mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

08 gru 2011, 19:32

mama_zuzi1980, meza mam w domu w sobote,to poprsze ozdjecie mnie z brzusiem - bedzie wieloryb w pelnej krasie :-D
no, ja mysle :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 gru 2011, 20:41

meza mam w domu w sobote,to poprsze ozdjecie mnie z brzusiem - bedzie wieloryb w pelnej krasie
to czekamy na zdjęcie.... :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 gru 2011, 20:42

dzwoneczek82, jak maly? jak ospa?pobudki?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 gru 2011, 20:43

u nas też lekko przypruszyło...ale już zniknęło... :-) szkoda...

...moj mały dał mi dziś popalić...i ja i on mamy już dosyć siedzenia drugi tydzień w domku...wiec troszkę odbija :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

08 gru 2011, 20:47

ja już po wizycie. jestem bardzo zadowolona. wszystko jest w jak najlepszym porządku :-) synuś waży 720g i ogólnie termin porodu wg usg troszkę się zmienił- na 25.03 :ico_szoking: dzicia tak przyspieszyła we wzroście że z początkowego terminu (11.04) zrobił się 25 marca hihi no i mężuś nie mógł dziś być, ale dostanie super zdjęcie- specjalnie dla niego od ginki- fotka jajeczek synusia :-D

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 gru 2011, 20:49

ak maly? jak ospa?pobudki?
dziękuje kochana...strupy powoli odpadają...noce nadal do kitu...bo strasznie sie drapał...jutro na kontrol...i mam nadzieje ze w poniedziałek pojdzie już do przedszkola... :ico_sorki:

a z nocami zamierzam wojowac od poniedziałku...wczoraj zrobiłam próbę...poszedł spać...pobudka po dwoch godzinach...szedł do mnie ale zawróciłam go do swego łóżeczka...zasnął dopiero po 1,5 godziny wiecrenia sie i piszczenia...i obudził sie ponownie po 1,5 godzinki spania :ico_noniewiem: ...i powiem że ze zmęczenia i tylu już nieprzespanych nocach zaczęło mi sie kręcic w głowie i mdlić..wiec dałam sobie spokoj i pozwoliłam mu dalej spać ze mną.... :ico_noniewiem: ...
ech...jestem słaba... :ico_placzek:

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

08 gru 2011, 20:51

hello :)

Ja po pracy zrobiłam obiadek a teraz ide spac bo ledwo na oczy widze :( a o 4 musze znow wstac ;(( chyba mam dosć..

Miłego wieczorka Kochane! Jutro Was poczytam i poodpisuje ;) buzki

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

08 gru 2011, 20:51

Asieńka86, brawa za wizytę... :ico_brawa_01: dzidziuś widocznie śpieszy sie na ten świat...ale najwazniejsze ze zdrowa i sie dobrze rozwija... :ico_brawa_01: i poprosimy o zdjęcia :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

08 gru 2011, 20:58

i ja i on mamy już dosyć siedzenia drugi tydzień w domku...wiec troszkę odbija :ico_oczko: :ico_haha_01:
- ojej,ale najgorsze za wami :ico_sorki:
ech...jestem słaba... :ico_placzek:
- e tam,ja tez jestem miekka,nie umiem malej smoczka zabrac - ciagle wymyslam ,zeby jeszcze poczekac :ico_wstydzioch:

Asieńka86, super wiesci :ico_brawa_01:

evvelka, jeszcze troszke i odpoczniesz,byle do stycznia :ico_sorki: :ico_sorki:

Wlasnie ogladam Uwage,matko jedyna :ico_zly: Tatusiek umieszcza filmiki niespelna 3-letniego synka palacego papierosy :ico_puknij: Nosz kuzwa,debile :ico_zly:

tatus uwazal,ze to zabawne jak synek sie zaciaga :ico_olaboga:

a na drugim filmiku chlopczyk robi "dziaba" lali - mial siekiere i walil siekiera w glowe lalce :ico_szoking:


a co na to mamusia dziecka? - juz wez nie wstawiaj nic na tego you tuba,bo bedzie afera,ze hej :ico_puknij: To bylo zrobione dla zartow i dla zabawy :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

08 gru 2011, 22:02

Wlasnie ogladam Uwage,matko jedyna Tatusiek umieszcza filmiki niespelna 3-letniego synka palacego papierosy Nosz kuzwa,debile

tatus uwazal,ze to zabawne jak synek sie zaciaga

a na drugim filmiku chlopczyk robi "dziaba" lali - mial siekiere i walil siekiera w glowe lalce


a co na to mamusia dziecka? - juz wez nie wstawiaj nic na tego you tuba,bo bedzie afera,ze hej To bylo zrobione dla zartow i dla zabawy
też to widziałam nie mieści mi sie to w głowie ku..... niektóre kobiety pragną dziecka i chą urodzić zdrowe dziecko wychować a taka matka na takie coś pozwala jeszcze sie z tego śmieje Boże :ico_olaboga: :ico_zly:
synuś waży 720g i ogólnie termin porodu wg usg troszkę się zmienił- na 25.03 dzicia tak przyspieszyła we wzroście że z początkowego terminu (11.04)
o proszę jak dzidzia ładnie rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bedzie wieloryb w pelnej krasie
nie przesadzaj :ico_nienie: :-) wieloryb to ja jestem mam już 7 kg na plusie :ico_olaboga: :ico_zly: mówię do gina jak wchodziłam na wagę że to najnieprzyjemniejszy moment z calej wizyty a on do mnie że mam rosnąć bo przecież w ciąży jestem i to znak że trzustka dobrze pracuje :-)

Pytałam o ten wymaz na paciorkowca mówił że to dopiero w 35 tyg ciąży .
Ja po pracy zrobiłam obiadek a teraz ide spac bo ledwo na oczy widze a o 4 musze znow wstac ;(( chyba mam dosć..
no i grudzień w sklepie najcięższy miesiąc :ico_olaboga: podziwiam cie ja już bym dawno na l4 siedziała.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość