Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 maja 2008, 09:50

Obrazek

witam
melduje sie w dwupaku

a$ka trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy porod,mysle,ze to nastapi juz dzis :-)

u mnie pogoda byle jaka,ale wczoraj tez tak bylo i pozniej sie rozpogodzilo i sloneczko wrecz jak latem ,mam nadzieje,ze dzis tez nas milo zaskoczy i moze jakiego grilla sie zmontuje ,albo wycieczke tym razem gdzie indziej -okaze sie

moj M. lezy jeszcze w lozeczku jak i syn,a ja juz nie moglam sie powstrzymac by tutaj wpasc i zobaczyc czy cosik sie nie `wyklulo` :-D

Moniczko doskonale cie rozumiem i po czesci owszem,moze i ten 1 dzien wolnego ma twoj M.,ale mozna podzielic przyjemne z pozytecznym,mogl was zabrac,albo odlozyc to na inny dzien,kiedy ty juz nie bedziesz sie obawiac,ze nastapi akcja porodowa w momencie gdy go nie ma.
Po za tym dodam wam dziewczynki,ze w zasadzie to z facetami jest tak,ze jak oni maja wolny dzien,to dokladnie go maja,ja pracowalam caly czas do piatku wlacznie,cala ta prawie ciaze,wczesniej tez non stop a jesli mialam dzien wolnego to w domu czekala mnie masa innych rzeczy do nadrobienia i tak naprawdę nie mialam tego dnia wolnego :ico_zly:
Tak wiec uwazam,ze sa samolubni i koniec-pracuja moze,ale po pracy juz nie maja nic do roboty a my tak i tutaj jest wielka roznica :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

widze,ze brakuje nam do meldunku Ewelki,felicity,Malgorzatki

czekamy nas was :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

04 maja 2008, 10:01

ach...co zrobic... taki zywot kobiety... niestety...a do tego zero zrozumienia, wsparcia psychicznego...czasem tylko wystarczy jedno pytanie, nawet rzucone od niechcenia: " jak sie kochanie dzis czujesz"... a tu nic...
bo podobno kobiecie jest w zyciu lzej :ico_puknij: meskie myslenie :ico_puknij:

Emilko, zycze milego dnia i poprawy pogody.. albo najlepiej to wez sobie ja ode mnie- mi dzis nie jest potrzebna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 maja 2008, 10:02

ok i ja uciekam na sniadanko,dla tych co lubia na słodko :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-04, 10:06 ]
MONIKAB fr pisze:bo podobno kobiecie jest w zyciu lzej :ico_puknij: meskie myslenie :ico_puknij:
-oj uwierz mi,ze gdyby mozna by bylo sie z nimi zamienic choc raz na jakis czas to malo ktory dalby rade wszelkim obowiazkom jakie mamy,bolowi,troskom itd
ich wynik koncowy bylby-NIE ZDAL :-D

Emilko, zycze milego dnia i poprawy pogody.. albo najlepiej to wez sobie ja ode mnie- mi dzis nie jest potrzebna :ico_oczko:
-DZIEKUJE
ale nie nastawiaj tego dnia na straty ,wyjdz z Wiktorkiem gdzies,zrelaksuj sie na sloneczku,powdychaj swiezego powietrza,promyki sloneczka dodadza ci energii,olej meza i jego ryby,machnij reka i wymysl cos by spedzic ten dzien rownie milo-W KONCU KOBIETA POTRAFI :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

04 maja 2008, 10:48

Witam!
U nas jak na razie nie ma zmian - wciaz 2w1 :ico_ciezarowka: ale jakby co - bedziemy informowac :-D

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

04 maja 2008, 11:03

Hejka Kochane!
Ja wpadam sie tylko zameldowac :-D Na razie 2 w 1 choc wczoraj niezle skurcze daly mi popalic :ico_noniewiem: Ale jak zwykle falszywy alarm :ico_haha_02:
Dzis jedziemy poza miasto bo nawet ladnie dzis no i festyn mamy w miesci :ico_haha_01: Wpadnijcie potanczymy :ico_haha_02: i zaraz dzieci sie posypia :-)
Wczoraj grill udany u znajomych tak sie objadlam ze w sumie to te skurcze moze nawet z tego :ico_haha_02:
Buziaki i milej slonecznej niedzieli!
Musze was doczytac!Ale to juz chyba jutro zrobie bo dzis korzystam ze mam meza przy sobie :-D

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 maja 2008, 11:09

Ewelina83 pisze:Dzis jedziemy poza miasto bo nawet ladnie dzis no i festyn mamy w miesci
-to zycze milusiego dnia i udanego wypadu na festyn

Ewelina83 pisze:dzis korzystam ze mam meza przy sobie
-korzystaj,korzystaj :-D

to jeszcze Malgorzatki nie bylo??

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

04 maja 2008, 11:38

MONIKAB fr pisze:bo podobno kobiecie jest w zyciu lzej :ico_puknij: meskie myslenie :ico_puknij:


tylko zamieniliby się na jeden dzień zwłaszcza z kobietą w ciąży to od razu zmieniliby swoje nastawienie

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 maja 2008, 14:31

babe_boom pisze:tylko zamieniliby się na jeden dzień zwłaszcza z kobietą w ciąży to od razu zmieniliby swoje nastawienie
-otoz to samo mysle ,oj my biduleńki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

04 maja 2008, 14:41

Witajcie majóweczki.
Na prośbę a$ki piszę wam że jest na porodówce. Rozwarcie ma na dwa palce a skurcze co 7 minut. Od razu mówię że nie mam pojecia o której to napisała bo coś jest u mnie z GG nie tak..to znaczy z godziną. Jak dostanę kolejną wiadomośc to dam wam znać o ile mi mój mały szkrab na to pozwoli. Pozdrawiam Was i trzymam kciuki za szybkie porody.
Codziennie z niecierpliwością zaglądam czy któraś poszła w ślady Zulci

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

04 maja 2008, 14:47

Joanna24, -Asienko dziekujemy za wiadomosc :-) ,trzymamy kciuki za a$ke ,oby szybko jej poszlo a na swiecie pojawil sie zdrowy nowy obywatel tego swiata :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość