01:
A co do imienia to na początku miał byc Wiktor bo wygrana ciąża po takich przejsciach, ale dzisiaj tak leżałam z Mężusiam i pomyslelismy sobie że oboje nie mamy co powstydzic sie temperamentem i nasz SYNOLEK w połączeniu naszej dwójki bedzie miał temperamencik i jakos nam nie pasuje :ico_noniewiem:
Nadal sie zastanawiamy ale wstepnie to może Sebuś albo Kuba kurcze powiem Ci że ciężko :ico_noniewiem: Dla dziewczynki to mielismy imie odrazu Małgosia bo po mojej Mamusi, ale to nastepna bedzie dziewczynka :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-08-07, 18:38 ]
A co do ruczów sncia to ja już czuje takie porządne kopniaki BOOOOSKIE uczucie!!!!

[ Dodano: 2010-08-07, 18:39 ]
Boże ale byki zrobiłam rozczytac sie nie da :ico_szoking:
A co do ruchów syncia- prostuje :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 sie 2010, 20:22

dzieńdoberek :ico_haha_02:

jakie piękne wieści widzę :ico_brawa_01:

Agnieszka26, gratuluję synusia
Aga_86, gratuluję ruchów ,wcale nie za wcześnie ja w 1 ciąży czułam w 16t własnie,w drugiej w 14 a teraz w 9 łaskotanie a w 12 ruchy i też byłam tego pewna :-D

Agnieszka26, leż kochana i dbaj o siebie,wszystko się podniesie trzymam za ciebie mocno kciuki,tak właśnie myślałam,że nie masz kompa w szpitalu.

Ja też mam stwierdzone nisko maleństwo w macicy i lekarz mówił,że moze być problem przy porodzie ale ,że i nie musi bo moze się wszystko podnieść.Właśnie będę pytała teraz 18 sierpnia na usg czy wszystko ok z łożyskiem ,czy maluch się podnosi,jak to wygląda...ale jestem dobrej myśli.

Ja już myślałam o imionach,tzn ajkoś od początku mam na chłopca Maksiu a dla dziewczynki Monika ,szukałam innych wszystko przewertowałąm i jakoś mi nic innego nie pasuje.
Chciałabym żeby to był chłopczyk ale po ostatnim usg lekarz powiedział,że na chłopca to nie wygląda :ico_haha_01: no teraz mam nadzieję,że na pewniaka mi powiedzą któz tam jest bo już mnie korcą sklepowe wystawy :ico_haha_01:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

07 sie 2010, 21:51

Ja też nie mogę się doczekać kiedy się dowiem co to będzie a USG mam dopiero 10 września :( I obiecałam sobie że dopóki się nie dowiem co to będzie to nic nie kupię a tak mnie korci że szok! A szczególnie dla dziewczynki te sukieneczki i różowe śpioszki ahhhhh..... Tak bym chciała aby to była córcia ale jak będzie synuś to też będę się cieszyć mój facet strasznie chce synka! Najważniejsze aby było zdrowe!

A co do imienia to dla córeczki wybraliśmy Maja a dla synka no i tu mamy dylemat bo podoba nam się kilka i też jeszcze nie wiemy co wybrać albo Dominik albo Daniel albo Piotruś! Ale w związku z tym że mieszkamy w UK to musimy a przynajmniej chcemy wybrać takie imię aby tak samo brzmiało po polsku i po angielsku! Pewnie do porodu mi się jeszcze 5x zmieni! :)

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

07 sie 2010, 22:00

Hej dziewczyny, do mojego miasta właśnie idzie 7-metrowa fala powodziowa :ico_olaboga: dziś wszystko na głowie stoi, z kranu jakieś błoto, a nie woda leci, a od jutra nie wiadomo czy w ogóle woda będzie. Dobrze, że ja wysoko mieszkam

Co do płci, to ja na początku ciąży przez chwilę pomyślałam o dziewczynce, ale tak naprawdę to wolałabym drugiego chłopaka. Nie bardzo wiem co ja z dziewczynką bym zrobić miała :ico_noniewiem: całe życie lepiej się z facetami dogadywałam i wydaje mi się, że są prostszą konstrukcją. Zresztą przekonana jestem, że drugiego chłopaka w brzuchu noszę i już nieźle rozrabia. Najwyżej w piątek mocno się zdziwię na usg :-D

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

07 sie 2010, 23:34

Aga_86, no własnie ja tez w uk i też o tym myślałam,żeby tu mówili jak trzeba w razie czego będą musieli się nauczyć :ico_haha_01: Mój mąż to Maciek i mają nie lada zadanie dla jezyka żeby to wypowiedzieć :ico_haha_01: Na Zuzię teoretycznie mogliby mówić Suzi ale się nie zgodziłam i mówią Zuzanna,Gabrysia tez nie wypowiedzą ale mówią Gabriela .Myślę ,że od nas dużo zależy jak powiesz pierwszy raz,ja np Piotrek to tak będa mówić a jak Piter to tak :ico_noniewiem: Oni czasem jak mówią jak mają na imię to mogą mi 7 razy powtórzyć a ja dalej nie umiem wymówić :ico_haha_01:

gaga22, to prawda,chłopak prostrzy w obsłudze :ico_haha_01:
Ja chcę syna tylko ze względu na to ,że mam 2 córki ale żeby nie to pewnie chciałabym córkę.W sumie podejrzewam ,że noszę córkę i nie przeraża mnie to :ico_haha_01: tylko odmiana by się przydała.Zwłaszcza żeby mąż nie zwariował :ico_haha_01:
Ale chyba nam nie dane,kto wie,może mój Aniołek to był synuś :ico_noniewiem:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 sie 2010, 12:00

gaga22, Jejku mam nadzieje że Cie nie zalało????? Daj znac :ico_sorki:
Ja dzisiaj nawet wstałam troszke rosołek doprawic bo mój meno by przesolił :ico_oczko: Czuje sie coraz lepiej na szczescie.
Miłej niedzieli dziewczyny.... :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2010-08-08, 12:01 ]
tylko odmiana by się przydała.Zwłaszcza żeby mąż nie zwariował :ico_haha_01:
Ale chyba nam nie dane,kto wie,może mój Aniołek to był synuś :ico_noniewiem:[/quote]

[ Dodano: 2010-08-08, 12:04 ]
Wiesz zubelek chyba masz racje bo mi lekasz powiedział że chłopcy są słabsi i w przypadku zagrożonej ciąży to ciężej utrzymac.... Ale nie ma co teraz za to nasze dzidzie zdrowe sie urodzą i też chłopaki bo my terminatorki i się nie damy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Agata86
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 10 maja 2010, 09:09

08 sie 2010, 12:27

Agnieszka26, nie to na pewno nie jesteś Ty bardzo się martwiłam o Was, w sumie to już mi przeszło taki czasem mam humorek przepraszam wszystkie mamusie. Cieszę się że wszystko dobrze u Ciebie, no a ja będę miała dziewuszkę (mam nadzieje) ale jakoś co do imienia to zupełnie nie mam pojęcia. No te powodzie są okropne, u mnie w piątek też nawałnica przeszła na szczęście skończyło się na braku prądu tylko, ale za to umyłam się w zimnej wodzie (to był głupi pomysł) no i się chyba dorobiłam dzisiaj ból gardła i straszny katar, przeziębienia mi tylko teraz brakuje, a co do ruchów to właśnie wydawało mi się nawet można powiedziec byłam pewna że to moja córcia ale od kilku dni nic nie czuje więc może to jednak nie była Ona, no nic mamy jeszcze czas. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

08 sie 2010, 12:41

gaga22, Jejku mam nadzieje że Cie nie zalało????? Daj znac :ico_sorki:
witam, mnie nie, ale kilkanaście ulic w mieście tak. Przez całą noc straż pożarna jeździła, a od rana pojawiło się wojsko i śmigłowce. Wodę wprawdzie mamy w kranie, no ale do picia to ona na pewno się nie nadaje
w sumie to już mi przeszło taki czasem mam humorek przepraszam wszystkie mamusie
nie ma za co, każdy ma gorsze dni :ico_oczko:
a co do ruchów to właśnie wydawało mi się nawet można powiedziec byłam pewna że to moja córcia ale od kilku dni nic nie czuje więc może to jednak nie była Ona, no nic mamy jeszcze czas
Agata86 to mogła być córcia, po prostu teraz inaczej się ułożyła i dlatego teraz nie czujesz. Na razie dzidzia jest jeszcze tak mała, że nie zawsze czujesz jej ruchy. Ja na początku 15 tygodnia też przez 3 dni nie czułam ruchów i już zaczynałam się martwić, no ale za po później to już bardzo wyraźne poczułam. Także poczekaj aż się Twoja córcia przekręci :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość