Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 lis 2011, 00:55

no właśnie, kolejny dzień mija, a wisni nie widać :ico_szoking: Może mąż jej zabrał net/laptop, cokolwiek. Gorzej jak wlazł na forum, bo i takich "spryciarzy" znałam :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

10 lis 2011, 09:17

hej
mam nr telefonu znalazłam w jej postach , mam nadzieję, ze to właściwy i , ze go nie zmieniła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i nr gg znalazłam ale co mi po gg jak by siedziała przy kompie to by na forum weszła... :ico_noniewiem: ale nr tel jest!
a czy ktoras wie jak wisnia ma na imię??? bo ja tylko z nicku ją znam :ico_noniewiem: ale to nic ... piszę do niej mam nadzieję, że sie odezwie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak by co to dam znać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 10-11-2011, 08:32 ]
sms wysłany ale na razie nie odpisuje.. :ico_noniewiem: mam nadzieje, ze to jest jej numer.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 10-11-2011, 08:56 ]
jest sms od wisni :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kolokwium w weekend i egzamin z prawka - więc kompletny brak czasu ale obiecała, że dzisiaj do nas zajrzy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lis 2011, 09:57

NICOLA_1985, Wiśnia to Aleksandra:) Kiedyś zaprosiła mnie na NK i właśnie sprawdzałam by się upewnić. Też się martwię o Nią, wcześniej raczej nie zdarzało się by tyle nie pisała... A może trzeba było od razu dzwonić..??

[ Dodano: 10-11-2011, 08:58 ]
No to całe szczęście, że to brak czasu...:)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 lis 2011, 10:20

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oj dobrze ze wszystko u Nich dobrze bo juz strasznie sie zaczynałam martwic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lis 2011, 10:50

Hej Kobitki:)

Oj u nas też pogorszenie pogody...6stopni jedynie. A już przywykliśmy do słoneczka, 13 stopni i długich jesiennych spacerków :-) A tu zima idzie brrrr :ico_olaboga:

My w niedzielę byliśmy w aquaparku w Łodzi (na Fali-Wiśnia byłaś tam???). Super było! :-) Nikoś był zachwycony! :-D Pluskał się, rzucał, pływał itp :-D My też z Mężusiem skorzystaliśmy, raz jedno z Nikosiem w brodziku z ciepluteńką wodą, a raz w basenie :ico_oczko: Bardzo nam się podobało, jest np. basen z rwącą rzeką, wodospad, fale morskie, zjeżdżalnie to już norma i wiele innych. Fajna wyprawa, szybciutko się jechało, w środku ułatwienia, można fajnie sobie poradzić samemu z dzieckiem.

Ahh no i stawiam spóźniony :ico_tort: za 16 miesięcy Nikosia :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

10 lis 2011, 11:03

witam!!!
przepraszam ze tak dlugo nie wchodzilam ale tak jak pisala nicola brak czasu weekend mam kolokwium i zaliczenie zaraz przyjezdza kolezanka i bedziemy robic prace. wczoraj mialam egz na prawko powiedzial mi wprost przed samochodem ze ma dzis dobry humor i jak zalicze placyk to bedzie dobrze. a ja super zadowolona ze w koncu sie uda rekaw zaliczony jedziemy na gorke a mi zgasl samochod nie wiem jak to sie stalo i zalamalam sie. nastepny egz 9 grudnia a 10 kończą mi sie testy wiec mam nadzieje ze wkoncu zdam.

a z mezem mieszkamy razem ale nie spimy razem i odzywamy sie sluzbowo. jutro ide z kolezanka do kina na listy do m.

karo-22, wlasnie na fali nie bylam ale bardzo bym chciala isc ale bylam z zuzia na nowej gdyni

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lis 2011, 13:51

wisnia3006, trzymam kciuki byś kolejnym razem zdała! :-)
No my też się wybieraliśmy na Nową Gdynię, ale na Falę nam bliżej więc tutaj wybraliśmy. Słyszałam, że w Kleszczowie koło Bełchatowa jest też super, a że w Bełchatowie mój Tatuś mieszka, to pewnie tam też się wybierzemy.

Tak tak, przyda Ci się wyjście do kina :-) Rozerwiesz się trochę i wyrwiesz z domu. A z Mężem coś więcej planujecie, czy póki co tak będzie jak jest??

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 lis 2011, 14:35

my po spacerku zimno byr...............
ja uciekam pakować sie na wyjazd

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 lis 2011, 14:39

u nas 16 stopni :ico_szoking: nawet słoneczko wygląda!!
A my na razie jeszcze pozostaniemy w domku przez Milenki gorączki (dzisiaj noc już spokojna, ale mimo wszystko Milka marudna, i zagryza wargi, chyba więc zęby są winne) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 lis 2011, 14:44

Martalka, zazdroszczę pogody :-) 16 stopni - cudnie :-) Jak ja bym chciała by u nas nie było jesieni i zimy, albo chociaż jesieni i króciutka zima jedynie na święta :ico_oczko: Marzenia...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość