Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 lut 2008, 21:10

Hejka maluch to róznie, popołuniu znowu miał 38 stopni ale dałam mu syropek i dzemnałą sie pół godzinki i juz szaleje, teraz z tatuskiem w wannie :-D
mam nadzije ze szybciutko mu juz minie ta gorączka, bo strasznie sie maluszek męczy :ico_noniewiem:

Justynko oj biedaki jesteście, ale widać ze zawsze jest swiatałko w tunelu i wasza córeczka wam niespodzinke zrobiła :-D i :ico_tort: dla niej :-D

Oj Violu biedna ty jestes, ja na zmniejszenie katarku biore sobie Sudafed, to sa super tabletki, ale nie wiem czy mozna je brac karmiac dzieciaczka :-D

Aniu witamy spowrotem :-D i oczyiwscie :ico_tort: dla Amali za śliczne 7 kilosków :-D

Basiu a moze Tadzik sie za mamusia stesknił i bał sie ze jak zaśnie to mu mamusia zniknie :-D a tak serio to wsołczucia, bo ja juz od dwóch dni to tez czesto na rekach maluszka nosze, naszczescie on nie ma problemów ze spaniem :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

11 lut 2008, 21:36

Aniu witamy :-D no i brawa dla Amelki :ico_brawa_01:
Violu to wracaj do zdrowia szybciutko :-)
Ula od kiedy ma już Pawełek gorączke?
Basiu może faktycznie od nowego jedzonka coś Tadzikowi jest :ico_noniewiem:
A mój czekaza gipsem i już ma dosyć tego szpitala, wyobrazcie sobie że juz od 15.30 tam jest tak tu wszystko wolno idzie masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

11 lut 2008, 21:43

Justynko, maluch dostał pierwszy raz gorączke w sobote w nocy, wiec mam nadzjeje ze jutro sie skonczy :-D
Oj biedaczek ten twój maż, tyle w szpitalu czekac :ico_olaboga:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 lut 2008, 22:38

Hej hej lipcoweczki
Ale sie naczytalam :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
No to od poczatku.
Dla Tadzia za 7 m-cy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Niech 100 latek doczeka :-D
Violu Milenka wyszla zabojczo a jakie ona ma szyneczki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Za zabek dla Veronisi :ico_tort: Jezu i tyle sie chlopina w szpitalu naczekal to za to ode mnie :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Niech przynajmniej poje sobie torcika
Witaj Anula :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A u nas Basiu dzis tez ciezko.Tez ledwo zyje :ico_noniewiem: Ale moja to chyba zabkuje.Kolejne zebiska sie pchaja bo od wczoraj dostala na nowo slinotoku i pluje sie ze ho,ho.Dzis jej smarowalam dziaselka a jak dalam jej gryzaczka chlodnego do gryzienia to myslalam ze go polknie w calosci :-D No nie wiem maruda z niej dzis byla niesamowita zobaczymy co bedzie dalej.

[ Dodano: 2008-02-11, 21:50 ]
Wiecie co dzis sobie przypomnialam ze koncem marca w zeszlym roku mielismy taki upal ze balam sie co to bedzie w lipcu a to juz rok minal.Jak tak bedzie i w tym roku to nasze dzieciaszki na wielkanoc bedziemy mogly pieknie ubrac a nie w te kurtki czy kombinezony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

11 lut 2008, 22:50

witajcie
ANIU super że znów jesteś!!!!!!!!!
Gratulacje i :ico_tort: :ico_tort: za ząbki, kiloski i kolejne miesiączki u dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ula trzymamy z Natalką kciuki za pozbycie się gorączki u Pawełka!!!!!!!!!!!

Kurde wychodzi na to że w klubie szczerbatków to już tylko Natala została...............
A u nas dziś po południu mała była cała czerwona na policzkach i taka jakaś ciepła ale temperaturki ie miała (3 razy jej mierzyłam i ciągle 36,5)........

Kinga Natusia też śpi w swoim łóżeczku po długich bojach, bo ja wreszcie chciała do małżeńskiego łoża wrócić i poprzytulać sie do mojego chłopa :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

11 lut 2008, 22:53

Ooooooooooooo no to sie moze zaczynac i u Natalki zabkowanie. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I nie bedzie juz szczerbolek :ico_oczko:
Nasza tez spi sama u siebie w pokoiku.Choc i tak tesknie za jej zapaszkiem w nocy :ico_noniewiem:
Dobra zmykam do jutra :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

11 lut 2008, 23:04

Justynko to nie ciekawy dzionek mieliście :ico_szoking:
Dla Verci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za perełeczkę :ico_brawa_01:

No my nadal szczerbole :ico_noniewiem: Narazie nic się nie zapowiada.

Lecę do mojego kochanego mężusia troszkę się poprzytulać :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 lut 2008, 23:06

kurcze joasiu to może taki dziś dzień, że nasze maluchy wariują, czasami tak bywa
serdecznie ci współczuję
jutro pewnie będzie lepiej (mam nadzieję)
co do pogody, to właśnie oglądałam fotki Wiki z ostatnich Wielkanocy i z tego co widzę, to raczej niezbyt grubo byłyśmy ubrane
ula to jest już 3 dzień gorączki u Pawełka :ico_chory: , może będzie jutro wysypka?
bo ja nie wiem, czy gorączka przy ząbkach może się tyle dni utrzymywać? (moje dzieciaki nie miały do tej pory gorączki przy zębolach)

ja też uciekam, bo ostatnio nie miałam kiedy się wyspać
dobrej nocki

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

11 lut 2008, 23:13

no dziewczyny to dobrej nocki a ja dalej za moim czekam, nawet Veronia czeka i niechce spac bo taty jeszcze niewidziała dziś :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 lut 2008, 23:52

abegano pisze:Kurde wychodzi na to że w klubie szczerbatków to już tylko Natala została...............


i Milena....
barbapuppa pisze:to może taki dziś dzień, że nasze maluchy wariują, czasami tak bywa

Milena dzis też marudziła...i tylko na rączkach u mamusi... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-12, 09:16 ]
witajcie...
dzis jako pierwsza.....
zapraszam na torcik..bo dzis moje urodzinki...osiemnaste..hahahhahaha
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość