Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lut 2008, 20:21

no hejka, my dzis naszczescie bez goraczki, wiec mam nadzije ze juz to za nami :-D

Kinga śliczne foteczki, najlepsze jest to z uśmieszkiem :-D
a pokoik juz przetestowany :-D

Violu mój maluszek tez uwielbia chrupeczki kukurydziane i owocki, jadł juz bananki, gruszki i jabłuszka i kawałek mandarynki tez juz próbował :-D

A u nas zebolek tez juz na wierzchu :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 lut 2008, 20:57

Ale ladne zdiecia a to ostatnie z usmiechem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa dla Milenki wie co dobre :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 lut 2008, 21:30

dziewczyny teraz zaczyna się jakiś pech u mnie
po pierwsze moje menżo załatwił nam auto, tzn. w sobotę gdzieś pojechał, a potem wrócił i od tej pory śmierdziało benzyną, na dodatek miał gdzieś sprawdzenie co się dzieje, dobrze że w powietrze nie wylecieliśmy
dziś mój tata się wkurzył i z latarką po nocy zrobił obdukcję autka i okazało się, że gdzieś z nad zbiornika benzyna się wylewa, na dodatek z rury tak kopci, że szkoda gadać, a na pytanko czy mój nie widział, jak z garażu wyjeżdżał że dym, stwierdził że nie widział (chyba okulista go czeka!)
normalnie jestem wkurzona, bo autko jak nigdy jest teraz bardzo potrzebne :ico_zly:
na dodatek w ogóle nie kwapi się żeby zabrać samochód do serwisu (bo on pracuje!)
mało tego na tym nowym łóżeczku Wiki zrobiło się jakieś pęknięcie (chyba się rozeschło drewno) i mam je reklamować i już nawet ustaliłam wszystko w sklepie, ale za nic nie mogę paragonu znaleźć, a potrzebny do reklamacji (ja naprawdę nigdy żadnych paragonów nie wyrzucam!), oj fatum jakieś
jakby tego było mało Wiki ma 37,4'C i boli ją brzuszek (już kilka razy była w ubikacji) i trochę ją ciągnie na wymioty, choć na razie się obyło
dziewczyny dziś po prostu mam już dość
dobrze, że choć Tadzik dziś był super i bardzo ładnie spał

violu fajna stronka, a jaki sobie zamówiłaś plakacik ostatecznie? i oczywiście koniecznie wklej fotki jak już zawiśnie na ścianie
brawa dla Milenki za nowe smaki :ico_brawa_01:
aniu trochę psychologii jeszcze nikomu nie zaszkodziło
a twój mały łakomczuszek jest słodziutki i wcale nie taki najmniejszy i jak ślicznie w foteliku do karmienia siedzi
pomarańcze? u nas są na liście zakazanych produktów dla takich maluchów
joasiu u nas też lepiej dziś było, zdecydowanie na plus i nawet Tadzik dał mi podrzemać do 8 rano, a zazwyczaj to od 6 się awanturuje, a tak ładnie się bawił w łóżeczku od 7
kingo widać Eliza zadowolona z nowych ciuszków, bo uśmiech od ucha do ucha
uleńko :ico_brawa_01: dla Pawełka za ząbeczek i zdrową dietkę

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lut 2008, 22:27

oj Basiu wspólczuje, dzis chyba jakis taki dzionek, bo wszyscy dzis cos narzekaja :ico_noniewiem: ja juz tez ledwo żywa, bo cały dzionek odwiedziny miałam, normalnie drzwi nam sie nie zamykały :-)
a co do Wiki to moze złąpała grype jelitowa, to słyszałam ze teraz cos panuje :ico_noniewiem: życze szybkiego powrotu do zdrowia :-)
a męzulka to ja bym na weeknd do teściów wysłała za kare :ico_zly: albo do pracy na nogach wysłała :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 lut 2008, 22:32

niestety do pracy to on busem firmowym jeździ, więc ten pomysł odpada
a z pomysłem do teściów, to mi się podoba
zresztą dziś są jego mamy urodziny i póki co jeszcze nie dzwoniliśmy, choć on o niczym innym nie mówił od przyjścia z pracy
a co do Wiki, to ja mam nadzieję, że to grypa jelitowa, a nie rotawirus, bo objawy są takie same, tylko w tym drugim przypadku lądują dzieciaki w szpitalach

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

12 lut 2008, 22:43

Ojojoj Basiu to sie nie dziwie ze masz dzis dosyc :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Wspolczucie no ale dobrze ze zauwazyliscie z tym samochodem bo nie chce myslec ......... :ico_noniewiem: A Tadzio jak meszczyzna stanal na wysokosci zadania brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Dla Wiki :ico_chory: zdrowka :ico_tort: Trzymaj sie basiu :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lut 2008, 22:45

oj Basiu trzymam kciuki zeby to jednak było grypka, albo jakas nistawnosc i szybko malucha wróciła do zdrowia i uwazaj na Tadzika zeby nie złapał :ico_noniewiem:
oj biedaczek ten twój maż nie pamieta numeru do mamusi :ico_olaboga:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 lut 2008, 22:47

joasiu no ja też nawet nie chcę sobie wyobrażać co mogłoby się stać przez bezmyślność mojego męża
na szczęście ktoś nad nami widać czuwa
ok, ja zmykam na kolacyjkę i do spanka, bo nie wiem jaka nocka mnie czeka

[ Dodano: 2008-02-12, 21:48 ]
ula wyrwany ze snu, pewnie wyrecytowałby go z pamięci, a do mnie pewnie nie pamiętałby
pa, pa

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 lut 2008, 22:48

to miłej nocki Basiu, słodkich snów i dużoooooooooooo zdrówka :-D

[ Dodano: 2008-02-12, 21:49 ]
oj te nasze chłopy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 lut 2008, 22:54

oj Basiu, Basiu... :ico_olaboga: jak się wali to na całego.... :ico_olaboga:
wielkie pochwały dla Twojego taty, za to że wykrył usterkę..a własciwie to poważną awarię... :ico_brawa_01:

mam wielka nadzieję, że Wiktorii jak najszybciej przejdzie..i nie będzie to nic poważnego....

dobrze, że Tadzio nie był dzis bardzo absorbujący...

co ja czytam????? twoja teściowa ma dzis urodziny tak jak ja???? ojojojoj

Ula nie gratulowałam jeszcze Pawełkowi zębolka, więc dla Pawełka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a my dzis w domku troszkę gości mieliśmy... :-D :-D :-D

a co do zamówionego obrazka to zamówiłam wydruk zdjęcia na specjalnym papierze fotograficznym 260g/m2 laminowany oraz naklejony na płytę piankową (tzw. foamboard) o grubości 0,5 cm.
Jest to lżejsza i tańsza alternatywa dla antyramy. Produkt jest lekki, trwały i nie wygina się. Jest to rozwiązanie stosowane w galeriach sztuki. Plakat można od razu powiesić na ścianie za pomocą specjalnych haczyków dolączonych do zestawu.
wymiary obrazka to 70x50cm

zastanawiałam się też nad zdjęciem na płótnie...
aha a zdjęcie wybrałam to co mam w podpisie ...to nowe...ostatnie.(wieksze)
Ostatnio zmieniony 12 lut 2008, 22:59 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość