elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

09 mar 2012, 21:26

a ma taka obwódkę czerwoną a w środku jest jasny i taki szorstki? jeśli tak to liszaj
jutro sprawdzę, ale chyba bardziej jak czerwony placek i już

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

09 mar 2012, 22:24

dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie :ico_wstydzioch: :ico_sorki: :ico_sorki:
Widzę, że tu też prawo serii jeśli chhodzi o choroby. My też dopiero co się wykurowalismy :ico_sorki: Kubucha to w sumie jeszcze pokasłuje.
Aguś, ja podpisuje się pod wypowiedziami poprzedniczek...nie rób sobie wyrzutów. Przecież nie zostawiłaś Olisia samego na pół dnia, to była chwila nieuwagi. Mi Kuba tez spadł z łóżka w sypialni dosyc niedawno. Był opatulony w kołdrę, nawet nie wiem jak to się stało...wyszłam na sekundę po kubek do kuchni. Bartek jakoś się uchował bez takich wypadków :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 mar 2012, 22:55

Dobry wieczór!

izuś widać,że pracujesz, bo zdecydowanie mniej Cię na forum. Trochę szkoda, ale fajnie,że praca jest. No ktos musi pracować na nas bezrobotnych, hehe...
A jak tam mężu, nie rozpuszcza dzieci? :ico_haha_01:

kwiatunio no kurujcie się :ico_sorki:
Kurde, zawsze się coś przypląta...

Myśmy dziś po przedszkolu odwiedzili Zuzi koleżankę, bo chorowała i długo sie nie widziały.
Dostałyśmy kolejne zaproszenie na urodziny, trzecie :ico_haha_01:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

09 mar 2012, 23:03

A ja pakuję właśnie przesyłki.Bo dziś kolejne rzeczy się sprzedały i jutro P będzie w mieście to wyśle. Mała śpi w łóżeczku ale co jakiś czas się budzi i kaszle.
Ja jak tylko popakuję to idę spać bo nocka była ciężka i jestem bardzo niewyspana.

[ Dodano: 10-03-2012, 08:58 ]
A na forum cisza jak makiem zasiał.
Nocka u nas ciut lepsza od poprzedniej.
Teraz P mała inhaluje .Potem pojedzie na zakupy i kupi mi 2 czekolady.Wieczorem zrobię owoce i rozpuszczę czekoladę i takie coś będziemy wcinać.

A teraz zabieram się do pracy ,znaczy porządków.

Iii oczywiście stawiam torcika :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesięcy mojej córci.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 mar 2012, 12:31

witam,

ja wstałam o 7, posprzątane, pranie zrobione, poprasowane, teraz kawusia a koło 12.30 idę z dziewczynkami na spacer :ico_sorki: Iza wstała dziś o 5.30 :ico_placzek: prawie całą noc spała z nami w łóżku bo chyba ją wszystko swędzi i bardzo popłakuje przez sen :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 mar 2012, 13:34

posprzątane, pranie zrobione, poprasowane, teraz kawusia a koło 12.30 idę z dziewczynkami na spacer
No to szybciutko się wyrobiłaś . A powiedz mi bo ty zawsze wcześnie masz już wszystko porobione , Iza jest taka grzeczniutka ze ty możesz sobie sprzątać a ona sama się bawi ??
Moja w sumie grzeczna tez jest ale jednak potrzebuje by ktoś z nią był, pobawił się powygłupiał. Bawi się nie raz sama ale nie trwa to godz czy więcej.

U mnie w sumie też już wszystko porobione.Zostało mi tylko odkurzyć ale mała ma teraz długą drzemkę chyba bo śpi od 2 godz więc nie będę kusić losu.Zazwyczaj jej to nie przeszkadza że tłukę się odkurzaczem ale bidulki mi szkoda bo budzi się często w nocy przez katar i niech sobie teraz odeśpi.Jak wstanie to wezmę ja do bujaka i odkurzę,lubi patrzeć jak to robię.
Teraz piję szybciutka kawkę .
Na spacerek chętnie bym poszła z mała bo słonecznie jest ale jeszcze chyba dziś i jutro sobie daruję. Pokaszluje mi troszku i tak bardzo dużo jej się wtedy odrywa. A katar po pas ma taki gęsty.
Na szczęście gorączki nie miała więc mam nadzieje że wyzdrowieje mi bez antybiotyku.

[ Dodano: 10-03-2012, 16:07 ]
A tu znów cisza.
Ja mam wszystko porobione. Obiadek zjadłam teraz.Wykapałam się i czas na labę z niunią. A was nie ma.

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

10 mar 2012, 17:16

Iii oczywiście stawiam torcika :ico_tort: :ico_tort: za 5 miesięcy mojej córci.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszystkiego co najlepsze dla Lilci.

U nas leniwie sobota leci na sprzątaniu i tv. Spaceru dziś nie zaliczymy bo od rana pada.

[ Dodano: 10-03-2012, 16:18 ]
Iza wstała dziś o 5.30 :ico_placzek: prawie całą noc spała z nami w łóżku bo chyba ją wszystko swędzi i bardzo popłakuje przez sen
Bidulka :ico_placzek: . Czemu te dzieci tak muszą się męczyć.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

10 mar 2012, 20:52

szkieletorek zdrówka dla Lilci i brawa za 5 miesięcy:-)

My dziś sprzątaliśmy, potem spacerek, gofry, a teraz jeszcze ciasto na jutro robiłam :-)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

10 mar 2012, 21:18

my jednak nie byliśmy na spacerze bo się rozpadało :ico_noniewiem: Iza śpi od 19 :ico_sorki: ja już wykąpana, jednym okiem oglądam na 2 Bitwę na Głosy :ico_oczko:
matko jak Ją wysypało :ico_placzek: nawet ma na pi..... :ico_placzek: :ico_placzek:

wstawię kilka nowych fotek :ico_wstydzioch:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

10 mar 2012, 21:37

matko jak Ją wysypało :ico_placzek: nawet ma na pi..... :ico_placzek: :ico_placzek:
Ojej bidulka .Pewno ja to bardzo swędzi .
A drapie się ?
Moja drapie się strasznie aż do krwi .Obcinam jej co chwila paznokcie na jak najkrótsze by nie miała czym ale to mało daje. Jak jej założy niedrapki to się złości bo nie może niczym się bawić ani nic mieć w rączkach .

Lili zasnęła jakoś o 19:30 ale słyszę w niani że kaszle co chwilka. W dzień mało co pokaszluje a w nocy przez sen ja męczy ale to tak na początku jak zaśnie a potem już nie.
Powiedzcie mi czy gdyby miała zapalenie płuc to jakie są obawy ?Miała by gorączkę?

[ Dodano: 10-03-2012, 20:40 ]
Aaaaaa kwiatunio zapomniałam napisać śliczne zdjęcia a twoja mała, no właśnie wcale nie taka mała.Gdyby nie suwaczek to nie powiedziałabym że ona ma tyle tylko miesięcy.Wygląda na bardzo duża dziewczynkę i chyba te włoski jej tak dodają latek.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość