Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 cze 2007, 20:20

Witam Baboski...już myślałam że dzisiaj nie wdepnę na TT ale na szczeście juz jest Oki.
Justynka superowy avatarek.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

30 cze 2007, 20:23

Maggie witaj i dziękuje :ico_haha_01:
oj ja też myślałam ze dzisiaj TT już nie zadziała :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 lip 2007, 11:07

cześć dziewczynki, gdzie jesteście???

My dzisiaj wybieram,y się do zoo z księciuniem, niestety nie mam aparatu :ico_zly:
szkoda, bo to pierwsze spotkanie ze zwierzątkami...oprócz krówek które ma pod oknem :ico_haha_01:
Pitulek i Dominiczek maja za dwa dmni urodzinki :ico_oczko:
Mamusie jak się czujecie przed tym wielkim wydarzeniem ?

Buziaczki :ico_papa:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

01 lip 2007, 12:44

Dzien dobry :ico_haha_02:

Nie moglam sie dostac na TT :ico_zly:

Nie doczytalam zaleglosci,ale obejrzalam wszystkie fotki: Mateuszka, Malwinki i Nicol :ico_oczko:
Cuda dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

To jeszcze nic pewnego, poniewaz wciaz rozwazamy za i przeciw , ale najprawdopodobniej i my zdecydujemy sie na druga dzidzie niedlugo :ico_szoking: :-D

:-D prosze nam jeszcze nie gratulowac
jeszcze nie :ico_smiechbig:

zycze milego dzionka ! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 lip 2007, 15:54

Dzień dobry ....

Ja na usprawiedliwienie napiszę że dzis odsypiam wieczór panieński .... :ico_oczko: - ale wiecie co ??? na wieczorze ( w zasadzie jeszcze przed - bo w mieszkaniu u koleżanki ) byłam godzinę z Malwinką (nie miałam ją w tym czasie z kim zostawić) - także Malwinka zawiczyła juz pierwszy wieczór panieński - wstyd się przyznać -ale mam lat ile mam i to też był mój pierwszy .... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale było super .... wróciłam po 3 w nocy .... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

W sobote dziadkowie kupili Malwince chodzik .... (osobiście nie jestem ani za ani przeciw ) ale mojej córuni wogóle sie ten prezent nie spodobał .... woli raczkowac - przynajmniej ma do wszystkiego wtedy dostęp .... :ico_oczko: A jak dla mnie chodzik jest za niski i ja sie bałabym żeby nie przekoziołkowała i jest okropnie hałaśliwy .... czyli chodzik chowamy na strych .... ewentualnie opchne go komus .... :ico_noniewiem: sama nie wiem czy wypada tak robic z prezentem .... a może jeszcze da sie go oddać do sklepu ??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-01 ]
Maggie pisze:Pitulek i Dominiczek maja za dwa dmni urodzinki
Mamusie jak się czujecie przed tym wielkim wydarzeniem ?


No tak tylko że Paula , Iwonka i Abyss - tak rzadko do nas zaglądają ....

z opisu na gg wiem że paula nie ma netu - wygląda na to że sie przeprowadziła .... a Iwona ??? - kiedy ona się przeprowadza ??? może własnie w tym czasie ??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-01 ]
hm... miło sie czyta o waszych planach na kolejne dzidzie .... :ico_brawa_01: za odwagę .... a mi się okres spóźnia 3 dzień .... :ico_olaboga: ... ale zwalam to na nerwy .... :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 lip 2007, 21:09

Aginka pisze:Malwinka zawiczyła juz pierwszy wieczór panieński - wstyd się przyznać -ale mam lat ile mam i to też był mój pierwszy .... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale było super .... wróciłam po 3 w nocy .... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Aginka no to pogratulować tylko i Tobie i Malwince, ja nie miałam jeszcze okazji być na wieczorze panienskim..i na kawalerskim też nie :ico_smiechbig:

diem no to :ico_brawa_01: i gratulacjony za decyzję...aczkolwiek chyba jeszcze cały czas się zastanawiacie :ico_oczko:

Aginka pisze:a Iwona ??? - kiedy ona się przeprowadza ??? może własnie w tym czasie ??? :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

własnie nie pamiętam czy Iwonka nam o tym pisała..miejmy nadzieje że się wkrótce pojawi.

Niesetty Zoo było nie czynne :ico_zly: ale byliśmy w parku z Antosiem i niunio widział pawie :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

01 lip 2007, 21:28

Maggie pisze:ale byliśmy w parku z Antosiem i niunio widział pawie

a mi Kapik dzis "puścił pawia " ..... :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
abyss20
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:07

01 lip 2007, 22:40

hej, przez kilka dni nie moglam sie dostac na tt nie wiem czemu stresowalo mnie to bardzo
maz dzisiaj znowu wyjechal niby nie bedzie goo tydzien ale ja strasznie nie lubie sama zostawac

czy chwalilam sie wam ze Monika ma 5 zabka? i coraz smielej chodzi oczywiscie upadki sa ale tego ominac sie nie da.jesli tak to przepraszam ze znowu o tym pisze

a ja jak pomysle ze to juz za dwa dni (niecale) moja kruszynka skonczy roczek to ryczec mi sie chce nawet teraz lzy mi leca hihi dziwne uczucie pewnie we wtorek od godziny 9.55 bede caly czas plakac i wspominac jak to lezalam na stole operacyjnym :)

teraz uciekam spac chociaz za bardzo mi sie nie hcce ale trzeba sie chociaz troszeczke wyspac o ile Monika pozwoli

acha mam takie pytanie odnosnie mleka czy zmieniacie na nastepne a jesli tak to ztej samej firmy czy na inna?

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

01 lip 2007, 22:42

witam baboski..w koncu tik tak mi dziala
Aginka, super foteczki!!!! i malwinki i Kapika!!!!!! i Antoś i Kapik widzieli dziś pawia!!!!

diem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymam mocno kciuki za was!!!!!!

a my mamy kolejnego ząbka!!! czyli już 7!!!!

[ Dodano: 2007-07-01, 22:44 ]
abyss20 pisze:


acha mam takie pytanie odnosnie mleka czy zmieniacie na nastepne a jesli tak to ztej samej firmy czy na inna?


witaj Abyss.....już roczek!!!!! tuż tuż...

my zostajemy przy bebiko!!!

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

01 lip 2007, 22:52

hej baboski
wiec nie doczytalam wszystkiego ....zdazylam tylko doczytac ze kristi nosi mala fasolke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wielkie i gratulacje ale superowo :)
dziewczyny przepraszam ale jeszcze nie doczytalam wszystkiego ale z gory wielkie gratulacje dla pociech za nastepne postepy .... :ico_brawa_01: za wszystkie zdjecie ...nasze babelki sa takie slodzio ze szok ....i wielkie buziaki i wszystkiego co najnajnajnajnaj dla wszystkich maluszkow
w skrocie u nas ....mielismy maly wypadek tzn.:czyscilam malemu uszka patyczkami (dziewczyny prosze was nie robie tego )i maly sie poruszyl tak nieszczesliwuie ze zachaczyl patyczek go w uszku ...mielismy krew nerwy placz wizyty u laryngologa nerwy i jeszcze raz wielkie nerwy ....to tak w skrocie pozatym po uszku przyplatala sie 3 dniowka ....czyli najpiewr goraczka a pozniej wysypka i stad bylo moje pytanie o objawy rozyczki ...a tak pozatym maly zrobil sie traszny zlosnik jak czegos nie dostanie lub cos jest nie po jego mysli to tupie w miejscu a pozniej zlosc zamienia sie w placz...oczywiscie bez lez wiec wiadomo ze nic dziecku nie jest
poaztym ostatanio budzi sie rowno o 2 w nocy i nie moze dalej spac i placze przez sen i ciezko go uspokoic .zwalam to na zeby bo pojawily sie nastepne wiec teraz mamy 11 perelek a 12 w najblizszym czasie :) ...a wazy prawie 12 kg:)
na spacerki chodzimy za raczke ...maly ostatnio ma etap uciekania i odwraca sie i patrzy czy go gonimy ..... :ico_olaboga:
no maggie masz racje niedlugo wielki dzien ...pewnie bedze go z naszej trojki najbardziej przezywac :ico_placzek: napewnoe sie rozkleje :)
ale imprezke malemy robimy dopiero 15 lipca ...
lece baboski bo jak mnie nie bylo to nie a teraz to pol strony naklikalam
jeszcze raz wszystkiego dobrego i wielkie buziaki dla pociech no i pozdrowienia dla was :ico_oczko:
moze uda mi sie doczytac

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości