Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lut 2012, 19:43

Hejko!

Mama zrobiła pyszne drożdżówki z serem i jabłkiem, mmm pychotka, jak były ciepłe zjadłam chyba z 3 sztuki :ico_wstydzioch:
Na obiadek devolaje z serkiem topionym i ziołami- ale pojadłam :ico_brawa_01:

Drzemki nie dałam rady zaliczyć, pójdę spać z Młodym po 20stej.
Z masażu właśnie przyjechałam, miałam mieć jeszcze 2 ( małżeństwo), ale Pan zadzwonił i przełożył na czwartek. To dobrze, bo zmęczona dziś jestem :ico_sorki:

Właśnie wolałabym kupić 2 foteliki , żeby uniknąć tego przekładania. Może jeden kupimy taki lepszy jak chcemy a drugi gorszy, albo kupimy jeden w przedziałe 9-18kg, a drugi do 36kg zobaczymy :ico_sorki:

Aniu, u nas w biedronce te foteliki mają być za jakiś tydzień :ico_noniewiem: dziś tata mi mówił!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 20:44

Murchinson fajne chlopaki sie rodza 26 lutego :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Oj, fajne, fajne :ico_brawa_01: tylko niejadki straszne :ico_oczko:
raczej pytanie do policjanta, moj P zajmuje sie ciezszymi autami :ico_oczko:
A ja myślałam, że Twój P to policjant i dodatkowo drogówka.
Wiesz co kiedyś czytałam na stronie z testami o tych fotelikach montowanych w obu kierunkach ale chyba były w przedziale 0-18kg i nie dostępne na naszym rynku-jeśli dobrze pamiętam.
Koroneczka, to jak chcesz tańszy to zobacz sobie fotelik coneco-te same funkcje co tobi ale bez testów albo odkup od znajomych-pewnych, tzn których fotelik nie brał udziału w wypadku. Jak ja Ci zazdroszczę, że masz tak blisko rodziców.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lut 2012, 20:55

Jak ja Ci zazdroszczę, że masz tak blisko rodziców.
Dopiero teraz się to docenia :-) ahh a jak ja marzyłam parę lat temu, żeby się jak najszybciej od rodziców wyprowadzić. :ico_sorki:
Co do fotelika myślałam o romerze szczerze powiedziawszy- ta krowa mi się podoba :-)
Może rzeczywiście drugi odkupimy używany :ico_sorki:

[ Dodano: 21-02-2012, 19:59 ]
Co do fotelika myślałam o romerze szczerze powiedziawszy- ta krowa mi się podoba :-)
ale teraz sie zastanawiam czy ten wiekszy nie bedzie lepszy- na dluzej :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

21 lut 2012, 21:09

Koroneczka, romer fajny (tak samo bepzieczny jak tobi, taki sam wynik w testach), super sposób mocowania w samochodzie (inny niż w tobim), różne klasy tapicerki ale nie do każdej kanapy pasuje bo ma prosty tył więc musicie przymierzyć. Cena ta sama co tobi. Wybieraliśmy między romerem a tobim. Jeśli większy fotelik to taki do 36kg, jak weźmiesz taki do 25 to i tak następny trzeba kupić od 15 bo nie ma innych. Chyba że jeden do 18kg, drugi do 36. No i większość tych do 36 nie rozkłada się a to przy dłuższych trasach wygodne.
ahh a jak ja marzyłam parę lat temu, żeby się jak najszybciej od rodziców wyprowadzić. :ico_sorki:
Tylko co innego wyprowadzić się do mieszkania "obok", a co innego 300km-ale co zorbić jak życie to nie bajka :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 lut 2012, 10:09

czesc
tylko niejadki straszne :ico_oczko:
zgadza sie :ico_olaboga:
ak ja Ci zazdroszczę, że masz tak blisko rodziców.
ja tez i chyba to nawet nieraz pisalam :ico_wstydzioch:

u nas pada, pochmurno, bleee

milego dnia

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

22 lut 2012, 10:16

Hej Kobietki :) witam się pochmurno :-)

Ale mi młodego wysypało :ico_szoking: plecy najbardziej, jakieś uczulenie ale nie wiem skąd :ico_olaboga: na 16 do lekarza idziemy

Stawiam :ico_tort: na 9 miesiąc Igorka :ico_oczko: częstujcie się

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lut 2012, 10:26

hejka

ja już po zakupkach,w pokoju ogarnięte,pranie wstawione,na obiadek zupka z mrożonek i placki ziemniaczane dla A bo on nie chce zupy...

wczoraj nagrałam 2 filmikiz Milenką :-D jeden jak pełza do piłki a drugi jak raczkowała tak niezgrabnie do A :-D :-D jutro jak będę u rodziców to wrzucę wam filmiki :ico_oczko:
Mama zrobiła pyszne drożdżówki z serem i jabłkiem, mmm pychotka, jak były ciepłe zjadłam chyba z 3 sztuki :ico_wstydzioch:
Na obiadek devolaje z serkiem topionym i ziołami- ale pojadłam :ico_brawa_01:
mniaaaam pyszności :-D dobrze ci :-D
Właśnie wolałabym kupić 2 foteliki , żeby uniknąć tego przekładania. Może jeden kupimy taki lepszy jak chcemy a drugi gorszy, albo kupimy jeden w przedziałe 9-18kg, a drugi do 36kg zobaczymy :ico_sorki:
wcale nie takie złe wyjście :ico_sorki:
u nas pada, pochmurno, bleee
u nas podobnie,tylko kropi troszeczkę :ico_oczko:

Mariola_Larose, a co podawałaś młodemu nowego?no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 9 miesięcy Igorka :ico_tort: się też poczęstuję :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lut 2012, 10:29

Cześć,
u mnie ciepło ale pada więc nie wiem czy gdzieś dzisiaj wyjdziemy jeśli się nie pogoda nie poprawi.
tylko niejadki straszne :ico_oczko:
zgadza sie :ico_olaboga:
I obaj forumowi :ico_haha_01:
Stawiam :ico_tort: na 9 miesiąc Igorka :ico_oczko: częstujcie się
Smaczny.

[ Dodano: 22-02-2012, 09:31 ]
placki ziemniaczane
Zrób więcej bo ja się wpraszam, uwielbiam :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 lut 2012, 10:32

Mariola_Larose, chetnie sie pocestuje :ico_brawa_01:
utro jak będę u rodziców to wrzucę wam filmiki :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I obaj forumowi :ico_haha_01:
to siostra tez pisze na forum?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lut 2012, 10:39

to siostra tez pisze na forum?
Tak (mają ukryty temat) i to ona mnie tu ściągnęła.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość