Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

02 sie 2008, 14:13

Kasiu współczuję kochana :ico_placzek: te upały sprzyjaja chyba takim infekcjom z tego co wiem, trzeba bardzo duzo przy tym pić.
kasiaa1985 pisze:urodziła juz Nataszke
wielkie gratulacje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: jak ten czas leci :ico_szoking:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 sie 2008, 14:57

Kasiu, a nie mozesz podjechac do szpitala na izbe przyjec? Przeciez zameczysz sie do poniedziałku...

I dla Justysi GRATULACJE!!!!!!! :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

02 sie 2008, 15:06

Iwonko już brałam tą możliwość pod uwagę, ale nawet w szpitalu nie zrobią mi badania moczu przez weekend.A bez badnaia moczu to nie weim czy mi postawi diagnoze... narazie jade na NoSpach..

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

02 sie 2008, 16:54

Czesc Dziewczyny
Dziekuje za gratulacjie!!!! Natasza przyszla na swiat o 1miesiac za wczesnie no ale najwazniejsze ze juz ma sie dobrze...
Kasiu Ty nieczekaj z tym do poniedzialku bo to moze sie skonczyc bardzo duza infkcjia wiem cos o tym bo u mnie skonczylo sie szpitalem no i przedewszystkim pij duzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 sie 2008, 18:26

Justysiu, bardzo się ciesze,że zajrzałas do nas :-) jestescie juz w domu? I jak Wikunia reaguje na siostrzyczke??

A my mamy dzis gosci o 20-ej, takze szykuje sie mała impraezka :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

02 sie 2008, 19:09

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
o to zdjecie Wiktoria dobrze reaguje na siostrzyczke jak na razie nie mam problemow zobaczymy co bedzie dalej

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

02 sie 2008, 19:31

ŚLICZNA nATASZKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i jaka duża :ico_brawa_01:
Jeszcze raz Justysiu gratuluje :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sie 2008, 11:27

dziendoberek
przede wszystkim po pierwsze serdeczne gratulacje dla Ciebie Justynko z okazji narodzin Nataszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech sie niunka chowa zdrowo!!


Kasiu duzo zdrowka!
Majeczko ty tez skarbenku szybciutko sie kuruj!!

my juzx po chrzcinach...nareszcie :ico_haha_01: :ico_haha_01: w nocy z soboty na niedziele w ogole nie spalam i jak przed 22 wczoraj sie polozylam tak o 7 jak sie obudzilam nie mialam sily wstac :ico_haha_01:

jakos dalam rade z chrzcinowym menu..
zurek w chlebku,
zrobilam karkowe pieczona nadziewana pieczarkami i papryka, takie zawijasy z piersi kurczaka a zfeta, papryka i ogorkiem konserwowym, do tego pieczone ziemniaczki byly, pomidorki w cebulce, salatka z pora i jablka, sal;ata lodowa z ogorkiem , rzodkiewka i pomidorkiem i jeszcze gotrowane warzywka kalafior, brokul i marcheweczka...
sosiki :czosnkowy, pieczeniowy, mysliwski...
upuieklam tort szwarcwaldzki, ciasto kokosowo-ananasowe, francuskie ciasteczka z brzoskwinia i zrobilam sernik na zimno z galaretka...
na wieczor mialam gyros, salatka z tunczyka w makaronie, sledziki pod pierzynka, polmisek wedlin , jajka faszerowne

i dzieki Bogu ze nic wiecej po tyle zarelka mi zostalo ze przesada..wlasciwie tylko ta "kolacyjka" bo goscie wszysdy wyszli przed a ze byli najedzeni to mowili abym nie stawiala tego wszystkiego

w koscile Oskar na szczescie wytrwal ta 1,2 minut.... ale i tak jak dla mnie jak na chrzciny to zdecydowanie za dlugo, bylo duszno i biedne dzieciaczki sie meczyly...a ksiadz nie kwapil sie aby przyspieszyc..
w kazdym badz razie jak na swoj temeprament to nawet Oskar byl grzeczny hihi
wkurzyl sie jak ksiadz mu polal glowe, i mu pocie3klo na twarz bo o9d razu sie podniosl, dostal chusteczke to tak sie wycioeral ostentacyjnie ze mysielismy ze pasniemy ze smiechu... :ico_haha_01:

pokaze Wam foteczki
Obrazek
Obrazek
tu juz polewany woda swieta
Obrazek
Obrazek
tu namaszczany
Obrazek
Obrazek
tu ma w nolsie ze ksieza ida z komunia :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
tu juz mu sie nie chcialo czekac i mial gdzies ze wolamy go do rodzinnego zdjhecia :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
a tu juz na koniec Oskar z rodzicami i rodzicami chrzestnymi, moim bratem i siostra T :-D
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sie 2008, 11:39

zdjecia niezbyt wyrazne tu na tt sie dodaly ale jak sie na nie kliknie to wam sie otworza normalne :ico_haha_01:




a co tu w ogole takie pustki?????

co do urodzin malego, to mam zamiar zrobic jakikes takie skromniejsze niz roczek, beda salatki, surowki i torty i jakies chiacha i koniec, nie bede sie specjalnie zarzynala :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-04, 11:40 ]
ale super Gabrysiu ze sie spotkacie, zazdroszcze :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sie 2008, 11:54

to dobrze ze mniej roboty Ciebie czeka :ico_haha_01: i zrobisz tak jak sobie planowalas :-D
[size=150]
Dorotko wszystkiego naj najlepszego z okazji urodzinek, spelnienia marzeń!!![/size]


usypiam Oskara i chyba powinnam sie wziasc za porzadki ale szczerze mi sie nie chce :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość