Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 16:54

Na dworze fajnie chodzi. po chodniku czy po trawie nie ma problemu :))
W domku tez raczej w skarpetkach. Po domku ma befado i sa fajne. Kupiwalismy je, bo jak bylismy u tesciow to tam bardzo zimna podloga. Na dwor jej kupilam z Korneckiego. Mam je sprawdzone, bo Bartus tylko w nich smogal bardzo dlugo. Maja bardzo fajne butki sandalki i zimowe.
Moja siostra chce kupic Antosi na roczek kombinezon na zime. Co polecacie?!

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 16:55

U nas tylko panele i kafelki - dywanów nie mamy.
to może ciepłę skarpetki antysposlizgowe? Bo jednak jak dziecko uczy sie chodzic to powinno boso,zeby wyczuc podloze. Buty powinno sie zakladac tylko wtedy gdy juz naprawde trzeba czyli na dwór. bosa stópka się lepiej kształtuje :-)
No to po wymądrzałam się trochę...sory :-)

Lece sie polozyc bo głowa mi pęka...
Ja sie z toba zgadzam :-)

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

14 wrz 2013, 17:01

Kasiala zakladasz Kajce spineczki lub opaski? Chetnie chodzi? Antosia nawet chetnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 17:10

asiala zakladasz Kajce spineczki lub opaski? Chetnie chodzi?
Nom zakąłdam jej gumeczki do włosów w Pepco kupiłam takie superaśne cieniutkie i śmiga w nich :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 19:05

Bo jednak jak dziecko uczy sie chodzic to powinno boso,zeby wyczuc podloze. Buty powinno sie zakladac tylko wtedy gdy juz naprawde trzeba czyli na dwór. bosa stópka się lepiej kształtuje :-)
No to po wymądrzałam się trochę...sory :-)
E-tam...dobrze gadasz! Nóżka się najlepiej na boso kształtuje ale ja zauważyłam że jak dzieciaki śmigają boso lub tylko w skarpetach to na drugi dzien mają smarki do pasa :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Najczęsciej zakładam im na jedne skarpety , drugie grube z atypoślizgiem...no chyba że latem, to latały jednych.
Na dwor jej kupilam z Korneckiego. Mam je sprawdzone, bo Bartus tylko w nich smogal bardzo dlugo. Maja bardzo fajne butki sandalki i zimowe.
Ja też polecam Korneckiego. Bardzo ładnie profilowane, ze skórki no i cenowo tańsze niż Bartki itp.

Tymek źle znisi skutki poszczepienne....ja już też rady nie daję...dziś 3 dzień...oby ostatni :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 19:15

a mały u nas od zawsze boso śmiga,a katar dostal ode mnie i dopiero teraz mu skarpety wlozylam :-) Odkad zaczal raczkowac to zawsze na bosaka i od lutego do teraz zdrów jak rybka.No,ale wiadomo,to zalezy od dzieci.;-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 19:38

Maksio zasuwa w skarpetkach antypoślizgowych cały czas w domu. Na bosaka bardzo rzadko mimo że ciepło mam w domu i ciepłą podłogę ale jakoś wg mnie nie przyjemnie tak. Na dworze też na bosaka chodził jak ciepło było bo nie chciał w butach dopiero teraz juz mus w butach ale prawą stópkę ma taką że ciężko mu się but zakłada. Tak paluszki podkurcza.
Nie słyszalam o tych butach korneckiego muszę popatrzeć.
Meggi a za jaką kwotę ten kombinezon miałby być?

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Letnie dzieciaczki 2012

14 wrz 2013, 22:11

Gosia888 polecam butki Korneckiego, przetestowalam na kazda pire roku. za Antosi butki za kostke na dwa rzepy dalam 94 zł

Kombinezonik nie wiem w sumie za ile chce kupic. Ogkadalm z Tchibo i byl za 180. Mielusmy podobny dla Bartka i byl super! Jak bede na kompie to wkleje fotki

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 wrz 2013, 00:12

meggi właśnie miałam Ci pisać, że tchibo ma super kombinezony.

W sumie teraz mi się przypomniało, że może Tymek na biedę obędzie się bez nowej kurtalki na zimę, bo przecież mam po Joli 2 kombinezony :ico_brawa_01: Jeden całkowity, taka kawa z mlekiem a drugi granatowo czerwony...spodnie na szelkach i kurtala :ico_brawa_01:
Buciki zimowe też mam po Joli porządne, bo ecco...brązowe więc jak najbardziej może nosić...tylko że rozmiar 22, więc mogą być ciut za duże, chociaż do zimy jeszcze troszkę.
Odkad zaczal raczkowac to zawsze na bosaka i od lutego do teraz zdrów jak rybka.No,ale wiadomo,to zalezy od dzieci.;-)
Może dlatego moje tak często smarkają. Ale ja też zmarzlak jestem i boso o tej porze roku już też po domu nie chodzę bo mi zimno :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

15 wrz 2013, 11:51

tez musze obczaić te buty Korneckiego... widziałąm je na allegro ale wolała bym na zywo obejrzeć... znacie moze sklpoey w jakich bywają?

Co do kombinezonów to dostałam w spadku bo M siostrzenicy więc nie kupuje mam dwa jeden 2 częściowy a drugi 1 częściowy :-)
u Nas Kajka całe lato na bosaka przelatała jednak teraz jest za zimno zwłaszcza ze mi jest zimno w stopy to co dopiero dziecku.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość