Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

11 mar 2012, 23:10

Izunia śpi od 20 :ico_sorki: jednak na spacer nie poszłyśmy bo wiało tak że przy naszym jeziorze głowę by mi urwało :ico_olaboga:
Oszukać przeznaczenia 5,,
bardzo je lubię nawet nie wiedziałam ze jest 5 :ico_wstydzioch:
no tylko to Oliatum strasznie drogie jest
ja go kupiłam jak iza się urodziłam i mam jeszcze do tej pory a chyba ze 2 miesiące Ja w tym kąpałam :ico_sorki: a i dziś zaczęłam 2 szampon dla Izunii

Kocura Bura, zdjęcie przesłodkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 mar 2012, 23:23

Dzięki Dziewczyny :-)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

12 mar 2012, 00:11

Kocura śliczne dzieci i widać, że podobne do siebie :-) .
jednak na spacer nie poszłyśmy bo wiało tak że przy naszym jeziorze głowę by mi urwało :ico_olaboga:
U nas też strasznie wiało, ale wyszliśmy na krótki spacerek.
Niby za tydzień ma być już po kilkanaście stopni na plusie :ico_haha_01: . Czekam z utęsknieniem. Byle deszczu i wiatru nie było :ico_sorki: .

Ja wczoraj porobiłam Erykowi obiadki i też pomroziłam. Kupiłam warzywa za 4 zł i 16 słoiczków mi wyszło :ico_szoking: . Koszt tyle co 1 słoika.
Na razie bez mięska jeszcze. Smak jednak o niebo lepszy od słoikowych.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 mar 2012, 02:10

Kocura Bura, heh świetna foteczka, "mniami mniami siostra'

mój Dorian to Elizkę chce za wszelką cene złapać. No teraz gości mamy to nawija jak oszalały, nawet nie wiedziałam, że tyle gadać potrafi;):):)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 mar 2012, 08:12

witam
ja juz wymiekam, po prostu wymiekam..ilez mozna chorowac..jak nie kaszel to wymioty, nie wymioty to biegunka :ico_olaboga:
dzis A. idzie z Kala do kontroli, niby pokaszluje juz mniej, ale jednak i jak ja po pleckach dotykam to wyczuwam ze jej tam cos chrobocze :ico_noniewiem:
myslalam ze juz jest lepiej, to dzis w nocy zas starsza wymiotowala i goraczki dostala, nie wiem teraz czy ta goraczka bo jej cos siedzialo na zoladku i jak zwymiotowala to jej przeszlo, bo rano zanim wychodzilam do pracy temp normalna :ico_noniewiem: zobaczymy jak wstana, a jak w przedszkolu sie to powtorzy, to znow kolejny chorowitek w domu :ico_noniewiem:

kwiatunio Izunia ma niemozliwe wlosy :ico_brawa_01:

ja mam na koncie na razie 3 zamrozone obiadki, od jutra bede odmrazac to zobacze jaki bedzie tego zamrazania efekt...wczoraj ugotowalam jeszcze na swiezo obiadek z ziemniaczkami, wiecie jak Kala to wcinala (ziemniaki+kurczak+troche pietruchy+troche marchewki+troche maselka)w szoku bylam jak jej to smakowalo, to te bardziej marchewkowe jej tak nie podchodza..i pocumkala wczoraj kurczaka i ziemniaki z naszego obiadu i szyneczke przy kolacji..buzke rozdziawiala jak sie patrzy :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 mar 2012, 09:21

Oszukać przeznaczenia 5,,
bardzo je lubię nawet nie wiedziałam ze jest 5 :ico_wstydzioch:
Ja też ale jak oglądam , no właśnie ja więcej zakrywam oczy o wtula się w P niż oglądam hehe.Boje się oglądać takie straszne filmy bo potem mi się po nocach śni i spać nie mogę , ale ciągnie mnie do tego hehe
Ja wczoraj porobiłam Erykowi obiadki i też pomroziłam. Kupiłam warzywa za 4 zł i 16 słoiczków mi wyszło :ico_szoking: . Koszt tyle co 1 słoika.
Na razie bez mięska jeszcze. Smak jednak o niebo lepszy od słoikowych.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla mamusi za pyszne zupki .
No i koszt faktycznie dużo dużo niższy.
ja juz wymiekam, po prostu wymiekam..ilez mozna chorowac
Jejku bidulko współczuję. Bo to musi być bardzo męczące. Zdrówka dla dzieciaczków życzę.
wczoraj ugotowalam jeszcze na swiezo obiadek z ziemniaczkami, wiecie jak Kala to wcinala
No to fajnie.
Moja dostała 3 razy marchewkę z ziemniakiem lub marchew z ryżem i nie jadła jakoś za bardzo.A nawet ja pociągało .
Czy u was na początku też tak to jedzenie wyglądało ?
Kleik jak jej daje na moim mleczku to bardziej chętnie je.

Nocka u nas fajnie .Mała budziła się 2 razy a ostatecznie o 7 wstała.
Teraz mi już marudzi więc zaraz ją położę na drzemkę.
W tym tyg bierzemy się z P za generalne porządki wiosenne.
Mama będzie Lili popołudniami bawić a my się weźmiemy za szorowanie domku.
Potem jak mała zaśnie to wyszoruje po zimie balkon.

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

12 mar 2012, 10:19

bry,

Kończę pic kawę sypaną z 2 łyżeczek żeby się obudzić, noc tragiczna, przebudziła się na mleczko o 11 to płakała do 1, nic nie pomagało, w końcu zasnęła w naszym łóżku u mnie na rączkach :ico_noniewiem: przebudziła się o 3 na mleczko niby zasnęła u siebie ale pobudka o 5.30 :ico_szoking: :ico_placzek: i tez płakała, teraz już 2 raz zasypia, :ico_olaboga:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

12 mar 2012, 10:22

noc tragiczna
Ojej ale to czemu tak płakała? Co sie stało.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

12 mar 2012, 10:42

:ico_tort: za pół roku Dorianka, wczoraj co prawda było ale zapomniałam torta postawić:)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

12 mar 2012, 10:44

a juz wymiekam, po prostu wymiekam..ilez mozna chorowac..jak nie kaszel to wymioty, nie wymioty to biegunka
dzis A. idzie z Kala do kontroli, niby pokaszluje juz mniej, ale jednak i jak ja po pleckach dotykam to wyczuwam ze jej tam cos chrobocze
nie jestes sama... u nas podobnie... Kuba kaszle juz do zrzygania, zaraził Maję i tez kaszle i ma katar :ico_olaboga: bylismy u lekarza w piatek niby czysto, ale ten kaszle taki mokry i męczący a do tego jak rano zrobi kupe to od razu nadaje sie do wanny bo jest usrana po szyję dosłownie, do tego nie za bardzo chce cos innego jeść jak mleczko ... juz tez nie mam siły i nigdzie nie wychodze no bo jak? a pogoda fajna się zrobiła...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość