Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

15 kwie 2007, 22:36

Witam
:ico_tort: dla wszystkich jubilatek i jubilatów :-D
Ostatnio nie ma czasu na forum, od jutra do czwartku jestem sama i wtedy to już w ogóle.
Ostatnio przestały mi już wychodzić karmienia o 23, Ernest zjadał 30, 40 ml i więcej nie chciał. Wczoraj nic nie dostał przez sen ale o 4.30 była pobudka, wciągnął mleko i spaliśmu do 7.45 :ico_haha_01: ,
Ciekawe co będzie dzisiaj w nocy.

[ Dodano: 2007-04-15 ]
O brakuje mi dwóch postów do kwadransika :-)

[ Dodano: 2007-04-15 ]
Do nakręconej godzinki :-)

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

15 kwie 2007, 22:49

ogladalyscie Kube :ico_szoking:

ide spac

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

16 kwie 2007, 07:50

Witajcie Laseczki
Dla jubilatek i jaubilatów buziaki.Dzięki dziewczyny za zdjęcia waszych slicznych skarbów.
My cały wekeend spędziliśmy nad morzem, nawet troszke się opaliłam no ale ta pogoda taka zdradliwa, siedze teraz w pracy z zawalonym gardłem i katarem(chyba zaraz sie zerwie).
Jeśli chodzi o prace a siedzenie z dzieckiem , to powiem tak pewnie że lepiej siedziec z maluchem w domu, ale tak jak pisze Kasiula niektórzy mają kredyty i trzeba je spłacać.
Aneta25 gratuluje ja nie potrafiłabym się utrzymac z 1000 zł. miesięcznie , nie jestem chyba gospodarna.
A wogóle to mamy super pogode i zjeżdzajcie nad morze/

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

16 kwie 2007, 08:18

Witam z rana.

Aniu 29--ja tez nie wyobrazam sobie zyc za 1000 zł mc bo ja mam tyle kredytów do spłaty :ico_szoking: ale na szczescie mój mąz niezarabia najborzej i narazie niemószę się martwic,zeby Dominika oddawac do złobka albo zatrudnic jakąs nianie(bo co innego nie wchodzi w grę)

Dominiki wreszcie pospał dzisisj z dwoma małymi przerwami. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania29
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 231
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:56

16 kwie 2007, 08:33

Aniu K ja Jasia zawoże do rodziców rano on pobawi sie chwile idzie spac, potem jak wstanie to jade do niego , wogóle to w ciągu 8 godzin które jestem w pracy to wpadam do niego 2 razy na karmienie.Do żłobka też bym pewnie nie oddała.

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Moje dziecko na suwaczku ma ciągle 5 miechów i 1 dzien hehe

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

16 kwie 2007, 08:55

Witajcie

Dla Huberta i Joachima :ico_tort: :ico_tort: i duże :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Kasiula84- ciesze się, ze dostałaś ta prace, bo Ci zależało, napewno będzie Ci trudno bez małej ale co drugi dzień będizesz w domciu ze swoją córcią,bedzię dobrze, a jak niektórzy widują dzieci tylko wieczorami, bo obydwoje muszą pracować, tak już jest w tym naszym kraju, a Oleńka pewnie z babcia będzię?

Witaminka- super zdjecie ja chyba w tym roku pojade z małym i mężem na tydzień nad morze właśnie wczoraj się zastanawialiśmy gdzie i kiedy.

Kocica - zdjecia śliczne :ico_haha_01:


A ja w sobote miałam starcie z mężęm i to ostre od dawna tak sie nie kłóciłam, wczoraj byliśmy u znajomych i jakoś weekend zleciał nie najlepiej co prawda ale cóż tak bywa, mały po tej kaszce wieczornej śpi do 6 .

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

16 kwie 2007, 09:28

Aniu29---to masz fajnie,ze mozesz wozic go do mamy.Moja mama pracuje a tesciowa mimo,ze mieszkamy w jednym domu i siedzi na rencie to niechce z nim siedziec tylko szuka pracy (w charakterze opiekunki do dziecka).
Ja tez bym chciała wrócic do pracy bo bysmy szybciej spłacili te nieszczęsne kredyty co wzielismy na remont tego dołu co miał byc nasz ale niestety bnie bedzie i teraz musimy spłacic i szukac czegos osobno.Wiem tylko,ze mieszkanie nie wchodzi w grę bo mój mąz nie usiedzi na tyłku i musi miec jekis garaz i podwórko.

Mamy działkę taką na warzywa i w sobote powiedział nam prezes,ze jak wszystko dobrze pójdzie,to we wrzesniu moze przejdzie ustawa o sprywatyzowaniu działek.Mój mąż powiedział,ze jak tak by było to super bo mamy 765m2 działki i juz pod chate działkę bysmy mieli.Ale póki co to nie zapeszam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 kwie 2007, 09:48

My wstaliśmy o 7:30..mleczko,przewijanie,śniadanie i Joachimek dalej śpi.Ja mam chwilę dla siebie.Zapowiada się śliczna pogoda więc zapowiada się dłuższy spacerek.
A w środę na 2 szczepienie :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Witaminko ja się wpraszam na :ico_kawa:

Ciekawe co u Asi.A gdzie Marittka?

Aniu i Kocico dziękuję za fotki.

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Jasiu Riterkowy-------- :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: Z Okazji Pół Roczku :ico_buziaczki_big: !!!!!!!!

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

16 kwie 2007, 09:52

Witaminko---masz racje szybko ewakuuuj się z domku niech a najlepiej to jeszcze zostaw młodego z tatusiem niech zobaczy jak ty leniuchujesz jak jestes chora i siedzisz z dzieckiem.A tak powaznie to "spadaj" z domku niech sie męczy sam skoro taki kochany jest. :ico_chory:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

16 kwie 2007, 09:55

dla Jasia :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość