Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 wrz 2008, 16:15

miszka nie ma sprawy wiedziłam ze gdzieś o tym czytałam, a myśle ze to taka przydatna informacja :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 16:26

slonko2008 pisze:miszka to dla ciebie , w zamrazalce (-18do -20 C) od 6 do 12 miesięcy .
to miszka zamrazaj mozna robic zapasy na caly rok :-D nic tylko siedz i pompuj :-D :ico_brawa_01:
nawet bym sie nie spodziewala ze tak dlugo mozna przechowywac :-)

[ Dodano: 2008-09-29, 16:27 ]
:ico_olaboga: krzyz mnie napierdziela :ico_olaboga: a ja na przekor jemy sprzatanie prasowanie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 wrz 2008, 16:30

mmarta81 pisze:to miszka zamrazaj mozna robic zapasy na caly rok nic tylko siedz i pompuj
No,az tyle to ja tego nie mam,ale jak sie bede chciala napic browarka,to skorzystam z zapasu,a bierzace mleczko piwne wyleje :ico_brawa_01: Juz mysle jak tu zrobic zeby zapalic przy piwku :ico_noniewiem: Bo oczywiscie dalej nie pale,bo wyczytalam ze matka popalajaca i karmiaca piersia winduje dziecku ryzyko smierci lozeczkowej,a ja i tak co 2 minuty zagladam czy Natalka oddycha,bo potrafi spac bez ruchu 3 i pol godziny,jak sie porzadnie naje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 16:36

miszka pisze:Juz mysle jak tu zrobic zeby zapalic przy piwku
no to chyba najlepiej pij i pal jednej nocy :-D
a potem zamrozone mleczko :ico_haha_02:
ciekawe czy ja wytrzymam bez palenia -ciako to widze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

29 wrz 2008, 16:42

mmarta81 pisze:no to chyba najlepiej pij i pal jednej nocy
a potem zamrozone mleczko
ciekawe czy ja wytrzymam bez palenia -ciako to widze
Taki mam zamiar,jak moja mama przyjedzie,bo kurde zwariuje.W ciazymotywacja do niepalenia jest wieksza,a teraz jak juz mala lezy obok mnie to tak mi sie chce.....
mmarta81 pisze:ciekawe czy ja wytrzymam bez palenia -ciako to widze
Moj Artur mowi,ze rzuca,pewnie on rzuci a ja znow zaczne jarac,chyba ze mnie wzgledy finansowe przekonaja do zycia bez papierosa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-09-29, 16:42 ]
Ide przebrac moja obesrana dupke i chyba ja obudze na karmienie,bo bedzie tak do wieczora spala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

29 wrz 2008, 19:00

slonko, mmarta, wiem, wiem...siedzę z mocno zacisnietymi nogami i czekam aż wasze Bejbiki wyjdą :-D
ja już po szpitalu-główka wstawiona jak trzeba, prorokuja poród w ciągu najdalej dwóch tygodni, ze wzgledu na te skurcze. Ale, jak sama połozna powiedziała "to może być dzisiaj, ale moze być za pare tygodni" :ico_olaboga: rodzić babeczki, bo mój Mąż od dwóch dni powtarza, że on chce juz swojego synka zobaczyć :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-29, 19:02 ]
acha-wyszlo mi białko w moczu, wiec posłali próbke do laboratorium. Ponoc to tez wskazuje że game over sie zbliża....

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

29 wrz 2008, 19:04

zirca pisze:wiem, wiem...siedzę z mocno zacisnietymi nogami i czekam aż wasze Bejbiki wyjdą
kochan jakby zaczoł wychodzic to go spowrotem pchaj a nogi mocno zaciskaj :-D :-D no a tak na serio to przynajmniej twój synek sie spieszy a nie obija jak mój
zirca pisze: Ale, jak sama połozna powiedziała "to może być dzisiaj, ale moze być za pare tygodni" rodzić babeczki, bo mój Mąż od dwóch dni powtarza, że on chce juz swojego synka zobaczyć
no i najgorsza jest ta niepewność czy to już czy za pare tygodni a to ze tatuś już się niecierpliwi to nie dziwne :-D

[ Dodano: 2008-09-29, 19:07 ]
miszka pisze:Moj Artur mowi,ze rzuca,pewnie on rzuci a ja znow zaczne jarac,chyba ze mnie wzgledy finansowe przekonaja do zycia bez papierosa
kochan jak juztak długo wytrzymałaś to sie za to nie bierz pomyśl że za tą kase co wydasz na papieroch możesz wydac na jakieś fajne kosmetyki ujędrniające np. :-D :-D albo inne piekne rzeczy

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

29 wrz 2008, 20:30

zirca, no to super ze juz nie dlugo ja tez mialam termin z ush na 1.10 a tu prosze maly wyskoczyl 23 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz sobie spi wogle pieknie spal caly dzien a ja z nim :ico_sorki: niedlugo go zaczne delikatnie budzic na kapiel dostanie cyca i do lozia :ico_brawa_01:
moje cycki sa tak wilkie ze :ico_szoking: :ico_szoking: dwa razy jak jego glowa, musze nosic wkladki laktacyjne bo mi kapie :ico_oczko: a czasem jak go karmie jedna to z drugiej mi kapie albo centralnie jak sikawka strazacka :ico_oczko: :ico_haha_01:
miszka kupilam chusteczki pampersa ale nie bylo tych co t masz wiec wzielam takie lagodzace :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 20:56

zirca pisze:acha-wyszlo mi białko w moczu, wiec posłali próbke do laboratorium. Ponoc to tez wskazuje że game over sie zbliża....
:ico_sorki: Zirca mojej kumpeli wykryli bialko i na nastepny dzien rodzila :ico_brawa_01: ...to na serio na MAXA 2 tyg od wykrycia samego tego bialak :ico_sorki:
przeslij no troche tego bialka :ico_brawa_01: moze i ja wreszcie zaczne rodzic :-D
adia26 pisze:jak go karmie jedna to z drugiej mi kapie
:ico_brawa_01: a to slyszalam ze tak moze byc :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

29 wrz 2008, 21:33

hej dziewczyneczki :-D usmialam sie z tego co pisalyscie no to rozumie ze mamy jak by co dzidzie wciskac spowrotem jak by sie na swiat pchaly he he he oki chyba da sie zrobic :ico_oczko: choc dokladnie nie wiem jak aleeee opracujemy jakis plan ale balagam :ico_sorki: najlepiej wy juz na porodowcki gnajcie :ico_sorki:
miszka pisze:Moj Artur mowi,ze rzuca,pewnie on rzuci a ja znow zaczne jarac,chyba ze mnie wzgledy finansowe przekonaja do zycia bez papierosa
ja tez kochana uwazam ze jak tak dlugo wytrzymalas to najlepsza okazjia z tego skorzystac i nie wracac do tego
mmarta81 pisze:przeslij no troche tego bialka :ico_brawa_01: moze i ja wreszcie zaczne rodzic
he he he :-D dobre

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość