Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

30 wrz 2007, 22:17

Obrazek

Awatar użytkownika
asiam_26
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 652
Rejestracja: 09 mar 2007, 16:29

01 paź 2007, 09:03

LutówkiDziękuję Wam wszystkim za pocieszenie :ico_buziaczki_big: Kochane jesteście. u mnie koszmar :ico_placzek: :ico_placzek: Łukasz chory katar mega temperatura w nocy także nie spałam i padam na twarz :ico_placzek: No i jeszcze jego doktorki nie ma na urlopie jedna tylko przyjmuje i numerków brak :ico_placzek: Tak to tylko w Polsce powiedzieli mi jakby mocno źle to na pogotowie :ico_zly: Szukam lekarza prywatnego a jak nie to pojadę 100 km do cioci bo strasznie się boję o oskrzela i płuca bo ten kaszel mnie dobija :ico_placzek:

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

01 paź 2007, 09:23

asiam_26, 3maj się biedulko. Niech Łukaszek szybciutko wraca do zdrowia i tak jak piszesz idź do prywatnego jak takie cyrki się dzieją na NFZ. A teraz to w ogóle masakra z tymi strajkami i całą naszą służbą zdrowia. Przesyłam moc pozytywnych fluidów :ico_buziaczki_big:

MamciaKochana, fajnie że udał się wam weekend. Może teraz ta siostra po urodzeniu dzidzi będzie bardziej do pogadania i znajdziecie w końcu wspólny język.

A Kubuś zasnął. Ugotuję mu obiadek a później śmigamy na spacer bo piękna pogoda. A jutro ma już lać :-(

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 paź 2007, 09:34

HaRe, hihih wiesz co ja wczoraj ciagle planowalam sobie w glowie jak codziennie bede rano do niej jezdzic hihihihi :ico_puknij: wiadomo ze by nie chciala zebym ja tak codziennie odwiedzala hihihi no ale widzisz tak bym chciala miec nastepne dzieciatko ze mimo ze sie tak nielubimy jezdzilabym do niej nawet codziennie i pomagala hahahaha :ico_szoking: :ico_brawa_01:

a teraz leca zdjatka z wczoraj.......co za ilosc! :ico_wstydzioch:
Tatusiek
Obrazek
Julenka z babulka Obrazek
Mamcia czyli ja ;D
Obrazek
Obrazek
Julenki zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Obrazek
na klifie w Lønstrup , tam stoi taki kosciolek z 1200 roku i teraz powolutku spada do morza, wiec juz groby wikingow i kosci wystaja z klifu :ico_olaboga:
Obrazek
A. stoi na skarpie
Obrazek
a to w kosciolku przy oltarzu
Obrazek
w drodze do latarni ktora zasypalo...
Obrazek
Obrazek
widok z wydmy na klify
Obrazek
A. i Julenka
Obrazek
Obrazek
widok z wydmy
Obrazek

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 paź 2007, 09:38

asiam_26, trzymaj sie kochana i rzeczywiscie idz do jakiegos prywatnego lekarza. Swoja droga niedługo bez kasy chyba nie bedziemy mogli sie leczyc - mimo tzw ubezpieczenia zdrowotnego - co za kraj :ico_olaboga:

A mnie siadła nowa klawiatura :ico_placzek: nie działa "z" i spacja...podobno była bazzalewowa a ja chlusnełam na nia kawka ale tylko troszke od góry...
:ico_noniewiem:


Jednak bylismy wczoraj w lesie i znalezlismy grzybki - zdjecia Wam chetnie wkleje ale cos mi sie w system dzieje niewiem czy mnie nie czeka format C - oby nie !
wiec jakbym znikneła to naprawiam kompa - zeby to tylko nie płyta główna :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

01 paź 2007, 10:21

karolas buziaki dla Amelci z okazji 8 miesięcy

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-01, 10:22 ]
oraz dla pozostałych "JUBILATÓW"

Obrazek

[ Dodano: 2007-10-01, 10:24 ]
mamcia fajne zdjątka, kurcze macie widzę co zwiedzać, a tu u nas w okolicy, jedyną atrakcją są hmm... sklepy :-D
Gratulacje dla siostry :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-01, 10:30 ]
asiam kochana głowa do góry, z dnia na dzień będzie lepiej...zobaczysz, Łukasz napewno poczuje sie wkrótce lepiej...
Co do lekarzy, to ja tylko prywatnie chodzę...narazie to tylko ja albo Piotr bo Agatka nie była jeszcze chora, i podam wam porównanie...
Ja często chorowałam na nerki tzn przeważnie to było przedmiedniczkowe zapalenie nerek...bolało niemiłosiernie i jak chodziłam do przychodni, to tygodniami leżałam w łóżku z antybiotykami na...grype lub angine, taką u mnie chorobe babka stwierdziła i ta sytuacja powtarzała się kilka razy w roku, dopiero jak poszłam prywatnie, rzuciłam kasą to stwierdzono tą chorobe i w końcu się wyleczyłam....
Niestety tak to już w Polsce mamy, za wszystko trzeba płacić...

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

01 paź 2007, 11:40

asiam
Trzymaj sie kobietko i o ile to możliwe idź do lekarza prywatnie jak najszybciej ja miałam podobne doświadczenia jak Dorota
Dużo buziolków dla Łukaszka i szybkiego powrotu do zdrowia
Karolas
Wszystkiego naj naj naj najlepszego dla Amelci :ico_tort:

Z OKAZJI DNIA CHŁOPCA WSZYSTKIM LUTOWYM FACECIKOM BUZIOLKI :589:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

01 paź 2007, 11:42

Wszystkiego co sie szczesciem zwie dla Kubusia i Amelki :ico_tort:

Asiamz ta sluzba zdrowia to niestety tak to jest,smutne ale prawdziwe. Mam nadziej ze Łukaszek szybko wyzdrowieje, duzo duzo zdrowk dla niego :ico_buziaczki_big:
mamciasuper widoki i Julcia jak zwykle przeslodka a tatus przystojny ze hoho(mam nadzieje ze sie tym stwierdzeniem nie naraze) ale mamusia tez niczego sobie
A tu kilka fotek z naszych weekendowych spacerow
Zdjecia sa kiepskiej jakosci bo z komorki niestety
Obrazek
Obrazek
Tu tatus ale ja robilam wiec b.niewyrazne
Obrazek
I mamusia ale tatus robil wiec lepiej mu to wyszlo
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
To taka byla sobotka a niedziele pozniej moze wkleje

[ Dodano: 2007-10-01, 12:08 ]
Mały sie bawi to puszcze tez niedziele
Po przebudzeniu
Obrazek
Jem obiadek
Obrazek
I juz po obiadku
Obrazek

Obrazek
Obrazek
A tu Patrus podciaga sie o parasolke
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

01 paź 2007, 12:36

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

HaRe
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 97
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:48

01 paź 2007, 13:23

Najserdeczniejsze życzenia dla Amelci i Kuby :ico_tort: :ico_tort: 100 LAT!

[ Dodano: 2007-10-01, 13:24 ]
Iwona, mamcia, fotki super!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość