SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 sie 2007, 21:30

hej dziewczyny ja tak pytam o to oduczenie karmiena bo czytam na innym watku ze wiele dzieci w wieku Kubusia przesypia po 12 godzin bez jedzenia :ico_szoking: wiec myslalam ze cos nie tak :ico_puknij: troche mnie uspokoilyscie :-D hi hi martuchafrost, matko boska co ty masz za polozna :ico_zly: kopnij ja w nonono nastepnym razem i juz :ico_brawa_01: jakas walnieta baba nie przejmuj sie tym co gada debilka :ico_puknij:
madziorka hihi, pewnie tekno ci za mamka ale teraz sie soba nacieszycie :-D fajnie ze macie taka zwariowana rodzinke hi hi przynajmnie nie jest wam smutno ja tez raczej do roztrzepancow naleze :-D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 sie 2007, 21:48

Sandrusia widze ze ten Twoj Jacob taki głodomorek jak mój :ico_brawa_01:
a poloznej powiedziałam dzis ze ma szczescie ze Jacek jest w pracy :ico_zly: ale by jej nagadał :ico_szoking: Sandrusia moze w koncu sie spotkamy>>???? ja czesto z małym w miescie jestem

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

07 sie 2007, 21:59

kasik wspolczuje upalow,ale przyznam ci ,ze do pediatry napewno pojdziemy w polsce,bo troszke sie przestraszylam,tym bardziej ,ze mialam porod kleszczowy,to tym bardziej w glowie mi sie dziwadla roja :ico_noniewiem: moj maly ma takie zolte luski i juz duzo dzis wyczesalam...kurcze jakies 2 dni temu sie zrobily ...
julie fajnie,ze juz latasz ,ja mam cos dola przez to siedzenie w domu i fajnie,ze do polski lece to sobie jakos psychicznie odpoczne,bo tu to ciagle to samo ,a jeszcze znow mnie t zaczal wkurzac :ico_placzek: ja nie wiem czy to ze mna cos nie tak,czy z nim :ico_puknij: ja mu mowie,ze pojedziemy najpierw do mojej mamy ,a on do mnie,ze pojedzie taksowka do swojej,a na drugi dzien do mnie dojada ...czyli u mojej mamy bede ja i oliver,a on pojedzie to swojej,czy to nie jest kuzwa chore :ico_puknij:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

07 sie 2007, 22:36

martuchafrost, bardzo chetnie

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 sie 2007, 22:43

sandrusia ale to moje roztrzepanie czasem juz mnie wkurza .... :ico_zly: :ico_zly: ale co zrobic :ico_oczko:

lucy moze jeszzce jakos dogadacie i ktores ustapi... :ico_noniewiem:

marta ostrego sexu nie bylo... jeszzce nie czuje sie gotowa.. za 2 tyg koniec pologu to sie zobaczy hiih ale ostre przytulanko zaliczone..mamcia pojechala to popoludnie spedzilismy w lozku.. adas cieszy sie jak glupi hihi kochany jest na maxa hihi
wlasnie wrocilismy z poznego spacerku i zaraz kapanko..wyjkatkowo pozno.. ale co tam.. dzien dziecka moze byc caly rok hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

07 sie 2007, 22:55

martuchafrost pisze:Jasnie Pani i Kasiu gdzie WY?????

ja jestem tutaj :-D , a kaska nadgodziny wyrabia pewnie, zeby na skarpete na lancuszku zarobic na prezent :-D
julie_377 pisze:zrobilam trase do marrakeszu

ja tez tak bym chciala.... na razie zaliczam codzienne wozkowe trasy do parku i nazad
martuchafrost pisze:dwa miesiace !!!!!!!!

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: no to wspolczuje.... pewnie juz do PL ni wroci, bo ja marta zamorduje :-D
ja mu mowie,ze pojedziemy najpierw do mojej mamy ,a on do mnie,ze pojedzie taksowka do swojej,a na drugi dzien do mnie dojada ...czyli u mojej mamy bede ja i oliver,a on pojedzie to swojej,czy to nie jest kuzwa chore

nie skumalam o co poszlo?

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

07 sie 2007, 22:56

czesc kochane!
ja sie tylko melduje, ze żyje i spadam spać, bo mamy maraton rowerowy i aż mi pośladki drżą tak sie najeździłam :-D
jutro wszytsko poczytam, aj promys :-D
buziaki, papa, dobrej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

07 sie 2007, 23:47

Lucy to jakies dziwne jest nie???? synek mamusi czy co? przeciez teraz jestescie rodzina juz i jednością.... tak mi sie przynajmniej wydaje ze to Ty masz racje ..........
Jasnie pani szalona jak tam Luska?????
Madziorka myslałam ze cos było bo pisałas ostatnio ze bedzie :ico_brawa_01:
Kasia czy Cie pośladki aby napewno od jazdy na rowerze bolą ???? :ico_smiechbig:
powklejam pare fotek, tych z dyski nie moge znaleźć bo chyba są na karcie pamięci mojej siory, ale jutro poszukam a korzystając z okazji ze mały spi to szybko teraz chociaz na pocieszenie Wam pokażę

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-08-07, 23:48 ]
Obrazek

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

08 sie 2007, 10:45

marta franio sliczniutki...a co do fotek konrada to ostatnio bardzo ciezko mu je zrobic....bo na ziemi sa o wiele ciekawsze rzeczy takie jak kamienie ,patyki itp.

musze konczyc bo konrad chce zebym mu wlaczyla balamory na kompie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

08 sie 2007, 11:32

Fela dzieki za komplementy w imieniu Frania, :ico_brawa_01:
fela pisze:ziemi sa o wiele ciekawsze rzeczy takie jak kamienie ,patyki itp.

moja chrzesnica tez na tym etapie tylko woli pety

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość