marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 mar 2012, 14:57

Witam:)

kwiatunio super Izunia :ico_brawa_01: Ale ona naprawdę się wydaję jak by była dużo starsza :ico_oczko: ale super jest :ico_brawa_01:

szkieletorek biedniutka ta Lilcia Twoja. Niech wraca szybko do zdrówka

U nas dzisiaj pizga jak w Kieleckim ale słonko świeci byłam z Mała prawie godzinkę na spacerku, gdyby nie ten wiatr to ogólnie wiosna :ico_brawa_01: Mam nadzieję że jutro nie będzie tak wiało. P ma wolne to na jakiś dłuższy spacer by się poszło :-D

aniafs mogła byś jeszcze raz podać ten KRS co już tu raz podawałaś bo będę dziś pity rozliczać to bym wpisała.

Nie wiem czy już Lilci składałam życzenia to złożę jeszcze raz :ico_oczko: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: najlepszego :ico_brawa_01:

Dziewczyny czy dziecko może mieć uczulenia na za twardą wodę??
Bo Oliv po kąpieli w niektórych miejscach ma taką szorstką skórkę, przed kąpielą tego tak nie czuć a po to masakra normalnie :ico_olaboga: I nie wiem czy to coś od jedzenia czy od wody :ico_noniewiem: Proszek cały czas używam ten sam więc to napewno nie od tego :ico_noniewiem: i nie wiem czy iść do lekarza z nią :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 mar 2012, 15:09

my po obiadku, ja z herbatką, ale się naśmiałam z Izy bo leżała na macie na brzuszku i Ona zaczyna co raz lepiej pełzać do tyłu i spełzła na panele i tam tylko odpychanie raczkami i już po meblami ale się cieszyła :ico_brawa_01:
i nie wiem czy iść do lekarza z nią
a wlej kilka razy płyn do kąpania ja mam taki i jak dla mnie rewelacja i mam kremik do ciałka robiony i on aż 7 pln kosztuje i do roku na pewno będę tylko nim smarowała bo iza też miała taką szorstką skórkę :ico_sorki:

Obrazek

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 mar 2012, 17:16

kwiatunio no tylko to Oliatum strasznie drogie jest :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

11 mar 2012, 17:21

kwiatunio super Izunia :ico_brawa_01: Ale ona naprawdę się wydaję jak by była dużo starsza :ico_oczko: ale super jest :ico_brawa_01:
No dokładnie chyba przez tą burzę włosów :)

U nas wiatr okropny, prawie mnie porwał :ico_olaboga: teraz jesteśmy u teściów, Antek drzemie po obiadku :)
kwiatunio no tylko to Oliatum strasznie drogie jest :ico_wstydzioch:
Oilatum może i droższe, ale wydaje mi się, że wydajne ;)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 mar 2012, 17:30

Dziewczyny czy dziecko może mieć uczulenia na za twardą wodę??
Chyba tak.Ale jakie objawy mogą być to nie wiem .
Ale wiem że nie raz my dorośli jak np u kogoś jesteśmy a tam inna twardość wody to się drapiemy i mamy szorstka skórę.

Marcz ty chyba pisałaś że zupką po odmrożeniu sie rozwarstwiła.U mnie to samo się zrobiło ale ja wzięłam zagotowałam , zmiksowałam i znów taka sama się zrobiła.Może to normalne że się rozwarstwia woda od warzyw.

Ja oczywiście jak sie położyłam to mała za 5 min wstała ale P ja wziął i się zdrzemłam dość długo.No właściwie wstałam jakieś 20 min temu więc sporo.

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

11 mar 2012, 17:37

marcz89 napisał/a:
Dziewczyny czy dziecko może mieć uczulenia na za twardą wodę??

Chyba tak.Ale jakie objawy mogą być to nie wiem .
Ale wiem że nie raz my dorośli jak np u kogoś jesteśmy a tam inna twardość wody to się drapiemy i mamy szorstka skórę.
Nie wiem czy to uczulenie, ale skóra może się przesuszać bardzo i robią się takie placki suche, ja tak niestety mam dlatego bez dobrego płynu do kąpieli/żelu/balsamu ma problem.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 mar 2012, 17:54

marcz89 napisał/a:
kwiatunio no tylko to Oliatum strasznie drogie jest :ico_wstydzioch:


Oilatum może i droższe, ale wydaje mi się, że wydajne ;)
no raz jak kupiłam na samym początku to w sumie na 2 miesiące starczyło. No nic chyba będę musiała spróbować czy to coś zmieni :ico_noniewiem:
Marcz ty chyba pisałaś że zupką po odmrożeniu sie rozwarstwiła.U mnie to samo się zrobiło ale ja wzięłam zagotowałam , zmiksowałam i znów taka sama się zrobiła.Może to normalne że się rozwarstwia woda od warzyw.
no ja ja :-) no to dwa razy robota :ico_puknij: to ja wolę już na bieżąco robić... Miało to ułatwić a i tak dwa razy robić trzeba, masakra. Szkoda tylko, że nie spróbowałam tego podgrzać najpierw tylko od razu wyrzuciłam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: bo myślałam że to się zepsuło :ico_zly: :ico_wstydzioch:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 mar 2012, 20:20

Szkoda tylko, że nie spróbowałam tego podgrzać najpierw tylko od razu wyrzuciłam :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: bo myślałam że to się zepsuło :ico_zly: :ico_wstydzioch:
No dla mnie jednak jest mniej pracy niż codziennie gotować malutkie ilości. Ja podgrzałam i na kilka sek włączyłam mikser i gotowe.W smaku takie same jak przed zamrożeniem .

Moja Lili śpi.Zobaczymy jak będzie spać ale pokaszluje mi często i odrywa się jej bardzo.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 mar 2012, 22:06

Cześć :-)

Wieczór się zrobił to wiatr ustał, teraz to można by iść na spacer, a tak to cały dzień siedzieliśmy w domku.
Maciek coś marudny był dziś :ico_olaboga:
No, ale cisza w całym domu, oba boba śpią.

No, mnie tez się wydaje,że takie rozwarstwienie w mrożeniu to naturalna rzecz, tylko pewno niezbyt to wygląda na pierwszy rzut oka. Ale zepsuć to się raczej mogło, przechowywanie przez mrożenie jest chyba najpewniejsze.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 mar 2012, 22:47

Kocura jaki śliczny Maciunio w podpisie.
A my właśnie skończyliśmy oglądać ,,Oszukać przeznaczenia 5,, .I teraz do wc chyba będzie P ze mną chodził.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości