elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

29 sie 2011, 14:43

Karolina1980, biedulko jeszcze sie turlasz z brzuszkiem, idź już na porodówkę może posłuchasz jak inne krzycza i ciebie złapie hehehehe.


szkieletorek hallsy sobie kup na gardło - mi zawsze pomagają, te najmocniejsze

Kinga_łódź, heh z tymi wodami to się udałaś, choć i ja ostatnio idac do sklepu tak sobie myślałam, jakby to wyglądało jakby odeszły mi w drodze wody, hmmmm siadłabym gdzieś i po meża dzwoniła i tyle i do szpitala:) a że mokra cóż brzuch widac to by się ludzie domyslili, że labo wody odesżły albo pęcherz nie wyrobił hihihihi

izabellla to nastepnym razem weź kartke w kartonik zapakój w prezencie, skoro na pudełko czekają zawsze hahahahaha

izuś wszystkiego najlepszego dla córeczki:):) :ico_tort: :ico_tort:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 sie 2011, 18:58

szkieletorek hallsy sobie kup na gardło - mi zawsze pomagają, te najmocniejsze
Nie lubiłam ich nigdy dla mnie nawet słabe są zbyt mocne. Kupiłam szałwie i mam rumianek będę parzyć i wdychać, musi pomoc coś w końcu . Mam miodek tez z cytrynka tak że damy rade.

Byłam u tego ortopedy .Dopytałam rodziców dokładniej jak to było i mu opowiedziałam, Powiedział że to nie ma nic wspólnego z porodem i mogę rodzić.Tak że jeśli malutka się obróci to będę chciała próbować.Tylko że smerf mały ani drgnie.

Potem pojechaliśmy do Biedronki bo słyszeliśmy że jakieś mega wyprzedaże u nas są i faktycznie, masa rożnych rzeczy w cenach no ekstra .
Kupiłam np taka zabawkę
Obrazek
Na allegro znalazłam najtaniej za 39 zł a ja kupiłam za całe 14,99 heh .Jak by któraś chciała to jutro będę i jak by były to mogę wziąć. Jakieś krzesełko dla dzieci takie coś typu leżaczek był ale nie fisher price . Materace do pływania drukarki i masa masa rzeczy .
Jutro rano jadę na badania i wstąpię bo ponoć maja być kolejne rzeczy .

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2011, 18:58

Jejku ale u nas pogoda do bani :ico_olaboga:
Bylam z malym na zakupach, musialam mu kupic kapcie do przedszkola, kamizelke w Lidlu fajna z puchowym kapturkiem, taka grubsza, ocieplana i dwie bluzeczki na dlugi rekaw, reszte jutro :-)

izus, wszystkiego najlepszego dla Majki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

inia, przykro mi, ze macie taki problem, wspolczuje,trzymam kciuki za szybkie wytepienie tego badziewa
Pati jakby trafił się taki pies co by mi dzieci gryzł to by
miał ciężko :ico_nienie:
no ona ma u mnie przerabanem jak tylko na nia spojrze to wie o co chodzi

Karolina1980 bidulko, a Ty sie jeszcze turlasz, obys na dniach sie rozdwoila, trzymam kciuki

A ja dzis znow nic nie porobilam. Boli mnie brzuch, taki twardy jest, maly strasznie sie wygina i na dodatek strasznie mnie pachwiny bola, chodzic nie moge. Kurcze przez to pewnie, ze malego nioslam do domu z auta, bo zasnal a pozniej zakupy,chyba ze trzy torby i jedna jeszcze z piciem, a teraz mam za swoje

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 sie 2011, 19:01

A ja dzis znow nic nie porobilam. Boli mnie brzuch, taki twardy jest, maly strasznie sie wygina i na dodatek strasznie mnie pachwiny bola, chodzic nie moge. Kurcze przez to pewnie, ze malego nioslam do domu z auta, bo zasnal a pozniej zakupy,chyba ze trzy torby i jedna jeszcze z piciem, a teraz mam za swoje
Kurcze uważaj na siebie .Oszczędzaj się .

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2011, 19:02

Nie lubiłam ich nigdy dla mnie nawet słabe są zbyt mocne.
to tak jak ja :-D
Powiedział że to nie ma nic wspólnego z porodem i mogę rodzić
no to fajnie, obys miala taka mozliwosc :-)

A ja zasypiam na siedzaco przez ta pogode, gdyby byl P. to zdrzemnelabym sie, ale jestem sama niestety

[ Dodano: 29-08-2011, 19:03 ]
Kurcze uważaj na siebie .Oszczędzaj się
staram sie, nie mial mi kto pomoc kurcze :ico_zly:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 sie 2011, 19:10

Kurcze uważaj na siebie .Oszczędzaj się
staram sie, nie mial mi kto pomoc kurcze :ico_zly:
Rozumiem bo wiem jak sama robię.Też mi sie zdarzało i zdarza że mała zasypia w aucie to nie umiem ja budzić by szła sama tylko biorę cichutko na raczki i niosę.Z zakupami tak samo robię .Np dziś jak kupiłam proszek 9 kg.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2011, 19:17

to nie umiem ja budzić by szła sama tylko biorę cichutko na raczki i niosę.
ja nie mam serca budzic malego jak usnie
Np dziś jak kupiłam proszek 9 kg.
no to tez niezle, tez uwazaj z tymi ciezarami, ja pewnie tez tyle nioslam albo i wiecej :ico_noniewiem: samego picia bylo 4 litry a jeszcze zakupy plus prawie cala reklamowka gruszek od znajomych :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 29-08-2011, 19:17 ]
A co tu takie pustki????

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 sie 2011, 19:29

No ja tak samo nie mam sumienia jej budzić .
Kurcze jedna druga poucza oszczędzaj się a robimy tak samo hehe
No pustki pustki .A ja leniuchuje na całego .Nic nie robię .Jedynie zakupy małe wirtualnie .
Zjadłam resztkę barszczyku czerwonego , zrobiłam sobie nowy świeży koktajl z owoców i zaraz po niego idę.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

29 sie 2011, 19:32

A mi sie nudzi, ze szok, mialam poprasowac, ale przez te pachwiny sobie odpuszcze, lewno chodze, a co mowic o dlugim staniu przy desce :ico_olaboga: jutro porobie

Teraz tak sobie pomyslalam, ze dobrze zrobilam piorac wszystkie rzeczy Alanka, bo teraz z taka pogoda to by mi schlo tygodniami, a tak tylko prasowanie mi zostalo

[ Dodano: 29-08-2011, 19:33 ]
Zjadłam resztkę barszczyku czerwonego , zrobiłam sobie nowy świeży koktajl z owoców
a ja zjadlam niedawno spaghetti i chyba pojde po te gruszki, bo mi juz slinka cieknie :-D a ja uwielbiam gruszki

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

29 sie 2011, 19:37

a ja zjadlam niedawno spaghetti
Kurcze a za mną spaghetti chodzi od jakiegoś miesiąca ale jesteś niedobra .
heh nie ma co siedzimy i będziemy sobie nawzajem smaki robić :)

A z prasowaniem czy praca daj sobie spokój , należy nam się czasem dzień laby.

Rety ale mam zatkane uszy , głucha jak pien jestem .

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość