Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 kwie 2008, 08:11

Lulu_ normalnie masz buziaka :ico_buziaczki_big: za wysikanie się do kibelka :ico_haha_01:

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... 7&order=td Wkleiłam Ci przedmioty użytkownika, ale jak wejdziesz na stronkę o mnie to tam masz tel i str. internetową i gg, ale chyba rzadko ktoś na gg siedzi :ico_noniewiem:
I nie patrz na to że nie wystawili X-landera, wczoraj właściciel dzwonił przy mnie do jakiegoś szefa (ale on był niedostępny) i dzwonił na sekretariat zamawiać i nic mu nie mówili o podwyżkach. W sumie to jak Tuska dzwoniła do producenta i pytała o 1 wózek to jej powiedzieli, a jak długoletni partner dzwoni to chyba inaczej :ico_noniewiem:

A moja Mała nie wierci się jak śpię na plecach, ale jak tylko wstanę w nocy do kibelka to zawsze dostanę kilka kopniaczków (delikatnych) :-D

A zdjęcia dzisiaj mam robić sypialni, łóżeczka i firanek, ale z wczorajszych ciuszków zapomniałam o rampersie :ico_oczko:

A jeszcze odnośnie badań ja miałam mocz tylko raz robiony i teraz kazał mi znowu tylko morfologie zrobić, może sama powinna zrobic i skontrolować a jak coś nie tak będzie to mu pokażę????

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 kwie 2008, 08:38

Witam.

U nas nocka ok, ale narazie niebo się zachmurzyło, choć jest ciepło.

My jak mąż wstanie to jedziemy na jakieś zakupki bo w lodówce echo :ico_oczko:

spinka, mi się wydaje że bez różnicy czy śpisz na brzuchu czy na plecach , obyś tylko na brzuchu nie spała.

lulu_, hihihi, też mi się to zdarzyło że zamiast do pojemniczka to mocz do kibelka poleciał :ico_haha_01:

:ico_haha_01: :ico_haha_01:

A z resztą tu co wizytę oddaje się mocz do analizy i na miejscu badają czy wszystko ok, więc zawsze na wieczór staram si,ę wyciągać pojemniczek żeby nie zapomnieć o napełnieniu go :ico_oczko:

No i Milan właśnie zrobił mi niespodziankę do pampera, fuuujjj, czuć go w całym domu, zaraz wracam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 kwie 2008, 08:45

Hej Siunia! Ja się położyłam - stosuję się od dziś do zaleceń :ico_oczko:
Oj mi też by pasowało na zakupki, ale trudno jakoś muszę przeżyć, dzisiaj cały dzień sama w domu będę...

A i dzięki za opinię, co do spania na brzuchu u mnie to nie wchodzi w grę - nie umiem, teraz wiadomo czemu a wcześniej cycki mi przeszkadzały.
Ostatnio zmieniony 04 kwie 2008, 08:47 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

04 kwie 2008, 08:46

spinka, mocz to powinno się robić na każdą wizytę, więc jak tylko raz miałaś to koniecznie zrób badanie!
Dzięki za link :-)

siunia, a Milan nie chce się zaprzyjaźnić z nocnikiem?
W niedzielę wieczorem położę na kibelku pojemniczek, żeby rano go nie przegapić :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 kwie 2008, 08:51

Lulu_ a kiedy masz następną wizytę ?
Ja badania robię przed samą wizytą.

A i mam łożysko na przedniej ścianie (przypomniało mi się) I stopień (to wiem, że dobrze) a co z położeniem łożyska, bo kiedyś o tym czytałam tylko nie pamiętam :ico_wstydzioch:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

04 kwie 2008, 08:54

spinka, z łożyskiem to ważne żeby nie było nisko - jeśli masz na przedniej ścianie to jest OK.
A wizytę mam w środę, więc jeszcze zdążę zrobić badania, tylko do jutra mam ważny bilet i chciałam to wykorzystać.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 kwie 2008, 08:55

lulu_, on przyjazny z nocnikiem jak najbardziej i z kibelkiem, ale za żadne skarby nic tam nie chce zrobić , może i siedzieć godzinę a dopiero jak zejdzie to robi siku na podłogę. Oglądałam program żeby nie zmuszać za bardzo dzieci, same zajarzą do czego służy nocnik, ważne że lubi na nim siedzieć. A on jeszcze mi nic nie gada, to nawet nie ma mowy o wołaniu siusiu. Więc narazie cierpliwie poczekam, a jak będzie ciepło to bede starała sie żeby chodził bez pampera . łatwiej bedzie może mu szło siadanie na nocniku

spinka, teraz to i tak nawet dobrze nam się śpi, zobaczysz w ostatnim miesiącu, ja normalnie nie wytrzymałam całą nic spać musiałam się budzić na jedzenie, no i strasznie cięzko było spać niewygodnie, to była masakra

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

04 kwie 2008, 08:56

spinka, kiedy będą zdjęcia, bo dziś nie chcę spędzić całego dnia przed kompem, no ale Twojej sesji zdjęciowej też nie mogę opuścić :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

04 kwie 2008, 09:01

Zdjęcia już zrobiłam tylko muszę zrzucić i wkleić na tt. Ale kurcze nie mogłam zrobić zd. firanki z klatki schodowej (seledynowa) bo cały czas naświetlone wychodzi.

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

04 kwie 2008, 09:07

To idę zrobić herbatkę, a jak wrócę, to mam nadzieję, że już będą

Widziałaś jaki mam podpis - "Poczitaczowy spec"? Nie potrafię tego nawet wymówić :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość