Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 lut 2008, 12:08

Moze masz racje Basiu z tym wzrostem bo ma tak od kilku dni zasypia ładnie a później co chwile zjada całego dydka :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 lut 2008, 13:33

juz zamówiłam :-D plakat znalazłam fajną stronkę www.plakatxxl.pl

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

12 lut 2008, 14:15

WITAM NA POKŁADZIE
I cofam sie do moich zalełosci a jest ich sporo :ico_olaboga:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

12 lut 2008, 14:27

Gaduły. Co usiąde to najpierw trzeba pare stronek przewertować by się zorientować jak i co u was.
Co do spania to ja nie narzekam, bo mój zasypia przeważnie około 20- 21 i śpi do 6 rano później jedzonko i jeszcze śpiny tak do 7-8.
Jutro wybieramy się z mężusiem na zakupy, a Szymonek jedzie do babci bo nie chcemy go ciągnąć z sobą 40 km a pozatym planujemy kupić spacerówke, fotelik samochodowy i może drzwi. Planujemy z balkonik przerobić na pokoik a nasz troche zmniejszyć bo jest duży 30m kw. a przedzielać regałem to nie chce. Bendę miała więcej miejsca bo co dwa pokoje to nie jeden a pozatym wkońcu bende mogła posiedzieć z ludzmi a małego wynieść do sypialni, bo szkrab przy ludziach nie zaśnie.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 lut 2008, 15:03

Ojejku, ale bylo czytania! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_szoking:
No to po kolei, a jesli kogos zapomnialam, ta z gory przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Po pierwsze to dzieki za cieplutkie slowa! przynajmniej wy cieszycie sie, ze tu zagladam, bo ostatnio to tak samotnie mi bylo bez was :ico_oczko:
Justynko, trzymaj sie i nie daj sie, a mezusiowi caluski serwuj na sniadanko, obiad i kolacje! :-D bo pewno cierpi :ico_oczko:
BRAWA DLA WSZYSTKICH DZIDZIUSIOW ZA ZABKI I SUPER FOTKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tez postaram sie cos nowego wstawic! :ico_wstydzioch:
Abegano, moze to rzeczywiscie zabki, bo jak pultynki sa takie... :ico_noniewiem:
Violu wszystkiego naj, naj , naj na ta osiemnastke! :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Latka nam leca, , no ale i tak to ze mnie najstarsza mamuska! :-D
Basiu, biedactwo, ale ci Tadzik szaleje, no i widze, ze pozostale dzidzie maja te same symptomy! No to zafunduje wam troche psychologii... :-D bo to taki okres w ich zyciu juz jest i w zaleznosci od dzidziusow to latwiej albo trudniej mama jest! Ma to zwiazek z tym, ze teraz to juz wiedza, ze istnieja poza mama (dotychczas nie bylo to takie jasne, mala dzidzia mysli ze jest jednym kawalkiem razem z mama! :-D ) Teraz widza, ze mama sobie znika i boja sie , ze to tak zupelnie sobie pojdzie! Trzeba zaczac zabawe w akuku i chowac sie na chwilke!!! Nastepny etap to bedzie jak dzidzia zacznie sie bac obcych, a na przyklad dotychczas to do wszystkich sie usmiechala! Najgorzej to jak niesmiale dzidzi, to jeszcze trudniej jest bo wtedy ryk! Coz zobaczymy co nam maluchy jeszcze wymysla! :ico_oczko: A za moje zboczenie psychologiczne to z gory przepraszam! to tylko po to, zebyscie trzymaly twardo, bo to minie! Sa na to pewne sposobiki, ale to zalezy tez od charakterku dzidziusia, wiec nie zawsze dziala!
Ja mam na to taki sposob, ze od malego, to gdzie ide i ktos chce dzidzie na rece to daje i z duzymi nie mialam klopotow, zobaczymy czy z Amalka tez to da pozytywne skutki! Niedlugo pojdzie troche do zlobka (tutaj mozna nawet jak sie nie pracuje na pol dnia 1-2razy w tygodniu) to sie okaze! :-D

[ Dodano: 2008-02-12, 14:09 ]
A tu moj lakomczuch!
Obrazek

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lut 2008, 16:04

No ja dopiero teraz bo jakos czasu nie było cos naklikac , najpierw teściu był po przywiózł swoje stare meble do nas bo mój tatus chce sobie do piwinicy dac bo on uwilbia miec wsyztsko poukłądene, wiec znosi wsyztskie regały, jakei sie da :-D
później jeszcze teściowa z szwagrem przyjechała zobaczyc jak tam sie Pawełek czuje i sie nie mogła od niego odkleić :-D
a maluszek dzis juz lepiej w nocy miał tylko 37,5 a w dzin na szczescie nei ma wyzej niz 36,5, humorek mu dopisuje wiec jest oki :-D mam nadzieje ze niedługo zabeczek sie jzu całkiem wykluje i bedzie po sprawie :-D do czasu nastepnego zabeczka :-D

Justynko , duzo zdrówka dla twojego mężusia :-D i mam nadzieje ze rączka mu się szybciutko zrośnie, a mój tata tez kiedys miała takie dwa pręty w ręce, naszczescie teraz po latach wszystko działa sprawnie, wiec nie ma się co martwić :-)

Monisiu witamy spowrotem powrotem i miłego czytania :-D

Sandra to udanych zakupów życze, a my tez własnie jesteśmy po remonciku i już mamy drugi pokoik i powiem ci ze rewelacja jest, bo wieczorkiem jak maluszke sobie pójdzie spać to to możemy sobie z mężulkiem spokojnie pogadac, pooglądać TV, już o odwiedzinach nei wspomne, wiec super jest, i gorąco polecam takie rozwiazanie, rozwiązanie jak tylko macie taką możliwość

Aniu super ze jestes z nami spowrotem, powrotem koncu będzie z kim pogadulić,
A ja własnie ostatnio odkryłam tą zabawe w kuku, bo własnie miałam z maluchem problem ze jak tylko zniknełam to ryk był, a zaczęłam mu robić akuku i problem zniknał chociaż za długo te mnie nie może byc
A foteczka super, śliczne Amalia ma oczka :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 lut 2008, 17:40

Hej hej
Tyle sie napisalam i zjadlo mi posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Violu wszystkiego najlepszego duzo,duzo zdrowka,pociechy z dzieci oraz duzo duzo okazji do radosci Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Justynko bardzo Wam wspolczuje i jak mozna Ci jakos duchowo pomuc to wpadaj tu do nas na TT :-D
A u nas dzis lepiej choc ogladalam dziaselko i widac ze zabki sie obnizyly.A moze to byla pogoda jak mowisz Basiu.A jak dzis u Ciebie?

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 lut 2008, 17:56

DZIEKUJĘ ZA ŻYCZONKA Obrazek

A TERAZ WŁASNIE MILENA PAŁASZUJE CHRUPKI KUKURYDZIANE Obrazek
SMAKUJĄ JEJ BARDZO...

A ZAPOMNIAŁAM WAM POWIEDZIEĆ, ŻE NA CHRZCINACH ZAJADAŁA SIĘ BANANEM
NIE ZE SŁOICZKA, TYLKO CAŁYM...TEZ JEJ SMAKOWAŁ...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

12 lut 2008, 18:06

Anula syper, że wróciłaś juz do nas i piękne zdjęcie Amalki :ico_brawa_01:

Moniw witaj z powrotem :ico_oczko:

Sandra udanych zakupków i jak wrócisz to się szybciutko pochwal co kupiłaś :-D

Ula gratuluję ukończonego remonciku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czas najwyższy na te przyjemności (samotne) :ico_oczko:

My byłyśmy dziś na długaśnym spacerku :ico_oczko: Za ciepło nie było ale słonko takie fajne to połaziłyśmy. Eliza właśnie po drzemeczce urzęduje na podłodze otoczona zabawkami :ico_oczko:

A to Eliza w nowych ciuszkach :-D
Obrazek
Obrazek

I mój ukochany śmieszek :ico_oczko:
Obrazek

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

12 lut 2008, 18:56

Piekne zdjecia! A jaka fajna cacunia! :ico_brawa_01:
My tez bylysmy na fajnym spacerku i tez mala fajnie fika sobie z zabawkami, ktore wszedzie sobie leca :-D
Ja tez daje takie surowe owocki! Z regoly jemy razem np jablko skrobie lyzeczka lub banana, a to co nie moge zeskrobac, no to ja sobie koncze! taki podzial i super witaminki sa bez roboty i zmywania! pomarancze tez mala ssie! Juz jej kawwaleczki nie przeszkadzaja i ladnie sobie dziaselkami pracuje :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość