Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 wrz 2008, 16:13

A czy robicie swoim maluchom groszek zielony? Macie jakiś sposób na obranie go, mi to zajmuje kupę czasu, czy może jest jakiś łuskany? Ja mam zwykły mrożony i pełno zabawy z obieraniem. Ale za to dzisiaj byo warto zrobiłam mu tak jak kisiel z żółtkiem i zjadł że aż miło :ico_brawa_01:
Ja kupuję mrożony groszek, nie mam dojścia do świeżego, a kupnemu nie ufam (nie wiem kto i gdzie hodował). A robię go tak: gotuję ziemniaczek, marchewkę, kawałek pietruszki, jak to już się zaczyna gotować, dodaję trochę groszku zielonego i gotuję do miękkości, potem odcedzam i gniotę tłuczkiem do ziemniaków, dodaję masełko i mięsko i gotowe... dzisiaj Ulek właśnie takim czymś się zajadała :-)
Hello przybywam tylko na chwilke z nowinami,że mój Mirek przeszedł swoj pierwszy dystans raczkując :ico_brawa_01:
Brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Renia0601, no zęby super i dużo ich, 6 naliczyłam, tyle ma? Szparka słodka :-) ponoć inteligentni mają szpary :-)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

04 wrz 2008, 16:14

Obrazek

[ Dodano: 2008-09-04, 16:15 ]
a to my razem!! :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-04, 16:16 ]
Sliczne ząbki :ico_sorki: :ico_sorki: mój nie da sobie sfotografować swoich :ico_placzek: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-04, 16:16 ]
No uciekam mój śpioch już się obudził i rozrabia w łóżeczku pa pa całusy

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 wrz 2008, 16:31

Jola, brawo dla Mirusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Renia ...piekne uzebienie :-D i jak duzo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 wrz 2008, 17:07

no zęby super i dużo ich, 6 naliczyłam, tyle ma? Szparka słodka ponoć inteligentni mają szpary
tak tak, 6 :-D a inteligencja po kimś musi być :ico_haha_01: :ico_oczko:

Asikk, oczy widzę, kolor ten sam, czyli synek Twój :ico_oczko: i mi przypadkiem się udało zrobić, 'polowałam' na górne, pstryknęłam i dolne znalazły miejsce

[ Dodano: 2008-09-04, 17:17 ]
właśnie wygrałam butki za 1.25zł na koło domu, zimowe :-) myślę też e i rozmiar będzie ok, jak nie to nic

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 wrz 2008, 17:33

Jejki ale sie dziewczyny rozpisaly

Klaudia ja to znowu nie lubie marokancow jest ich tutaj masa a tak samo jak piszesz ty nie za milo pachnie od nich i wogole jakos nie mam przekonania do nich a na filmy lubie patrzec bo tam to wszystko takie kolorowe jest mozna sobie troche pomazyc

Renia i Assik zdjecia super a Arturek to juz tyle zabkow ma u nas dalej tylko 2

majka dzisiaj spala tylko 1,5h i nie chce spac a teraz to juz za pozno zeby poszla spac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 wrz 2008, 18:50

Ula wymęczona, właśnie wciąga kaszkę... tatuś karmi. Ja też już padam, może wcześniej pójdę lulu. Wyszedł małej dzisiaj kolejny ząbek u góry, już tam będzie miała trzy do kompletu :-) Dzisiaj powiedziała "tata" takim słodkim głosikiem, myśleliśmy, że tak jej tylko wyszło, ale mówię do niej "powiedz tata", a ona znowu tak słodko po swojemu, powtórzyła tak jeszcze kilka razy :-) Jarek jest szczęśliwy :-)
Asik, fotka super, oczka macie identyczne :-)
wszystko takie kolorowe jest mozna sobie troche pomazyc
i odstresować :-)
Dobra uciekam, Ula zaraz kaszkę skończy trzeba ją do łóżeczka włożyć i sama idę do łóżka, atlantisy mamy do oglądania :-D
Jakbym juz nie zajrzała, to dobranoc kochane :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 wrz 2008, 20:05

Majka wlasnie poszla spac ciekawe co z tego wyjdzie czy rzeczywiscie pojdzie spac

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 wrz 2008, 20:24

Gabriel coś dzisiaj nie chce spać, śmieje się i gada w łóżeczku...

Wróciliśmy od mojej kuzynki-wymęczyła Go na noc, myślałąm, że padnie od razu.
dzisiaj ciężko dzień... Gabrielowi idą dwójki na dole, już 3 zęby mu się pchają do tych trzech które już ma i strasznie płaczliwie przez to przechodzi...

no i coś nowego-pierwszy raz usiadł z pozycji leżącej :-) obrócił się na brzuszek, podparł rączką (wiecie pozycja a'la primadonna :ico_oczko: ) i usiadł ślicznie i zaraz do przodu i zaczął raczkować do wanienki-po prostu bardzo się już chciał kąpać jak tylko wanienkę wniosłam...

Kuba w Legnicy, wróci jutro...

Renia kurcze ile zębów, a jakie duże! :ico_brawa_01:

A filmy w większości są przekłamane nie zaleznie od tego jakiej narodowości ludzie je tworzą :ico_oczko: ale pewnie Klaudia ma dużo racji... nie wiem, nie byłam nigdy w Londynie :ico_oczko:

Gabriel dalej wędruje po łóżeczku :ico_noniewiem:

Zrobiłąm dzisiaj na obiad lasagne beszamelową... tym razem sama zrobiłąm makaron-ten kupny mnie wkurza, nie umiem go ugotować, zawsze mi się poskleja :ico_puknij: nagotuje się zawsze, a wszystko i tak z mięsem :ico_noniewiem: i dla siebie osobno muszę coś robić do jedzenia...

coś miałam Wam jeszcze powiedzieć, ale nie pamiętam, dlatego takie pierdoły popycham :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 wrz 2008, 21:05

Dziewczyny mialam wam wczesniej pisac majka w koncu sama usiadla znaczy tak mi sie wydaje ze sama usiadla bo nie bylo nikogo obok niej a ona siedziala :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 wrz 2008, 22:14

pinko, jak powiedzenie mowi mowi tata wywola brata :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No i zaczelo sie Julka juz przyniosla wirus zakatarzona goraczka niezle

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość