Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

04 sie 2008, 13:22

Justynko śliczna masz córeczkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dorotko w dniu urodzin życze Ci spełnienia najskrytszych marzeń i pociechy z Oliwki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Natasha chrzciny sie udały jak widzę :ico_brawa_01: Oskarek pieknie wyglądał,a Wasze rodzinki to całe podobne jak widzę :ico_szoking: :ico_haha_01: ja myslałam,że chrzestny to brat Twojego T. :ico_haha_01:
Gabi pisze:Emi śpi juz 2 godziny
niech śpi, sen to zdrowie :ico_oczko: Michałek też juz kimie :-)

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

04 sie 2008, 18:55

najpierw serdeczne gratulacje dla Justynki z okazji narodzin nataszki jest slodka i podobna do Wikuni.


MOC GORACYCH ZYCZEN URODZINOWYCH DLA DOROTKI

Natalko Oskarek wygladał super i menu tez imponujazce wyobrazam sobie ile sie narobilas.

Ja na urodzinki Pawełka jeszcze nie wiem co dokladnie zrobie na pewno bedzie tort o 17,25 Pawełek bedzie dmuchal swieczki mysle ze zrobie uroczysty obiad potem slodki poczestunek i na tym koniec bedziemy tylko my moja siostra z mezem i moi rodzice.


ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

05 sie 2008, 08:05

Witam dziewczynki :-)

Ja zapracowana dlatego sie nie odzywam, jutro jade w delegacje na 2 dni...

Na dodatek nie che nam sie uruchomic komputer w domu, dzis P. musi zadzwonuic po kogos z serwisu...

BUZIAKI :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sie 2008, 13:03

hejka

super ze spotkaqnko sie mimo brzydkiej pogody udalo :ico_brawa_01: i brawa za zdjecia super :ico_brawa_01: dziewczynki razem fajnie wygladaja!
i dziekujemy za pozdrowionka

Ewelinko fajne zdjecia,synus slodkozasnal hehe a Ty jak swietnie wygladasz :ico_brawa_01:

moj czort juz sie obudzil, spal2,5godziny, teraz bryka w lozku wujka.... :ico_haha_01: musisie nacieszyc bo dzis wujcio wyjezdza znowu zapewne na ok 3 miesiace... :ico_placzek:

ja juz domek posprzatalam ,3pranka zrobilam... wietrzycho u nas okropne,glowe urywa a dotego pochmurnoipada, zero spacerku 2 dzien :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

05 sie 2008, 14:48

A u nas sie dzisiaj cud stal moj synek przespał calutka noc jak usnal o 19.45 tak wstal o 6 rano wyspałam sie za wszystkie czasy. U nas tez pogoda ohydna nie ma nawet mowy o spacerze

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sie 2008, 15:04

u nas niby slonce teraz sie zaczelo przedzierac zza chmur ale co z tego skoro moze lunac znowu w kazdej chwili :ico_haha_01:

koncze obiadek i dalej budujemy z mlodym budowle z klockow :ico_haha_01:

rodzice sie ze mnie smieja ze do urodzin malego jeszcze miesiac i 13 dni a ja juz wiem jaki tort zrobi8e i co do jedzenia..hehe ..
chce po prostu miec juz wszystko poplanowane duzo wczesniej aby nic nie bylo na osttania chwile.... :ico_haha_01:
a w tym roku tort bedziemy mieli ciuchcie i jesli wyjdzie mi tak jak sobie wyobrazqm to sama sobie jakas nagrode wrecze buahaha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sie 2008, 21:06

Szkoda ze tort by nie doszedl do Emilki bo by ciotka jej wyslala :-D ...ale jeszcze czekam na foremke..dopiero jutro wysle kasiorke...a potem jzu tylko piec i bawic sie z ozdabianiem :ico_haha_01:
w sumie nie moge sie doczekac efektu... :ico_haha_01: w zeszlym roku ciezrowka tak srednio nam wyszla...ale w tym roku sie postaram :ico_oczko:

uspilam mojego czorta..czytalam mu krolewne sniezke na dobranoc i padl...ide sie kapac i troche poprasuje..pcozekam na T bo jakeis drewno tnie an ogrodzie dla mamy swojej...
a potem czas na relaksik we dwoje

dobrej nocki kochane :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

06 sie 2008, 11:16

dziendoberek

nocka przespana jak zwykle, za to pobudka znowu po 6...poszlam do sklepu po bulki a on jeszcze spal , za to jak wrocilam stalw korytarzu i ryczal i krzyczal mama..T sie nawet nie obudzil :ico_szoking: :ico_oczko: :ico_puknij: ...

teraz moj czort juz spi od 30 minut a ja zaraz ide sprzatac sdomek..ach meczy mnie ta monotonia...
z rana bylam na zakupach i chwile w przedszkolu u kolezanki, jutro tez z rana idziemy...
bylam tez zaplacic za formeke ciuchcie..nie moge sie doczekac az przyjdzie :-D

a na urodziny Oskiego robie 2 przyjatka..jedno dla rodziny a drugie dla jego kolegow i kolezanek, taki kinderbal :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-06, 13:38 ]
Oskar wstal, spal 3 godzinki to moge spokojnie isc konczyc obiadek robic... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

06 sie 2008, 17:11

Witam

dzisiejsza noc juz nie byla taka rewelacyjna ale nienajgorsza. POgoda dzisiaj nieco lepsza moze nie jest za cieplo dosc pochmurno ale nie pada i nie ma tego przerazajacego wiatrzyska wiec zaliczylismy dwa spacerki bylismy bez wozka i coraz czesciej chodzimy w dalsze trasy maly jak sie wychodzi to lepiej spi. Kupiłam mu wczoraj juz jesienne spodenki i bluze a sobie dzisiaj buty od razu poprawilam sobie chumorek :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość