Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 lut 2012, 11:02

cześć :-)

ale paskudna dzisiaj pogoda :ico_olaboga: jesteśmy sami z Krzysiem, bo mężowi trafił się nagły wyjazd-do Zielonej Góry, kasa potrzebna więc pojechał :ico_sorki: Krzysiu zalicza już drugą drzemkę. Cały czas bardzo kaszle ten mój perdzioch i gra mu wszystko w klatce piersiowej, jutro idziemy do kontroli :ico_sorki:

Murchinson poczytałam i pooglądałam, na tą chwilę podoba mi się fotelik Cybex Pallas jest do 36kg i rozkłada się. Ja mam mamę kilka bloków dale-zawsze mogę zadzwonić i poprosić o pomoc, szczególnie teraz jest to ważne jak jest młody.

Wiola ale się nachorują te Twoje chłopaki :ico_olaboga: zdrówka dużo :ico_sorki:

Mariola zdrówka dla Igorka :ico_sorki: i :ico_brawa_01: za 9 miesięcy :ico_brawa_01:

Ania ja też się wpraszam na placki :-D nie mam nic na obiad i nawet zakupy nie zrobione, muszę poprosić mamę, żeby przyszła do Krzysia a ja na zakupy wyskoczę. Czekamy na filmiki :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 lut 2012, 11:03

Część dziewczyny!

Wczoraj wieczorem prawie zawału dostałam.
Maksio zasnął na naszym łóżku, bo w łożeczku ciągle wstawał, położyłam go u nas i zasnął. Leżał na środku między poduszkami pod kołdrą. Zwykle jak się budził to sobie usiadł i wołał albo kwilił i go słyszałam. Nie wiem co mu się stało, ale zaczął na głowie pełzać po tym łóżku dotarł na skraj, usłyszałam go to poszłam do pokoju i w chwili gdy mijałam próg zobaczyłam jak spada na główkę :ico_olaboga: :ico_olaboga: Jak krzyknęłam, K zasnął na kanapie tak się zerwał jakby się paliło. Ja szybko Maksia na ręce wzięłam, a on oczy jak 5 zł i zdziwiony co ja tak krzyczę :ico_sorki: Kompletnie nic mu się nie stało, nawet nie zapłakał :ico_sorki: A ja miałam w tej sekundzie najgorsze myśli :ico_sorki:
Później starałam się przeanalizować jak on to zrobił no i główką musiał się oprzeć na boku łóżka i fik zrobił fikołka bo upadł na plecki, dzięki temu główką nie uderzył o podłogę :ico_sorki:
Do 2 zasnąć nie mogłam, bo cały czas o tym myślałam. Ryczałam jak wół jak mogłam go nie dopilnować :ico_sorki: Nigdy przez sen nie przemieszczał się po łóżku :ico_szoking:
Jeszcze mówię do K, " Coś mu jest, on nie płacze, on powienien płakać, Kuba coś mu jest, musimy jechać na pogotowie"- w jakimś szoku byłam! Tą Małą Madzie miałam przed oczami.

Nocka pod względem pobudek była ok, ale ja znowu nie spałam, bo co chwila się budziałam i szłam do łóżeczka sprawdzić czy wszystko z Maksiem ok :ico_sorki:

Ja chciałam dzisiaj jechać do miasta, ale podobnie jak u Was, mży, jest mokro i nieprzyjemnie. Nie pogoda na spacer, ani zakupy. Dziś postna środa, więc na obiad ziemniaczki z gziczkiem :-) K na wyjeździe, zje w trasie. Mam nadzieję, że zrezygnuje ze schabowego i skonsumuje jakąś rybkę, dwa dni w roku tylko jest ścisły post :ico_sorki:

Maksio śpi a ja posprzątałam i się nudzę.

Mariola, :ico_brawa_01: dla Igorka. A z tą wysypką dziwne, może rzeczywiście coś zjadł, nie dawałaś nic nowego?

Aniu, czekamy na filmiki. Milenka ładne postępy czyni :ico_brawa_01:

Nie lubię takiej pogody, czekam na słońce, muszę podładować akumulatory :ico_sorki:

[ Dodano: 22-02-2012, 10:07 ]
markotka, ja też nic w lodówce nie mam, ale chyba mi zakupy nie wydadzą, w taką pogodę nigdzie się nie ruszam :ico_sorki:
Bidulek z Krzysia coś się doleczyć nie może :ico_sorki: Zdrówka dla niego :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lut 2012, 11:18

na tą chwilę podoba mi się fotelik Cybex Pallas
Nam też się cybexy podobają ale Mateuszowi nie-nie chciał siedzieć z tą poduszką bezpieczeństwa bo wymusza ułożenie rąk. Wczoraj, jak byłam na jodze D wsadził małego do tobiego i po tym jak się rozsiadł jak na tronie to nie dał się wyjąć-dopiero po jakiś 20 min. bo zobaczył butelkę mleka :ico_haha_01:
Koroneczka :ico_pocieszyciel: współczuję przeżyć. Może uda Ci się zasnąć w dzień razem z Maksiem.
Ja naleśniki zrobię na obiad.

[ Dodano: 22-02-2012, 10:19 ]
Nie lubię takiej pogody, czekam na słońce, muszę podładować akumulatory :ico_sorki:
Ja też. Podobno jeszcze tylko 2 tyg. i cieplutko już ma być :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lut 2012, 11:20

Murchinson , markotka to zapraszam na placuszki :-D
Cały czas bardzo kaszle ten mój perdzioch i gra mu wszystko w klatce piersiowej, jutro idziemy do kontroli :ico_sorki:
biedaczek,niech zdrowieje szybciutko :ico_sorki:

Koroneczka, :ico_szoking: musiałaś się nieźle wystraszyć,ważne,że Krzysiowi nic się nie stało :ico_sorki:


uprzedzam,że od jutra może mnie nie być na forum,bo modem zawożę do naprawy,ale jak znajdę zastępczy albo oni mi dadzą to wejdę,w razie co filmiki dodadm jak u rodziców jutro będę,bo u mnie i tak takiej możliwości nie ma z tym netem :ico_sorki:
tak więc nie martwić się o nas :ico_oczko:

[ Dodano: 22-02-2012, 10:21 ]
Podobno jeszcze tylko 2 tyg. i cieplutko już ma być
no zapwowiadają już nadejście wiosny :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lut 2012, 11:30

no zapwowiadają już nadejście wiosny :-D
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 lut 2012, 12:44

niunia już wstała teraz szaleje po podłodze :-D :-D

zupka już gotowa,pranie się zaraz skończy więc troszkę lenistwa :ico_oczko:

Hania zawzięcie sobie maluje,normalnie żyć nie umierać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

22 lut 2012, 13:06

Koroneczka nie przejmuj się mój młody zrobił mi kiedyś taki numer ale dawno dawno tyle że spał w wózku no to ja szybciutko do kuchni wodę na kaszkę nastawić a tu słyszę tylko łup... wstał na śpiocha i wypadł z wózka prosto na szacowną głowę, najpierw sie zdziwił takim obudzeniem potem popłakał jakieś 10 sekund i poszedł spać dalej...Ale panikę miałam okropną po 2 minutach się opanowałam jak zobaczyłam że wszystko ok...
Takie małe dzieci to mają to samo co pijani ludzie... my byśmy sie zabiły upadając z wysoka a oni ze leca bezwładnie to nic im sie nie dzieje :ico_haha_01:
Najważniejsze że nic sie nie stało a dziecko im bardziej mobilne to takich przygód czeka nas coraz więcej :ico_sorki:

Ania to czekamy na filmiki... ja nie mam czym zrobić teraz i ubolewam nad tym że tyle rzeczy nie będzie uwiecznione

Markotka zdrowia dla Krzysia... ech wszyscy chorują

No właśnie apropopo tej alergii Igorka to nic nowego sie nie pojawiło ani w jedzeniu ani w kosmetykach dlatego jestem w :ico_szoking:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 lut 2012, 16:02

Byłam w sklepie-jakie kolejki :ico_szoking: najpierw do stoiska mięsnego, później do kasy :ico_sorki:
Krzysiu właśnie 3 drzemkę zalicza.
Nawiedziła nas dzisiaj pielęgniarka środowiskowa, zmierzyła Krzysia i aż nie mogłam uwierzyć, że ma 80cm :ico_szoking: główka 47, klatka 49.

Koroneczka ale Maksio Ci stracha napędził :ico_olaboga: najważniejsze, że nic się nie stało :ico_sorki:

Murchinson czytałam sporo opinii o cybexie, część dzieci lubi tą blokadę, inne nie, na pewno wcześniej Kinia przymierzymy i musimy też sprawdzić czy pasów nam starczy, bo podobno w niektórych autach brakuje. Fajnie, że Maksiowi fotelik przypadł do gustu :ico_brawa_01:

Mariola daj znać po lekarzu :ico_sorki:

Ania pyszne placuszki :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 lut 2012, 16:13

musimy też sprawdzić czy pasów nam starczy, bo podobno w niektórych autach brakuje.
I w niektórych plecy fotelika nie pasują do kanapy i nie da się stabilnie zamontować. Na pewno coś wybierzecie.
Fajnie, że Maksiowi fotelik przypadł do gustu :ico_brawa_01:
:ico_haha_01: Maksiowi to nie wiem, ale Mateuszowi tak.Wysoki chłopak z Krzysia. U nas środowiskowa była raz, miała być w grudniu ale do dziś nie dotarła.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 lut 2012, 16:36

U nas słoneczko zaświeciła, chyba wiosna zagląda do okienka :ico_brawa_01:
Idziemy na spacer, bo Młody gada gada i zasnąć nie chce, we wózku zaśnie raz dwa.

Miałam gości, dwie koleżanki wpadły, niedawno pojechały, czas przynajmniej zleciał. :ico_sorki:

Mariola, masz rację... nawet jakiś lekarz się wypowiadał jak była akcja z tą Małą Madzią, że niemożliwe, żeby od takiego upadku zmarła- a jednak! Różnie bywa... ale o swoje dziecko zawsze strach, ja przed oczami miałam najgorsze, ale na szczęście kompletnie nic się nie stało :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości