Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 gru 2009, 00:45

madzia0609, zmien tego lakarza bo cos dziwny :ico_noniewiem:
a tym ze dzidzia jest glowa obrucona sie nie przejmuj bo jeszcze 10 razy sie obroci odwrotnie ja tak mialam z Iga :-)

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

30 gru 2009, 00:56

nie wiem czy to możliwe ale wydłużyła mi się szyjka
nie ma takiej możliwości, kiedyś pytałam mojego gina, czy szyjka może sie wydłużyć, powiedział ze nie....

[ Dodano: 2009-12-30, 00:00 ]
coś mi net szwankuje i kilka razy wysyłam te same posty :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

30 gru 2009, 03:12

hej dziewczyny ja jak zwykle pózna porą :ico_wstydzioch:
dużo miałam do czytania już wszystkich wontków nie pamietam

Madzia : warto było by to skonsultować napewno!!!Bo coś ten lekarz podejrzany!!

napoczatku stycznia tez mam póbe cukrzycowa i sie obawiam, zaś ciężaróweczce z podejrzanym wynikiem życze powodzenia za 3 tygodnie :-)

mmarta81, metody prowadzenia ciazy mysle że super ale to napewno nie w Polsce?

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

30 gru 2009, 09:49

do tej pory był normalny a wczoraj przeszedł sam siebie :ico_placzek:

NICOLA_1985

30 gru 2009, 10:31

hej dziewczynki
noo madziu rzeczywiscie lekarzowi wczoraj chyba odbiło.... :ico_puknij: ja tez słyszałam że szyjka nie może się wydłuzyc... jesli sie juz skróci to jedyne co moze zrobic to zostac w tym stanie albo skrócic sie jeszcze bardziej... o wydłuzeniu nigdy nie słyszałam :ico_noniewiem:
bardzo nieprofesjonalnie podszedł do Was lekarz nie badajac Was dokładnie, nie zlecajac dodatkowych badan, przepisujac antybiotyk ktory najprawdopodobniej nie jest Ci potrzebny... wogóle jakies dziwne to jego zachowanie? może miał źły dzien.. ale to go nie usprawiedliwia...
ja bym zmieniła lekarza na Twoim miejscu, albo przynjamniej skonsultowała swoje wątpliwości z innym lekarzem.. jesli nie ma innego wyjscia to oczyiscie jedz do szpitala tam na pewno porobia Ci wszystkie badania i jakos juz dotrzymasz te 4 tygodnie.. zostało Ci tak niewiele..
a to ze Kubuś jest odwrucony główka w dół.... to jest normalne w 30 tygodniu ciazy...oczywiscie dzidzia ma jeszcze tyle miejsca ze moze sie odwrucic nie raz ale taka pozycja dziecka nie powinna Cie zdziwic moja karolina była odwrucona głowka w dól jeszcze wczesniej i lekarz stwierdził ze to nie jest nic dziwnego ze mam sie nie przejmowac

powiem Ci ze moj lekarz jest bardzo fajny i ja go lubie chociaz czasem jest irytujacy , ma inne podejscie do kobiet, inne niz wszyscy lekarze z ktorymi sie spotkałam.. takie na luzie.. bardziej sie czuje w jego gabinecie jak jego kolezanka z podstawowki :ico_oczko: niz jak pacjentka i nie ktorym kobietom jego podejscie nie odpowiada ale ja sie ciesze ze na niego trafiłam bo przynajmniej nie boje sie mu powiedziec co mysle i nawet moge sie troche z nim kłucic jak mi sie cos nie podoba a on sie nie obraza tylko probuje mi wyjasnic swoje racje , ale na szczescie mimo swojego podejscia takiego na luzie nigdy nie odczułam ze mnie olewa albo gdy mu mowie ze cos sie dzieje ze cos mnie boli to on stara sie dokładnie mnie wysłuchac i zrozumiec o czym mowie i pomoc mi najlepiej jak potrafi - nie wpiera mi bolu czegos innego gdy mowie ze boli mnie brzuch.. gdybym poczuła sie przez niego zle potraktowana na pewno bym go zmienił na innego lekarza bo zaufanie do lekarza, dobry kontakt z nim to jest bardzo wazne.

stokrotka81
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 11 gru 2009, 22:24

30 gru 2009, 10:42

dzień dobry kobietki,
stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za rozpoczęty 24 tydz.!!!
a do tego :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
Wczoraj padłam jak kawka za to w nocy ból pleców obudził mnie o 3 i nie spałam chyba z 2 godziny.

Czytałam to co madzia napisała i aż ciarki przechodzą :ico_zly: :ico_zly:
To kobieta całe 9 mcy nosi maleństwo, znosi wszystkie dolegliwości, poświęca się a niektórzy lekarze traktują to jak grypę!!! Ma taki lekarz zły dzień a kobieta martwi się o dzidzisia. Boże co za kraj

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

30 gru 2009, 10:59

stokrotka81, za 24 tydz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech maluszek dalej rosnie sobie zdrowo :ico_haha_02:
ja po śniadanku ech ograniczyłam chlebek i niestety juz jestem głodna ach ta dieta :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

stokrotka81
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 11 gru 2009, 22:24

30 gru 2009, 11:11

gozdzik, dziękuję
odliczam godziny do lekarza, wizyta na 19...

madzia0609
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1313
Rejestracja: 16 paź 2009, 20:02

30 gru 2009, 11:21

ja naprawdę się martwię a tym bardziej że mam od początku jakieś problemy :ico_placzek: znalazłam lekarza u którego leżałam w szpitalu nazywa się Saczko w poniedziałek mam wizytę powiedział że mam brać 3x2 nospę i aspargin czy jakoś tak to jest magnez z potasem mówił że jeśli będzie taka potrzeba położy nas na 2-3dni i porobią nam badania chce zostać u niego do końca jest dobrym nie drogim lekarzem z doświadczeniem bardzo miło wspominam moje spotkania z nim w szpitalu

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 gru 2009, 12:08

kaczorek, takie metody to w UK :-)
madzia0609, kurde o tej nospie sa takie rozne opinie...i jeszcze do tego aspiryna :ico_szoking: ...
stokrotka81, :ico_brawa_01:
ja zaraz znowu z mala do lekarza bo kaszel sie nasila :ico_olaboga: i jest juz taki bardziej krtaniowy szczekajacy wiec juz niestety musze isc :ico_noniewiem:
wczoraj czulam juz beybola jak dotykalam raczka przez brzuch :-D wiec juz jest wielkoludem :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość