ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

30 wrz 2007, 21:22

kobieco powiadacie...bardziej dojrzale...bo nasze zachowanie sie zmieniło...to raczej nie przez wygląd, ale sposób bycia, bardziej zachowawczy, opiekuńczy...
mi nikt nie powiedział ze inaczej wygladam ani ze sie zmieniłam w jakikolwiek sposób :ico_noniewiem:

glizdunia nie martw sie ja tu zawsze bede zagladac, bo do pracy sie nie wybieram...

ale zbora jutro zaczyna, gosia pewnie tez dostanie ta prace, kto jeszcze??

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 wrz 2007, 21:26

GLIZDUNIA, niestety moj kupel nie mial na mysli bardziej kobieca...
tak w ogole jak mnie zobaczyl w pucku (mialam na sobie duzy, cieply polar) to powiedzial "o, boże jaka Ty wielka". - grunt to szczerosc, ale jakos bardzo sie tymi slowami nie przejelam, bo on taki styl bycia ma

[ Dodano: 2007-09-30, 21:27 ]
ladybird23, ja tez zaczne prace, tylko nie wiem gdzie i kiedy :P

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 wrz 2007, 21:30

Hej kochane-ale pustki tu dzisiaj...
ja zaraz mykam na Gotowe na wszystko :ico_brawa_01: ale rzucę jeszcze parę fotek :-D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 wrz 2007, 21:30

Jutro ide z mala do lekarza bo pokaszluje mi, a ja w tym tygodniu bylam i w sumie dalej jestem podziebiona, wiec lepiej dmuchac na zimne

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 wrz 2007, 21:32

Jestem... :-D

Sikorko do mycia okien to Ci mogę J wypożyczyć, bo on większość umył...co prawda nie tak dokładnie jakbym chciała...ale nie można mieć wszystkiego...Ja mogę Ci co najwyżej uprać firanki. I swoją drogą to nie macie mi czego zazdrościć, bo się napłakałam przy tej całej sprzątaninie z bezsilności a w nocy nie miałam siły nawet Hani trzymać, tak mnie ręce bolały!

Glizdunia to promocja zajebista na chusteczki...u nas 2paczki kosztują ok.20zł! więc teście nam kupują w Niemczech bo dużo taniej jest. No i zdrowiej szybko!!! A zdjęcia są super! Maya ma tak słodkie usteczka, że aż się rozpłynąć można!

Kate_k82 no goście świetni!!! :ico_puknij: przyjechali w ogóle?

Kamizela gratuluję aparatu! no to teraz będziesz się chwalić foteczkami!!!

Anes dawaj zdjęcia zakupowe!!!

Mamo_Dominika pokazuj ubranko dla Kingi!!! i lecz synka, żebyś miała częściej na nas czas

Jagódka no właśnie...zauważyłam jak wyrosła z 2 więc teraz też zauważę! na razie są jej dobre...w pasie to jeszcze długo będą dobre :-D ale może udka niedługo przytyją???

I dzięki wszystkim za troskę...ja dziś zestresowana na maxa...płakać mi się chce...i pewnie nocy nie prześpię...Hania dziś w nocy znów niespokojna...o 8wzięliśmy ją do siebie, żeby ciut jeszcze pospać i się udało...do 10! zrobiła dziś 2 kupy...ble...po szpinaku zielone! :-D Byliśmy w lesie...znalazłam super gąski...mniam!!! Michu spał w wózku, babcia ją woziła. A potem byliśmy u ciotki i wróciliśmy na kąpiel. Hania jadła dziś znów szpinaczek..J ją karmił i miała to nawet w nosku :-D A teraz już smacznie śpi...a ja latam po domu i się stresuję...Spisałam mamie co ile i co ma jej dawać jeść...przygotowałam butle...smoczki...jeszcze wody muszę więcej przegotować...Pokazałam co gdzie leży...Niestety to mnie nie uspokoiło w ogóle! cała się trzęsę...Przygotowuję sobie rzeczy, fartuch itp....i się boję!!! mdli mnie z nerwów normalnie! i chyba wreszcie mi się @ zaczyna... :ico_olaboga: szok, masakra, porażka...I teraz dopiero widzę jak będzie nam ciężko...Bo ja raz na 11, a raz na 15 będę pracować...i strasznie chujowo z dojazdem będzie, bo J musi mieć auto przy sobie i jak ja skończę o 15 a on często pracuje nawet do 17...i nie wiem jak wrócę...albo on...A jak ja będę na 15 to już w ogóle masakra..wszystkiego się boję...Najbardziej mi żal Hani...jak ona to zniesie? na pewno bardzo odczuje, że mnie nie ma...przecież ciągle ze mną była...i nagle co dzień mnie nei będzie... :ico_placzek: dobrze, że na zmiany to będzie mnie miała czasem rano, a czasem po południu...
Wczoraj miałam super kąpiel...Muszę zmienić temat, bo się :ico_placzek: J przyniósł mi winko...winogrona...zapaliłam sobie olejek aromatyczny i siedziałam z gazetką...ależ mi było przyjemnie!!! normalnie luxus!!! J mi głupol zrobił zdjęcie.. :ico_nienie: a potem zaczęliśmy oglądać film, ale wymiękłam...poszłam spać!a on został w 2pokoju. Dobrze, że mu niani nie wyłączyłam, bo nie słyszałam jak mała popłakuje :ico_wstydzioch: i musiał przychodzić do niej..
Lecę...może wejdę na dobranoc...a jutro dopiero po południu zajrzę... :ico_placzek:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

30 wrz 2007, 21:32

kamizela, swietny ten twoj wiktorek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

30 wrz 2007, 21:43

I chyba spojrzenie ma po mamusi...

Ale nie myślcie, że ja tu zaglądać nie będę! :ico_nienie: spać nie pójdę a zajrzę!!! muszę! bo Was normalnie kocham! i tęsknie!!!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

30 wrz 2007, 21:44

Kamizela...Wiktorek to wykapana mamusia...no wypisz wymaluj cala Ty!!!
Zborra...kobito...kilka wdechow....zobaczysz bedzie dobrze....nabiezaco bedziecie kombinowac z tymi dojazdami....a Hania...??moze babcia tak ja zajmie ze nie zauwazy ze tak dlugo Cie nie ma?zobaczysz jak bedzie....ale pamietasz jak do ludzi chcialas?o tak widzisz jest....pewnie jak znajde prace to tez bede portkami trzesla...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

30 wrz 2007, 21:49

zborra trzymam za ciebie kciuki :ico_brawa_01:

A synuś pewnie, że do mnie podobny :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 wrz 2007, 21:50

jestem wieczorem :-D Zbora -rozumeim cie ..bardzo ..ja ja portkami trzese ... a ja gdzieś w 2 połowie pazdzirenika pewnie .... była wczoraj kandydatka na nianie ..wszystko super - fajna dziewczyna - ale sa 2 wady ....ma 25 lat - ładna :-D i ...uwaga chce ok. 1600 pln .... no tak ....obstawialiśmy 1200 hyhyhyh niezle .... a my jej chcemy płacić bez wzgledu na swieta , urlop czy inne .... tak postanowiliśmy .. i umowe zlecenie lub dzieło .. hmmm .... troche za duzo .... jutro chce sie spotkac z inna ...
Glizdunia - mała jest przecudna!!!!

[ Dodano: 2007-09-30, 21:51 ]
kamizela - ale uroczy !!!!!!!!!!!!!!!!!1 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości