leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

10 gru 2010, 21:26

Ja też planuję mojej córci jakiegoś grajka na święta kupić,bo też uwielbia muzyczki i dźwięki.a na urodziny to już nie wiem co.
ja Marcelowi nie kupuje prezentu, tzn mam dla niego drobiazg, szklanke z Kubusiem Puchatkiem i ksiazeczke :ico_oczko:
od babci dostanie rowerek a od chrzestnej konika na biegunach :ico_oczko: od reszty nie wiem
a na urodziny moze cos mu kupimy w PL ale nie mam za bardzo pomyslu :ico_noniewiem:

A my dziś zaliczyliśmy wypad w trójkę na pizze
super :ico_brawa_01: no i fajnie ze Natalka grzecznie dala wam zjesc :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

10 gru 2010, 22:14

Wow dziewczyny, ale się rozpisałyście :ico_szoking: Ja dziś zabiegana na maxa :ico_olaboga: Do południa wybierałam zdjęcia i robiłam kolaż zdjęć Justynki. Będziemy wywoływać w formacie A4 i damy pod choinkę dla mojej babci :-D Myślę że się ucieszy, bo jest zapatrzona w swoje dwie prawnuczki jak w obrazek :ico_haha_01: Potem mąż wrócił z pracy i ruszyliśmy na zakupy. Sypało nieźle, przez te dwa dni siedzenia w domu zrobiły się takie zaspy że aż nie mogłam uwierzyć :ico_szoking: Po skończonych zakupach był czas na basen.

anusiek, kurcze, ale nieciekawie z tym Piotrusiem, daj znać co Ci powiedzieli lekarze :ico_sorki: :ico_sorki:
leona, taki gipsowy odcisk zrobiliśmy małej jak miała 7-mcy (dostała od chrzestnej na dzień dziecka. Ale my zrobiliśmy tylko stópkę. Oczywiście próbowaliśmy na śpiocha, ale niezbyt nam szło. trzeba tylko uważać, bo bardzo szybko twardnieje i w ten sposób jedną próbkę zmarnowaliśmy :ico_wstydzioch:
madzia91917@, witam nową koleżankę :ico_brawa_01: Biedna ta twoja córcia, tak się męczy z tymi kupkami :ico_szoking:
anetka607, no zdjęcia Klary rewelacyjne, ślicznie wygląda w tej sukienusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
geheimnis, ale super, ze wyjście na pizzę się udało :-D No a Natalka baaardzo grzeczna :ico_brawa_01:
Patrycja.le, witaj, zaglądaj do nas częściej :ico_sorki: Fajnie, że synek juz sam sypia w łóżeczku, a co do spania na kołdrze to u nas jest to samo, oprócz tego Justynka wędruje po całym łóżeczku :ico_haha_01:
inia1985 , z tym dyskiem to naprawdę dobry pomysł, zwłaszcza gdy tak często wam się komputery psują :ico_olaboga:
graz1974, ale ten katar się przyczepił do tych twoich maleństw. A powiedz jak tam kuracja u Szymonka??
dorotaczekolada, ja się wcale nie dziwię, że nie masz czasu, przy dwójce chorych dzieci. Dużo zdówka dla Was :ico_sorki:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

10 gru 2010, 22:15

Patrycja.le, wpadaj do nas częściej. Szkoda, że Kacperek często choruje, może to faktycznie alergia :ico_noniewiem: Super zdjęcia twoich chłopaków w podpisie :-D

madzia91917@, biedna Nikolka z tymi zaparciami :ico_noniewiem: Szkoda, ze nie ma na to innej rady niż ta operacja. Ja jestem w okolic Wrocławia, w sumie to każda z nas jest z innej części Polski :ico_oczko:

leona, Wiki też zwykle chodzi na drugą drzemkę koło 14-tej, dziś tak jakoś szybciej ją znużyło. Stanęła przy łóżeczku i zaczęła się domagać, żebym ją włożyła. Po chwili już spała :ico_oczko:

anetka607, ale słodko Klara wyglądała :ico_brawa_01: Też jestem ciekawa co Tusia złapie pierwsze :ico_oczko:

geheimnis, super, ze Wam sie udała wypad na pizzę :-)

Ja już wykąpana i zmykam spać, bo jakoś tak ostatnio strasznie zmęczona chodzę. Ciągle myślę tylko o tym kiedy ten mój R. wróci. Dziś mi napisał, że możliwe, że będą musieli zostać 3-4 dni dłużej. Mam nadzieję, że jednak tak nie będzie :ico_sorki: W poniedziałek już ma mi podać ostateczny termin powrotu

[ Dodano: 2010-12-10, 21:17 ]
Będziemy wywoływać w formacie A4
też fajny pomysł :-)

madzia91917@
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1235
Rejestracja: 02 lis 2010, 14:22

10 gru 2010, 22:39

Shivia- ja tez dla dziatkow ide z mala do fotograla zeby zrobil zdjecia i w anty rame mysle ze bedzie to swietny pomysl pod choinke.
Moje dziecko juz spi od 19.30 wiec mam spokoj do 9 rano :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

10 gru 2010, 22:43

trzeba tylko uważać, bo bardzo szybko twardnieje
dzieki za info :ico_sorki:
a ja zobaczylam ze w pakiecie sa jeszcze farbki i mozna to wszystko pomalowac :ico_haha_01:

a co do spania na kołdrze to u nas jest to samo, oprócz tego Justynka wędruje po całym łóżeczku
Marcel tez po calym lozeczku wedruje, rozkopuje, sie, dlatego znowu koldre schowalam i ma tylko cienki kocyk :ico_haha_01:

Sypało nieźle, przez te dwa dni siedzenia w domu zrobiły się takie zaspy że aż nie mogłam uwierzyć
u nas znowu pada deszcz :ico_szoking: jutro ma byc 6stopni na plusie :ico_puknij: a w poniedzialek -6 :ico_puknij: :ico_noniewiem:
Po skończonych zakupach był czas na basen.
i jak tam Justynka radzi sobie w wodzie??
Stanęła przy łóżeczku i zaczęła się domagać, żebym ją włożyła. Po chwili już spała
o jaka madra dziewczynka :-D

[ Dodano: 2010-12-10, 21:44 ]
wiec mam spokoj do 9 rano
tak dlugo Nikola spi?? super :ico_brawa_01:

ide z mala do fotograla zeby zrobil zdjecia i w anty rame mysle ze bedzie to swietny pomysl pod choinke.
pewnie ze dobry pomysl :ico_brawa_01:
ja mam kalendarze dla dziadkow :ico_oczko:

madzia91917@
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1235
Rejestracja: 02 lis 2010, 14:22

10 gru 2010, 22:47

A gdzie zamawialas taki kalendarz ile kosztuje ??

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

10 gru 2010, 22:50

ja zamawialam w firmie w ktorej wywoluje zdjecia
bys musiala poszukac
bo ja w Szwecji zamawialam :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-10, 21:52 ]
sama w domu dopasowalam fotki do kazdego miesiaca i zamowilam przez neta :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

10 gru 2010, 23:16

Ja już wykąpana i zmykam spać, bo jakoś tak ostatnio strasznie zmęczona chodzę.
dobranoc :-D
Ciągle myślę tylko o tym kiedy ten mój R. wróci.
oby wrócił zgodnie z planem :ico_sorki: :ico_sorki:
Moje dziecko juz spi od 19.30 wiec mam spokoj do 9 rano :ico_brawa_01:
wow, to nieźle. A moja jeszcze biega, a wszystko przez to że wracając z basenu 40 minut pospała (to było po 18 :ico_wstydzioch: )
a ja zobaczylam ze w pakiecie sa jeszcze farbki i mozna to wszystko pomalowac :ico_haha_01:
u nas są w kolorze różowym i niebieskim :-)
u nas znowu pada deszcz :ico_szoking: jutro ma byc 6stopni na plusie :ico_puknij: a w poniedzialek -6 :ico_puknij: :ico_noniewiem:
takie zmiany są najgorsze :ico_chory:
Shiva napisał/a:
Po skończonych zakupach był czas na basen.
i jak tam Justynka radzi sobie w wodzie??
ma straszną radochę. Dzieciaki pływają już w rękawkach, ale nadal trzeba je trzymać.

[ Dodano: 2010-12-10, 22:19 ]
A i jeszcze wiadomość z ostatniej chwili, nareszcie przebiła się pierwsza 4, a druga jest już bardzo blisko. Może wreszcie Justysia będzie miała chwilę wytchnienia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

11 gru 2010, 00:10

ja tylko sie zamelduje, ze zyje, do niedzieli mamy jeszcze goscia, wiec nie przesiaduje przed komputerem :ico_oczko: a jutro ma jeszcze dodatkowo przyjechac brat meza z rodzinka.
Doczytalam Was, ale nie mam juz sily odpisywac, ale witam Madzie na naszym wateczku, niunia slodka :ico_brawa_01: okropne musi byc takie oczekiwanie na operacje dziecka :ico_chory: zycze duzo zdrowka dla Nikolki :ico_sorki:

Dodam jeszcze, ze Kiara zrobila pierwsze samodzielne kroczki :ico_szoking: :ico_brawa_01: ale na razie byla to jednorazowa akcja :ico_oczko: aha, chyba bede miec jednak kozaki, maz obiecal mi na urodziny :ico_oczko:

sciskam mocno i zycze wszystkim udanego weekendu! :-D

[ Dodano: 2010-12-10, 23:58 ]
leona, zerknelam na strone firmy greenfoot - sa z Hamburga :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

11 gru 2010, 10:50

Dzień dobry dziewczyny :-D

Wiki właśnie poszła na poranną drzemkę. Już śpi słodko chyba, bo ciuchutko jest. Za oknem pada mocno śnieg, nie wieje i jest tylko -2 stopnie, więc dziś sanki zaliczymy :-) Już się doczekać nie mogę kiedy wstanie. W nocy, jak szłam do toalety, to za oknem zobaczyłam stado muflonów, naliczyłam 11, świetny widok :-D

Moja dziewczynka z dnia na dzień jest mądrzejsza, naśladuje mnie ze wszystkim, jestem pełna podziwu. Niedawno narzekałam, że brawo jeszcze nie robi, a teraz robi i to i dużo więcej, moja krew :ico_oczko:

madzia91917@, w empiku możesz zamówić przez internet taki kalendarz.
ma straszną radochę. Dzieciaki pływają już w rękawkach, ale nadal trzeba je trzymać.
super, że chodzicie z Justynką na basen. Ja to jak sójka za morze się wybieram. Wolałabym pójść z mężem, może wyciągnę go jak wróci.
sciskam mocno i zycze wszystkim udanego weekendu! :-D
wzajemnie :-)
maz obiecal mi na urodziny :ico_oczko:
super :-D

[ Dodano: 2010-12-11, 10:01 ]
dziewczyny ruszyła już akcja "kup misia", będę polować na tego Truskawka :-D : http://allegro.pl/my_page.php?uid=1680

[ Dodano: 2010-12-11, 10:06 ]
A słyszałyście o porwaniach dzieci w hipermarketach we Wrocławiu i Legnicy?? Szok :ico_szoking: Jak o tym usłyszałam, to aż ciary mi przeszły...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość